Vetřelec vyděsil herce Pavláska. Anebo to bylo naopak?!

19. 05. 2017, autor: Filip Rakovan
Nový Vetřelec vtrhnul do našich kin a jeho slavnostní premiéra, která se konala v kině IMAX, přilákala i české celebrity. Včetně "nejhoršího" z nejlepších televizních tanečníků.
Vetřelec vyděsil herce Pavláska. Anebo to bylo naopak?!

Narážka o tanci patří samozřejmě Lukáši Pavláskovi a jeho účasti v televizní soutěži, kterou se proslavil snad ještě více než stand-up vystoupeními či účinkováním v reklamě na mobilního operátora. Každopádně věc se má tak, že nový Vetřelec vtrhnul do našich kin a jeho slavnostní premiéra, která se konala v kině IMAX, přilákala i české celebrity.

Přítmí kina ruku v ruce využili manželé Pizingerovi. Na film s názvem Vetřelec: Covenant se těšil také komik Lukáš Pavlásek, kterého učarovaly dokonalé repliky vetřelčích vajec, které byly k vidění před sálem. Film si nenechal ujít také zpěvák Sámer Issa, zpěvák Jan Kopečný, tanečník Yemi A. D., herec Miroslav Hrabě nebo hudebník Michael Kocáb.

Snímkem Vetřelec: Covenant se režisér Ridley Scott vrací do vesmíru, který sám stvořil ve Vetřelci, prvním filmu věnovaném nejstrašnějšímu mimozemskému monstru filmové historie. V nejnovější a ještě děsivější kapitole se připravuje posádka vesmírné lodi Covenant kolonizovat vzdálenou planetu až na druhé straně galaxie. Co se jim však cestou stane, o tom se jim nezdálo ani v nejhorších snech.

Slavnostní premiéra v pražském kině IMAX se nesla jak jinak než v lehce temném duchu. Hosté přicházeli s různými očekáváními a obzvláště mužské publikum hořelo nedočkavostí! Již při příchodu do kina na všechny v kině čekaly dokonalé repliky vajec přímo od Vetřelce. Sál praskal ve švech a mezi hosty byly i české celebrity. Svého zajíčka vyvedla do kina stále zamilovaná Vendula Svobodová, nyní Pizingerová.

Nenechala se však zlákat temnotou navštíveného filmu a dorazila v zářivých letních šatech. Komik Lukáš Pavlásek nezklamal a z vetřelčích vajec mu málem vypadly oči z důlků. Po dlouhé době se na veřejnosti ukázal i zpěvák Sámer Issa, který má už asi své bouřlivé období za sebou a nyní působí na okolí spíše jako plachý intelektuál.

Nenechte si ujít tento snímek, po jehož zhlédnutí pojedete domů radši taxíkem. Film Vetřelec: Covenant můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, kině IMAX
a 4DX od 18. května 2017. Více informací naleznete na www.cinemacity.cz.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

První výhradně elektrický vůz lidové značky je očekáván s velkým napětím – přinese skutečně elekt...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.