Soutěž: Vyhrajte poukaz na Únikovou Hru TheBreakOut Praha

14. 09. 2015, autor: prochlapa.cz
Soutěžíme o volný poukaz pro až 5 hráčů do Únikové hry www.thebreakout.eu, kterou si můžete užít s kamarády, přítelkyněmi a nebo se svými dětmi.
Soutěž: Vyhrajte poukaz na Únikovou Hru TheBreakOut Praha

Únikové hry / Escape Games jsou zábavné detektivní hry v reálném prostředí tajného pokoje pro 2­6 hráčů, v níž váš tým překonává překážky tvořené z logických hádanek, mechanických nástrah a propojené pomocí stop a nápověd pro úspěšné vyřešení záhady.

Únikové hry začaly vznikat jako alternativy k počítačovým únikovým hrám. Poprvé se objevili zhruba v roce 2007 v Japonsku. Odtud se zcela neočekávaně začali šířit do východní Evropy a obzvláště populární se stali zejména v Maďarsku. Není to 100% ověřeno, ale v jednu dobu jen v samotné Budapešti bylo prý více jak 60 Únikových pokojů. Nyní jsou ve většině světových městech a ani České Republice se nevyhýbají. V České Republice jsou nejvíce zastoupené v Praze, ale jsou i v menších městech.

A jak že se taková reálná úniková hra hraje? Máte daný čas kdy vy a vaši spoluhráči z řad kamarádů a nebo rodiny jste v místnosti a nacházíte různé znamení a indicie. Je jen na vašem týmu, jak si s těmito hříčkami a indiciemi poradíte. Jak je poskládáte a jak bude schopni využít různých předmětů v místnosti tak aby jste se dostali zase o krok dále v řešení záhady.

Hra www.thebreakout.eu Karel IV. o kterou hrajeme v naší soutěži je zasazena do doby Karla IV. Karel IV. nechal vytvořit nové korunovační klenoty, ale těsně před jejich představením veřejnosti se ztratil jeden z nejkrásnějších diamantů z královského pokladu. Král Karel IV. povolává skupinu nejzkušenějších rychtářů (vás hráčů), aby celou záhadu vyřešila a našla ztracený diamant.

Karel IV. na řešení spěchá a rozhodl, že rychtáři neopustí palác, dokud záhadě nepřijdou na kloub. Věnoval jim pouze 60 minut na nalezení ztraceného diamantu. Pokud záhadu vyřeší, bohatě se jim odmění, pokud nikoliv… Úniková hra / Escape Game je zábava a skvělý zážitek pro skupinu přátel nebo spolupracovníky z kanceláře.

Další velkou skupinou pro které jsou Escape Games velmi atraktivní jsou rodiny s většími dětmi. Například děti od 10 roku a výše si Únikovou hru velmi užijí. Většinou nejsou schopny porozumět všem skrytým hádankám ale jsou velmi motivované nacházet jednotlivé indicie a skládačky. Finální složení indicií je již pak na rodičích a nebo na jejich starších sourozencích. Rozvedený otec a jeho ratolest si Exit Game 100% užije a o zábavu na víkend bude postaráno.

Asi ne všechny z Únikových her v Praze jsou pro již takto malé děti, protože některé se specializují na velmi složité konstrukce ve svých hrách, protože jejich návštěvníci takové složité hry vyhledávají. Úniková hra www.thebreakout.eu v Praze 1 na Petrské ulici 29 je jednou z těch co myslí i na tyto menší návštěvníky.

A nyní k samotné soutěži. Je velmi jednoduchá. Jistě jste během léta nafotili spoustu fotografií. Zašlete nám na info@thebreakout.eu nějakou pěknou fotografii na téma TAJEMNO. Je úplně jedno jak slovo TAJEMNO uchopíte a fantazii se meze nekladou. Zástupce Únikové Hry TheBreakOut Praha vybere nejzajímavější fotografii a výherce získá volný vstup pro sebe a svůj tým na Exit Hru TheBreakOut Praha. Těšíme se na vaše tajemné fotografie.

*Fotografie poskytnuté do soutěže mohou být využity ve prospěch TheBreakOut.eu a každý kdo zašle fotografii na výše uvedenou adresu dává k tomuto souhlas.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
02. 07. 2016, Uživatel: Jan Novák
Reagovat

Za mě Thebreakout super :). Pokud si někdo escape zamiloval, tak doporučuju ještě www.escapeboom.cz . Je to jeden z mála na kterých jsem byl, ale byl naprosto fenomenální :)


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
Hnědooká sexbomba Krystal Webb
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Jeden by si myslel, že neustálé výměny moderátorů britského legendárního pořadu Top Gear jednou s...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.