Takhle vypadaly pornohvězdy v 80. letech!

17. 11. 2010, autor: Matěj Kučera
V těch filmech jde pořád o to samé, nicméně mezi dnešními pornohvězdami a jejich kolegyněmi z 80. let určité rozdíly jsou.
Takhle vypadaly pornohvězdy v 80. letech!

Zhroucení komunistického režimu mělo mimo jiné i tu výhodu, že jste si mohli legálně dopřát hanbaté filmy, které rudá totalita nekompromisně zakazovala. Po roce 1989 se tedy i českým (resp. československým) milovníkům lechtivého umění naskytla možnost seznámit se s pornohvězdami, které v 80. letech patřily ve svém oboru k absolutní špičce. Dnes už se nám sice mohou zdát trochu "out", nicméně věříme, že si malou nostalgickou vzpomínku na ony zlaté časy užijete.

Ginger Lynn

ginger-lynn Christy Canyon christy-canyon Rebecca Wild rebecca-wild Barbara Dare barbara-dare Hyapatia Lee hyapatia-lee Tracey Adams tracey-adams Trinity Loren trinity-loren Mohly by vás zajímat také Nejdražší pornofilmy v dějinách!

ludek-beranekLuděk Beránek, autor tohoto článku, je z těch lidí, kteří všechno vědí a dokážou kdykoliv a komukoliv přispět dobrou radou. Proto nemá žádné přátele a vlastně ani v naší redakci není nějak zvlášť oblíben.

VYBÍRÁME
Trailer: Dare

Trailer: Dare

01. 10. 2009, autor: Jarda Sauer

Tři sympatičtí středoškoláci se ocitají na životním rozcestí a dva z nich ještě pořádně neví, co život je a co všechno nabízí. Co bude nabízet zajímavé teenagerské drama, prozradí první trailer.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
18. 11. 2010, Uživatel: StavroS
Reagovat

Alespon pěkné fotky. Jsou to krásky, respektyvě byly. StS.


VLOŽIT KOMENTÁŘ



Nejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Každý, kdo má automobil, jistě ví, že je potřeba nezapomínat na pravidelné servisní intervaly a j...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.