Sousedi s hvězdnou slávou, které byste nejraději zabili

20. 04. 2015, autor: Roman Dubský
Vztahy se sousedy jsou obvykle formální či spíše kladné. To ale neplatí v sousedství hvězdiček, jako je Justin Bieber, Kim Kardashian, Snoop Dogg nebo Matthew McConaughey.
Sousedi s hvězdnou slávou, které byste nejraději zabili

Sousedy si člověk (bohužel nevybírá) a právě jmenované celebrity dělají svým sousedům ze života doslova peklo na zemi a vydržet v jejich blízkosti není vůbec jednoduché. Výtržnictví, hlasitost, drogy, spousta fotografů a neurvalá rodina celebrity jsou mnohdy otravnější než hmyz a život svým sousedům dokáží pořádně ztrpčit.

Justin Bieber
Mladý kanadský zpěvák Justin Bieber (21) má o sobě nejspíš velké mínění, a tak si asi myslí, že může dělat naprosto vše. Za své průšvihy pak musí pěkně platit. Justin se rád pere a zmlátit třeba fotografa pro něj není problém. Jenže, kdo by čekal, že si chce znepřátelit i své blízké okolí a napadne vlastního souseda? Chudák soused vyšel celý rozrušený v noci před dům, když jej vzbudil hluk Justinova Ferrari. Zpěvák ho prý napadl nejdříve slovně a poté i fyzicky.

To bohužel nebylo jediné obtěžování Justinova souseda. Lamač dívčích srdcí se rozhodl, že sousedovi vylepší fasádu domu a začal na jeho dům házet vejce. Ovšem to už sousedovi praskly nervy a zavolal na zpěváka policii. Zpěvákovi nezbývalo nic jiného, než aby se k činu přiznal a soud mu vyměřil zaplacení škody ve výši až na 2 miliony korun. Kromě toho Justin celou čtvrť často ruší svými hlasitými večírky a automobilovými závody.

Kim Kardashian
Herečka a modelka Kim Kardashian (34) je nádherná žena, za kterou se otočí nejeden muž. Ovšem jejím sousedem by si nepřál být ani její nejvěrnější fanoušek. Za rok 2014 byla Kim společně se svým manželem Kayne West zvolena druhými nejhoršími sousedy z řad celebrit (průzkum Zillow Celebrity Neighbour Survey).

Sousedi považují hvězdný pár Kim a Kayne za noční můru. Jejich dům je často v obležení celé Kiminy rodiny a hordy bulvárních fotografů, navíc je kolem toho velký hluk, a to už sousedům dochází trpělivost. Zajímají-li vás podobné sousedské neshody, sledujte pořad Noční můra od vedle na televizní stanici CBS Reality.

Snoop Dogg
Americký rapper, producent a herec, vlastním jménem Cordoraz Calvin Broadus nebo-li Snoop Dogg, je povedený týpek. Táhne mu sice na 44. narozeniny, ale stále se chová jako puberťák a za souseda byste ho určitě nechtěli. Marihuanu kouří opravdu hodně často a v obrovském množství. Není to tak dávno, kdy se Snoop ubytoval v luxusním hotelu v Melbourne a kouřil marihuanu v takovém objemu, že valící se kouř způsobil v hotelu poplach. Chvíli na to hotel a poté i samotný pokoj obklopili hasiči v domnění, že hoří.

Snoop Dogg hasičům otevřel dveře pokoje s naprosto blaženým výrazem ve tváři. Nakonec se s nimi i vyfotil a fotku nasdílel na sociální síť Twitter, kde napsal, že miluje hasiče, jelikož právě to bylo jeho vysněné povolání. Za problémy s drogami byl v Americe třikrát odsouzen a dokonce mu byl zakázán i vstup na území Norska, a to díky držení nadměrného množství omamných látek.

Matthew McConaughey
Charizmatický herec a producent Matthew McConaughey byl ještě před pár lety pěkný divoch a sousedům z něj vstávaly vlasy hrůzou na hlavě. Mladý herec si užíval život plnými doušky ve stylu hippie. Okolo jeho domu byl jen plevel a smrad pačuli či marihuany se linul z domu ven. Kromě toho byl frajírek proslulý hlasitou hudbou, drogovými dýchánky a častými návštěvami policie. Jednou soused dokonce oknem zahlédl, že Matthew nahý hraje na bongo, zatímco jiný muž tleská. A v tu chvíli neváhal a opět zavolal na herce policii.

Dnes už je Matthew slušňák, který žije se svoji krásnou ženou Camillou Alves a třemi dětmi – synem Levi Alvese, dcerou Vidu Alvese a nejmladším synem Livingstona. celebrity dělají svým sousedům ze života doslova peklo na zemi a vydržet v jejich blízkosti není vůbec jednoduché. Výtržnictví, hlasitost, drogy, spousta fotografů a neurvalá rodina celebrity jsou mnohdy otravnější než hmyz a život svým sousedům dokáží pořádně ztrpčit.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Proč to ženám za volantem nejde?

Proč to ženám za volantem nejde?

10. 12. 2016, autor: Jarda Sauer

Několik smutných pravd o hezčí polovičce lidstva.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Společnost Polaris představuje svou modelovou nabídku pro rok 2020. Mezi největší taháky patří no...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.