Soutěž: Vyhrajte poukaz na Únikovou Hru TheBreakOut Praha

14. 09. 2015, autor: prochlapa.cz
Soutěžíme o volný poukaz pro až 5 hráčů do Únikové hry www.thebreakout.eu, kterou si můžete užít s kamarády, přítelkyněmi a nebo se svými dětmi.
Soutěž: Vyhrajte poukaz na Únikovou Hru TheBreakOut Praha

Únikové hry / Escape Games jsou zábavné detektivní hry v reálném prostředí tajného pokoje pro 2­6 hráčů, v níž váš tým překonává překážky tvořené z logických hádanek, mechanických nástrah a propojené pomocí stop a nápověd pro úspěšné vyřešení záhady.

Únikové hry začaly vznikat jako alternativy k počítačovým únikovým hrám. Poprvé se objevili zhruba v roce 2007 v Japonsku. Odtud se zcela neočekávaně začali šířit do východní Evropy a obzvláště populární se stali zejména v Maďarsku. Není to 100% ověřeno, ale v jednu dobu jen v samotné Budapešti bylo prý více jak 60 Únikových pokojů. Nyní jsou ve většině světových městech a ani České Republice se nevyhýbají. V České Republice jsou nejvíce zastoupené v Praze, ale jsou i v menších městech.

A jak že se taková reálná úniková hra hraje? Máte daný čas kdy vy a vaši spoluhráči z řad kamarádů a nebo rodiny jste v místnosti a nacházíte různé znamení a indicie. Je jen na vašem týmu, jak si s těmito hříčkami a indiciemi poradíte. Jak je poskládáte a jak bude schopni využít různých předmětů v místnosti tak aby jste se dostali zase o krok dále v řešení záhady.

Hra www.thebreakout.eu Karel IV. o kterou hrajeme v naší soutěži je zasazena do doby Karla IV. Karel IV. nechal vytvořit nové korunovační klenoty, ale těsně před jejich představením veřejnosti se ztratil jeden z nejkrásnějších diamantů z královského pokladu. Král Karel IV. povolává skupinu nejzkušenějších rychtářů (vás hráčů), aby celou záhadu vyřešila a našla ztracený diamant.

Karel IV. na řešení spěchá a rozhodl, že rychtáři neopustí palác, dokud záhadě nepřijdou na kloub. Věnoval jim pouze 60 minut na nalezení ztraceného diamantu. Pokud záhadu vyřeší, bohatě se jim odmění, pokud nikoliv… Úniková hra / Escape Game je zábava a skvělý zážitek pro skupinu přátel nebo spolupracovníky z kanceláře.

Další velkou skupinou pro které jsou Escape Games velmi atraktivní jsou rodiny s většími dětmi. Například děti od 10 roku a výše si Únikovou hru velmi užijí. Většinou nejsou schopny porozumět všem skrytým hádankám ale jsou velmi motivované nacházet jednotlivé indicie a skládačky. Finální složení indicií je již pak na rodičích a nebo na jejich starších sourozencích. Rozvedený otec a jeho ratolest si Exit Game 100% užije a o zábavu na víkend bude postaráno.

Asi ne všechny z Únikových her v Praze jsou pro již takto malé děti, protože některé se specializují na velmi složité konstrukce ve svých hrách, protože jejich návštěvníci takové složité hry vyhledávají. Úniková hra www.thebreakout.eu v Praze 1 na Petrské ulici 29 je jednou z těch co myslí i na tyto menší návštěvníky.

A nyní k samotné soutěži. Je velmi jednoduchá. Jistě jste během léta nafotili spoustu fotografií. Zašlete nám na info@thebreakout.eu nějakou pěknou fotografii na téma TAJEMNO. Je úplně jedno jak slovo TAJEMNO uchopíte a fantazii se meze nekladou. Zástupce Únikové Hry TheBreakOut Praha vybere nejzajímavější fotografii a výherce získá volný vstup pro sebe a svůj tým na Exit Hru TheBreakOut Praha. Těšíme se na vaše tajemné fotografie.

*Fotografie poskytnuté do soutěže mohou být využity ve prospěch TheBreakOut.eu a každý kdo zašle fotografii na výše uvedenou adresu dává k tomuto souhlas.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
02. 07. 2016, Uživatel: Jan Novák
Reagovat

Za mě Thebreakout super :). Pokud si někdo escape zamiloval, tak doporučuju ještě www.escapeboom.cz . Je to jeden z mála na kterých jsem byl, ale byl naprosto fenomenální :)


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

<figure>https://www.autoweb.cz/wp-content/uploads/2019/01/49368790_10157404364772668_234955...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.