Zničte vaše nepřátele nejbrutálnějším mučením

02. 03. 2012, autor: Daniel Javorský
V dnešním článku se dozvíte šest roztomilých způsobů, jak někomu jinému způsobit bolest pomocí historických mučících nástrojů. Pokud tedy někoho chcete ztrestat, tady máte léty prověřenou inspiraci.
Zničte vaše nepřátele nejbrutálnějším mučením


Naštval vás retardovaný šéf, zlá manželka nebo politik co vás okrádá? Pokud si nechcete v nejbližší době číst naše stránky z chládku vězeňské cely, nezbývá vám nic jiného, než to všechno jen přejít a nechat si dál srát na hlavu. Prochlapa.cz vám však může dát alespoň drobnou útěchu, malé pohlazení po duši.

Pokud vaše myslivna oplývá velkou dávkou fantazie, můžete si muka vámi nenáviděných lidí alespoň představovat. Věřte, funguje to a právě pro vás tu máme šest přístrojů, které z vašich nepřátel vymlátí duši, vlasy donutí růst na plešaté hlavě, Ivetu Bartošovou přesvědčí napsat elaborát o jaderné fyzice a získat Nobelovu cenu nebo donutí Václava Klause říct krásnou větu „Nejsem nejchytřejší na světě.“ Jasně, všechno je nereálné, ale to ještě nevíte, co všechno následující mučící způsoby umí.

Pila smrti

Určená pro: milence vaší přítelkyně/ženy a politiky

pila smrti

Pila smrti má svou úžasnou výhodu v tom, že k ní není potřeba moc věcí. Stačí dva řezající, řezaný, pila, lano a něco, k čemu lano a řezaného upevnit. Pak už stačí jen přiložit ruce k dílu a z jednoho záškodníka během chvíle máte dva. Ještě než ale začnete řezaného občana připevňovat k nějakému špalku, rozmyslete si, za co jej chcete potrestat. Pokud náhodou chytnete do svých spárů politika, řezal bych odshora, abyste co nejdřív zjistili, zda v té kedlubně má skutečně jen seno a blaho svých občanů (čtěte sponzorů a přátel). Ovšem pokud se bude jednat o nějakého smilníka, ze zcela pochopitelných důvodů bych začal řezat z opačné strany.

Štípačka kolen

Určená pro: fotbalisty a vlastně všechny sportovce

štípačka kolen

Pokud vás nějaký grázl skutečně rozohnil do ruda a vy víte, že se věnuje nějakému sportu, nemůžete vybrat lepší nástroj, než je štípačka kolen. Konkrétně já jsem po několika natažených vazech na kolena háklivý a doufám, že tuto informaci nebude chtít žádný z našich čtenářů nekale využít. Každopádně štípačky vypadají poměrně jednoduše, dva ozubené špalky spojené dvěma šrouby. Čím více se šrouby utahují, tím méně prostoru zbývá kolenům nebohého zkoušeného na to, aby stehno a holeň zůstala vcelku. Prosté, ale účinné. Křup.

Bodák

Určeno pro: notorické záletnice (romanticky řečeno) a zlobivé homosexuály

bodák

Nechci vás nabádat k domácímu násilí, ale je pravdou, že právě pro nevěrnice se tento nástroj hodí asi nejvíce. Navíc pokud vás štve i nějaký muž co má radši muže, můžete bodák z jistého důvodu použít i na něj. V podstatě jde o to, že hlava týrané/ho je připevněna do obručí, zatímco do jednoho ze spodních vylučovacích otvorů je zaveden bodák. Jak čas ubíhá, vzdálenost mezi obručemi a bodákem se zmenšuje, což není zrovna komfortní pozice pro zbytek těla, natož vybraný otvor, který je každou vteřinou nepřirozeně zvětšován. Takovéto týrání tedy moc pěkných pohledů nepřináší.

