Účesy, které znamenají váš konec

12. 10. 2011, autor: Jarda Sauer
Možností, co si nechat udělat na hlavě, je bezpočet. Bohužel dost z nich je špatných a spíš než v sexsymbol vás promění ve věčně osamělého podivína, před kterým ženy přecházejí na protější chodník...
Účesy, které znamenají váš konec

 

Nikdy v dějinách neměli muži k dispozici tolik stylů účesů, jako teď. Zatímco ještě naši otcové volili z možností ježek, patka, pleš, dlouhé vlasy, nám je k dispozici armáda kadeřníků, kteří se nebojí ničeho. A pak to podle toho dopadá. Jasně, povedený účes dokáže zvýšit vaše šance na sbalení vysněné holky, ale řada dalších účesů je spíš cestou do pekel a nesbalíte na ně nikoho, protože se vám ženy budou vyhýbat. Zde je šest nejčastějších chyb, které se na vaší hlavě můžou objevit:

Typický emanEmo - variant je mnoho, nemá cenu je popisovat všechny - však vy víte, co máme na mysli. Pokud budete vypadat jako Bill Kaulitz křížený s Rumburakovým havranem, možná se do vás bláznivě zamiluje několik dvanáctiletých holek. Což je samozřejmě úplně k ničemu, protože lidé, kteří jdou do vězení za sexuální zneužívání dětí, nemívají příliš mnoho přátel ani dlouhou životnost. Ovšem pokud toužíte skonat ve vězeňských sprchách, tak prosím...

Tento účes je prázdný a falešnýFalešné číro - Jedním z prvních, kdo s tímhle nápadem přišel, byl fotbalista David Beckham - a tomu se to snad ještě dá jakž takž odpustit. Pro valnou většinu ostatních mužů platí: Když chcete mít skutečné číro, musíte na to mít koule. Tím, že si vlasy vytvarujete do falešného číra, jen celému světu sdělujete, že koule nemáte. Opravdu si myslíte, že na takovéto poselství ženy zareagují pozitivně? To by se stalo jen v případě, že byste opravdu byl Beckham.

Když budete fanouškem prochlapa.cz na facebooku, váš účes nikdy z módy nevyjde!

Ano, dojem kučeravých kadeří je dokonalýPřehazovačka - Muži, kterým vlasy uprostřed hlavy vypadají, se dopouštějí neodpustitelného zločinu: Po stranách (často jen po jedné straně) si nechávají vlasy narůst delší a pak je přes pleš přehazují. Je to odpudivé, nesexy a navíc si musíte hlídat směr a sílu větru, abyste najednou nevypadal jak rekvizita z hororu. Zlaté řešení přitom zní: Když se vám začne dělat pleš, oholte si hlavu úplně! Uvidíte, jak budete vypadat skvěle - Jason Statham by mohl vyprávět.

Účes vhodný pro třetí světovouVýsadkář - Společensky akceptovatelná podoba číra vypadá hodně dobře, ale má jednu nevýhodu - na hlavě si ji může nechat jen ten největší tvrďák. Pokud jste Soap MacTavish nebo někdo podobný, máte zelenou. Pokud se živíte jako pojišťovací agent a vaše poslední zkušenost s násilím pochází z doby, kdy vám banda spolužáků strčila hlavu do záchodu a spláchla, radši se neblamujte. Nebudete drsňák, ale rádoby drsňák, a to je poměrně trapas.

Gelum z Pána prstenůGeloman - V angličtině se tento styl nazývá Jersey Shore, podle seriálu z produkce MTV. Jeho hrdinové jsou mladí Italoameričané - a tím je asi řečeno vše. Tuny a tuny gelu, vlasy vytvarované do bodlin, to vše ještě doplněno oranžovou solárkovou pletí a našpulenými rty. Dokážete si představit, že s takovou vizáží byste uspěl třeba ve starověké Spartě? Správně, neuspěl. Neuspějete totiž ani v současnosti, i ženy totiž mají podle posledních výzkumů svou hrdost.

(Nad)přirozenost samaParuka - Podobný problém jako s přehazovačkou: Paruka většinou vypadá tak otřesně, že by s vámi nešla ani prostitutka.  Chápeme, když si paruku pořídí někdo, kdo má pleš nějak zohyzděnou - to je prostě smůla. Ale vlastníci normální pleše by si měli připustit, že vlasy nemají, a naučit se s tím žít. Rozhodně je to lepší, než si dávat na hlavu něco, o čem sami víte, že to jako přirozené vlasy nevypadá, ale zároveň si namlouváte, že to určitě nikdo nepozná. Pozná, věřte nám.

Nejen účesem si to u žen můžete úplně pokazit. Čtěte i článek Co si neobléknout na první rande!

VYBÍRÁME
Nejšílenější účesy

Nejšílenější účesy

09. 04. 2010, autor: Matěj Kučera

Někteří lidé chodí neustále ostříhaní nakrátko, aby se o své vlasy nemuseli starat, ale najdou se i tací, kteří se rozhodně nebojí s porostem hlavy experimentovat. Podívejte se na přehlídku těch nejšílenějších účesů!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Mazda 3 se vznětovým motorem pod kapotou je povedené auto pro každodenní použití. Prodejní statis...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.