Soutěž o kopačky - vaše příběhy III.

16. 05. 2009, autor: Jarda Sauer
Soutěž o značkové kopačky Puma se nám krásně rozjíždí a dnes tu máme dva nové příspěvky! Napište nám i vy příběh o svém nej... rozchodu - a třeba právě vy v naší soutěži vyhrajete první cenu!
Soutěž o kopačky - vaše příběhy III.

Kopačky 6 - Tak na to nikdy nezapomenu. Byl jsem tehdy ještě takový ucho, navíc šíleně a bohužel zatím platonicky, zamilovaný. A to, podotýkám, jsme spolu randili již půl roku...Představoval jsem si romantický večer, kdy by tedy konečně mohlo k něčemu dojít. A tak jsem se vyfiknul, navoněl na všech dostupných i nedostupných místech, koupil kytku a zamluvil restauraci. Chtěl jsem přítelkyni ujistit o své lásce a trošku si tím pojistit večer, a tak jsem ji požádal o ruku - bezprstýnkově. Samozřejmě to ode mě byla trošku habaďůra a byl jsem si jistý zápornou odpovědí, a to i vzhledem k tomu, že mé vyvolené bylo teprve 17 let. Spíš jsem čekal dojetí a rozněžnění a hlavně "TO". No a představte si, že bylo dojetí i rozněžnění, ale taky velké ANO!!! To mě fofrem přešla na "TO" chuť. Celý večer jsem pak přemýšlel, jak se z toho vykroutím dřív, než bude svatba naplánovaná...No a asi jsem se kroutil dost neobratně, takže jsem záhy dostal kopanou, ale musím říct, že i když to dost bolelo, taky ze mě spadlo břemeno. Největší sranda na tom byla, že po několika letech jsem se dozvěděl, že to  "ANO" od mé tehdejší přítelkyně byla taky habaďůra a že si mě tím chtěla vyzkoušet...Každopádně teď už jsem šťastně ženatý a pro "TO" už nemusím dělat takové krkolomnosti!

 

 

Kopačky 7 - Příběh, který vám chci vyprávět, se odehrává v letech studentských v kraji krásném, moravském. Je to tomu již několik let, kdy do jednoho brněnského gymnázia chodila dívka jménem Zuzana.

Zuzana byla nádherná dívka s hnědými vlasy střiženými do úrovně ramen, upřímnýma zelenýma očima, které si vás získaly na první pohled a vůbec to, jak vystupovala a hovořila, bylo samo o sobě okouzlující. Byla to dívka obdivuhodně chytrá a laskavá, prostě jedna z těch super-skvělých-úžasných holek.

David byl obyčejný kluk s tmavými vlasy a modrýma očima a Zuzany spolužák. Ti dva se spolu poprvé setkali 1.září jednoho školního roku, kdy oba nastupovali do prvního ročníku při čtyřletém studijním cyklu. Davidovi se Zuzka líbila, ale to i spousta jiných holek ze třídy, oproti tomu Zuzka nejevila o Davida a ani o jiné spolužáky žádný větší zájem. Její představa o "princi na bílém koni" byla malinko jiná - upřednostňovala radši kluky starší, tak o dva až tři roky, a kluky, kteří chodili rádi každý týden nejméně jednou "kalit", jak sama říkala. To byla další Davidova jakási nevýhoda. Ne že by byl někdo, kdo nemá rád zábavu, ale byl to kluk na svůj věk velice nezvykle uvědomělý a zodpovědný. Byl fotbalistou a hrál za místní fotbalový klub a jelikož měl každý víkend zápasy a chtěl v nich vždy podat co nejlepší výkon, tak se snažil neponocovat a chodit spát včas, tudíž moc "nekalil".

Nic z toho, co se stalo v dalších ročnících, by se nestalo, nebýt události jež se přihodila v červnu na konci "prváku". David se setkal se Zuzkou na jednom brněnském náměstí a normálně ji pozdravil, prohodili pár slov a toho času David, který se o Zuzku nezajímal a jen se mu líbila, se proměnil na Davida, který se zčistajasna do Zuzky zamiloval. Bylo to snad jejíma očima, nebo tím neuvěřitelně jemným hláskem? To už se nedozvíme. Důležité je, že od té chvíle začal David o Zuzku usilovat a žádná jiná dívka, sebevíc hezká, ho nezajímala. Zuzka samozřejmě nic netušila, protože David vše tajil a to hlavně proto, že cítil Zuzky nelze říci nezájem, ale necítil dostatečný zájem.

Zuzka randila dál se staršími kluky a Davida brala jen jako kamaráda a David to tušil, ale stále si dělal naděje. Byla jako jeho holka, jiná pro něj nebyla. Pro ni však téměř neexistoval. Osud tomu chtěl, že se oba, tentokrát už ve "druháku", setkali opět na tomtéž místě, opět v červnu. David se Zuzce vyznal a ona ho zchladila tím, že ho má ráda jen jako kamaráda, on ale nebyl schopen žádných slov, zatímco koukal do jejích smaragdově zelených očí. Mluvili za chůze. Přecházeli silnici a ze zatáčky se vyřítil bílý favorit. Mířil přímo na ni. On skočil a srazil ji pryč ze silnice. Favorit srazil jeho. Dostal kopačky od ní, i od favorita. Zuzka vyvázla s modřinami, David přežil se zlomeným nosem, jak sebou flákl o kapotu, a se zlomeným srdcem...

 

 

Napište nám svůj rozchodový příběh! Více informací o soutěži zde.

 

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
Hnědooká sexbomba Krystal Webb
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Kde jinde poprvé vyzkoušet inovovaný plug-in hybrid, než v „zeleně“ smýšlejícím zemi? Vyrazili js...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.