Drtihlav

Určeno pro: šprty a Jiřího Paroubka

drtihlav

Pokud jím nejste, musíte tento typ lidí nesnášet – šprty. U holek se to dá pochopit. Však někdo mít rozum musí. Ale u kluka? To je hnus a myslím, že nejeden z našich čtenářů si alespoň jednou představil jak šprtovu hlavu drtí jak oříšek. Dalším člověkem, který by byl užitečný pro tento přístroj (ne)radosti, je Jyrka Paroubek. Celá republika totiž přímo lační po tom, jak je to s jeho sexy mozkem a tahle hračka nám ho může ukázat. Princip je jednoduchý (jako vlastně všechny mučící nástroje). Do přilbice se dá hlava (nečekaně), načež daná ozubená přilbice klesá dolů, čímž opět zmenšuje prostor pro lebku a její obsah a oči se až nepřirozeně přibližují k bradě. V určité chvíli to všechno praskne, a pokud jste z mučeného chtěli dostat nějaké informace, právě mozkové blány tekoucí zevnitř přilbice napovídají, že se vám to moc nepovedlo.

Ukázka sebezáchovy krys

Určeno pro: náruživé ochránce přírody a vegetariány

Ukázka sebezáchovy krys

Však je to hezké, milovat přírodu. Stejně tak být sycen pouze dary přírody není nic, čemu bychom se měli posmívat. Jsou však případy lidí, kteří své často radikální a ujeté názory v pominutí smyslů cpou do hlav i těm, kteří o ně nestojí. No a právě proto pokud vás naštve nějaký milovník zvířátek, který nikdy nezabil ani mouchu a za ranního rozbřesku chodí pít k potůčku se srnkami vodu, použijte následující. Otočte přírodu proti němu. Opět stačí jen nějaká pouta, kýbl, něco žhavého a partu krys. Krysy položíte na břicho trápeného, přiklopte je kýblem a něčím žhavým či vařícím zvyšujte teplotu kýble. V pominutí smyslů začnou nebozí hlodavci zmatkovat a hledat únikovou cestu. No a jelikož kýblem jen tak neprojdou, začnou hledat jinou cestu - začnou kontrolovat správnou funkci trávicí soustavy nebohého trápeného člověka. Pokud si tedy myslíte, že jste někdy zažili bolest, přehodnoťte to prosím…

Pekárna

Určeno pro: kuchaře a eskymáky

pekárna

Není moc pravděpodobné, že by vás naštval eskymák. Už kvůli jazykové bariéře. Je však pravdou, že následující trest je co nejméně uzpůsobený eskymáckým zvyklostem a eskymáckému prostředí. No a nějakého kuchaře-syčáka bychom ztrestali za všechnu tu rozvařenou rýži, za všechny nedopečené steaky nebo za všechny řízky, které se jedly jako levné želé z pouťového stánku. Princip je opět jednoduchý, provedení ovšem nikoliv. V historické předloze se tento trest jmenuje Mosazný býk. Základ je tedy v tom, mít toho mosazného býka, který má dovnitř dvířka a uvnitř dutinu.

Chlápka, který vás skutečně vytočil, pak dáte do té dutiny a zavřete. Ze začátku je to taková pohodička, dalo by se říct lehárko. Ze všech pěti mučících přístrojů se má právě v mosazném býkovi mučený na začátku nejlépe – tedy až do té doby, dokud pod mosazným býkem nezatopíte. Teprve pak pochopíte, proč bych právě tímto způsobem trestal kuchaře. Jakože začátky jsou nemastné neslané, na konci je osoba v mosazném býku takřka dozlatova propečena a záleží jen na vás, jak dlouho budete chtít přikládat. Jedno je však jasné. Pokud to přežije a bude vybírat dovolenou, můžete si být téměř jisti, že vybere Alpy nebo Himaláje, přestože lezení po horách a lyžování moc v lásce nemá.

VYBÍRÁME
Striptýz v mučírně

Striptýz v mučírně

04. 08. 2009, autor: Jarda Sauer

Katku jsme nafotili v mučírně jednoho známého hradu - prý ji středověké nástroje práva útrpného zvláštním způsobem vzrušují! Tak co říkáte, nechali byste se s ní  zavřít do hladomorny?

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
02. 03. 2012, Uživatel: Milda
Reagovat

Malá perlička k býkovi. Když tam někoho zavřeli a zatopili, tak jeho řev přes soustavu trubek zněl jako když řve býk. A jako první pokusnej králík byl vynálezce té šílenosti.


img
02. 03. 2012, Uživatel: Šéfík
Reagovat

Jinak krysy jsou podle vzoru ženy ;) Ale nebudem vás tím mučit :D


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Nabroušená krabice od bot s podivnou zkratkou v názvu je jedním z nejlepších ostrých hatchbacků s...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.