Zásadní okamžiky v životě muže

06. 09. 2011, autor: Jarda Sauer
V životě každého z nás nastane několik okamžiků, které se tváří jako zásadní. Ovšem ve skutečnosti jde o přeceňované věci, které vlastně ani nestojí za to, aby se o nich člověk zmiňoval.
Zásadní okamžiky v životě muže


Je jedno, jak jste starý. S největší pravděpodobností už máte aspoň některé ze "zásadních" mužských životních okamžiků za sebou. A tím pádem si dobře uvědomujete, že vlastně ničím zásadní nebyly...

První sex - Na tuhle chvíli jste se těšil od doby, kdy jste se ráno poprvé probudil s ulepeným prostěradlem. Jste někde o samotě s holkou, která je jednak nahá a jednak ochotná s vámi dělat to, co má momentálně na vašem žebříčku hodnot vyšší prioritu než cokoliv jiného. Takže ze sebe strháte oblečení, přikročíte k akci... A skoro si nestačíte všimnout a už je po všem. Pravda je taková, že svůj první sexuální výkon jen málokdo objektivně zhodnotí jako povedený. Proč se tedy na první sex tak těšit? Asi hlavně proto, že vám otevře dveře k dalším sexuálním zkušenostem, při nichž (snad) už nepůjde o vteřiny.

Řidičák - Je vám osmnáct, papíry máte přesně týden, svoje kapesné jste přetavil v deset litrů benzínu, jedete vypůjčenou dědovou škodovkou po zanedbané okresce a cítíte, že svět je jenom váš... Až na to, že není. Mít papíry na auto je fajn. Zažívat ten pocit svobody, kdy člověk není odkázán na autobus, stopování nebo motorizované kamarády, je ještě lepší. Ale s největší pravděpodobností vám za chvíli řízení auta zevšední, a až budete ztrácet nervy v ranních kolonách na cestě do práce nebo srkat nealko pivo na každé druhé oslavě, začnete si možná říkat, jestli vám to biflování křižovatek stálo za to.

Staňte se i vy fanouškem prochlapa.cz na facebooku. To je opravdu zásadní!

První práce - Je celkem jedno, jestli do svojí první práce nastupujete v osmnácti z učňáku nebo v šestadvaceti z univerzity. V první fázi budete mít radost, že máte práci. Práce znamená prachy. Prachy znamenají zábavu. Ale pak přijde druhá fáze, kdy zjistíte, že v první práci nikdy nebudete mít takové prachy, abyste s nimi byl spokojen. Že vaše funkce se nápadně podobá něčemu mezi rohožkou a kávovarem. A najednou je po ideálech... Nedá se nic dělat, zbývá jen zatnout zuby a vydržet. Tak kolem čtvrtého, pátého zaměstnání by se už věci měly začít měnit k lepšímu. Tedy aspoň v tom, že vyděláte nějaké lepší peníze. Ale stejně nebudete mít čas je utratit.

První sexuální selhání - Už když jste lezl do postele, měl jste trochu divný pocit. A pak se to stalo. Nebo spíš nestalo. Partnerka očekávala vaši standardní hru vysokou holí, ale místo toho vám od pasu dolů probíhá zakázané uvolnění. Takže to skončí tak, že vám bude říkat, že to nevadí, a vy budete přemítat o sebevraždě... Ale no tak. Tohle se prostě stane každému. Když jste utahaný nebo ve stresu, tak těžko můžete předvádět výkony jak váš oblíbený pornoherec. Pokud vám to pomůže, sveďte aspoň v duchu vinu na partnerku. Která si ho nepostaví, ta si ho nezaslouží - je to tak?

První vydělaný milion - Najednou se vám začalo dařit. Zakázky se jen hrnou, vedení rozdává obří odměny, vaše investice se zhodnocují... A ejhle, když kontrolujete stav svého účtu, zjistíte, že se z vás stal milionář. No konečně! Jestli si chcete nalít panáka dobré whisky, zapálit doutník a zbytek dne strávit s nohama na stole, udělejte to. Ale další den se vraťte zpátky na zem. Milion je hezká částka. Ale dneska už za něj nepořídíte nic. Ani auto vašich snů, ani dům. Zkuste jich radši vydělat deset - a pak má teprve smysl trochu víc oslavovat!

Když už vám odhalujeme tajemství o životě, přečtěte si i o šesti věcech, které ženy mužům závidí!

VYBÍRÁME
Milionáři s podivnými choutkami

Milionáři s podivnými choutkami

11. 03. 2011, autor: Matěj Kučera

Možná jim z těch prachů ruplo v bedně, možná jde o pózu, možná to všechno opravdu myslí vážně. Představujeme vám pětici milionářů, kteří prosluli vskutku pozoruhodnými činy!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Mazda 3 se vznětovým motorem pod kapotou je povedené auto pro každodenní použití. Prodejní statis...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.