Spielbergova Terra Nova je tady, vrací se Dexter

11. 10. 2011, autor: Dalibor Žák
Televizní sezóna 2011/2012 naplno vypukla, odstartovaly novinky i premiéry zavedených seriálů. Publikum očekává vědecko-fantastický seriál Terra Nova, na kterém se podílel samotný Steven Spielberg.
Spielbergova Terra Nova je tady, vrací se Dexter

Začněme jako vždy informacemi o premiérách následujícícho týdne. Staly se pravidelnou součástí informativních článků spojených s děním ve Spojených státech.

Velmi očekávaná byla americká televizní nabídka na pondělí 26. září 2011. Pokračování se dočkal počin stanice CW s názvem Gossip Girl (u nás uvádí Prima Cool, Prima Love: Super drbna). První díl nového seriálu „Hart Of Dixie“ na CW zavedl diváky do Alabamy, kde mohli sledovat osud doktorky Zoe Hart, důvodem stěhování je nedostatek práce v její domovině. Novinku představila CBS – „2 Broke Girls“, sitcom odehrávající se v New Yorku popisuje život dvou dvacetiletých číšnic, pocházejících z rodiny s nižšími příjmy. Za zaměstnáním přichází proto, že si chtějí splnit sen a otevřít si vlastní pekárnu. Po létě se vrací dílo CBS s názvem Mike & Molly.

Patrně jednou z nejočekávanějších novinek letošního začátku americké televizní sezóny je dílo Terra Nova, které nasazuje v pondělí do svého programu stanice FOX. Další z počinů Stevena Spielberga nám představí planetu Země v roce 2149, životu hrozí vyhynutí, a tak se tým vědců vydává do minulosti vzdálené 85 milionů let. Celá lidská kolonie se zde usadí, aniž by věděla, jaké nebezpečí jim tu hrozí. Vzhledem k vloženým nákladům očekává stanice FOX skutečně vysoká čísla sledovanosti.

Na další premiéru si diváci museli počkat do středy 28. září. Americká stanice ABC představila první díl projektu „Suburgatory“ (název vychází ze slov „suburban“ - „předměstí“ a „purgatory“ – „očistec“). Hlavní zápletku sitcomu tvoří rozvedený otec rozhodnutý opustit New York na malé předměstí se svou 16letou dcerou, aby začaly žít lepší život. Ve stejný den na stejné stanici zhlédli diváci sitcom „Happy Endings“, ten nás zavede pro změnu do Chicaga a příběh sleduje skupinu přátel zmítaných životními situacemi.

Jak být gentlemanem („How to Be a Gentleman“) se mohli dozvědět američtí diváci poprvé ve čtvrtek 29. září na CBS, sledovat budeme vývoj přátelství mezi redaktorem a iráckým válečným veteránem. Pátou sezónou ve čtvrtek pokračuje Private Practice (spin-off seriálu Chirurgové).

Neméně zajímavá byla nedělní nabídka 2. října. ABC pokračuje s America’s Funniest Home Videos (nejzábavnější domácí videa). S napětím očekávají fanoušci star šesté řady seriálu Dexter či novinku Homeland na Showtime. Zatímco k prvnímu projektu není třeba nic dodávat, Homeland je úplnou novinkou. Sledovat budou moci diváci osudy CIA agenta (hraje Damian Lewis, jehož znají diváci například z díla Sága rodu Forsytů, uvedla ČT1) podílejícího se na irácké operaci. Také příští týden pokračujeme s mapováním premiér letošních novinek ve Spojených státech.

Převzato ze stránek radiotv.cz.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Nejlepší mafiánské filmy

Nejlepší mafiánské filmy

25. 02. 2010, autor: Matěj Kučera

Napětí, násilí, emoce, osudové zvraty - to vše můžeme čekat od kvalitního mafiánského filmu. Seznamte se s pěticí snímků, jež představují naprostou špičku tohoto atraktivního žánru pro pravé chlapy!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Navštívili jsme evropské muzeum značky Mazda a nahlédli do její historie. Nejzajímavější exponáty...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.