Škola balení: Špinavé ženské triky

21. 03. 2011, autor: Jarda Sauer
Seriál Škola balení dnes finišuje. Na úplný závěr vám ještě prozradíme, jaké špinavé triky nejčastěji ženy používají. Uvidíte, že pak už se vám nikdy nestane, že by vás nějaká žena převezla!
Škola balení: Špinavé ženské triky

Spolu s Michaelem LeGalantem, autorem úspěšné knihy Jak na ženy, jsme pro vás připravili školu balení. Už jsme vám řekli pár tipů, jak vaši vyvolenou poprvé dostat do postele nebo jak se k ní chovat druhý den. Dnes je čas na špinavé ženské triky!

Řada žen v každodenním kontaktu s muži používá různé nečestné podpásovky. Je na vás, abyste takové triky dokázali poznat, vyhnout se jim a případně přejít do protiútoku! Co tedy můžete očekávat od žen, které se pokoušíte sbalit nebo s nimiž jste takříkajíc na začátku?

Trik 1) Plať za mě, ale nesahej na mě. K tomu jsme se dostali už v předchozí kapitole. Ženy automaticky čekají, že hodní kluci za ně budou platit a budou jim nezištně pomáhat. Hodní kluci to rádi dělají a věří, že si tím zaslouží nějaký sex. Ani náhodou! Nebuďte takovým hodným klukem! Možná, že vám vaše vyvolená řekne něco ve stylu „Ty jsi takový zlatíčko,“ ale z toho sex nekouká.

"Jakmile potká někoho zábavnějšího, máte utrum - do doby, než vás zase bude potřebovat."Ve skutečnosti to znamená „Jsi jako plyšová hračka, kterou objímám, když je mi smutno.“ Vsaďte se, že jakmile potká někoho zábavného a vzrušujícího, stejně jako starou hračku vás „založí do skříně“ a vyndá vás, až vás zase bude potřebovat.  Takže, až vás příště nějaká žena poprosí o laskavost, sám sebe se zeptejte: Co by na mém místě udělal zlobivý kluk, bad boy? Někteří chlapi si totiž svou společenskou roli pletou s Ježíšem. Jenže jak ten dopadl? Celý život byl hodný a nakonec ho ukřižovali. Už před 2000 lety se nevyplácelo být hodný kluk!

Trik 2) Hra na 20 otázek. Jste spolu na prvním rande a ona se vás pořád na něco ptá. Na vaši oblíbenou barvu, na křestní jméno vaší mámy. Odpovídáte a máte radost, jak konverzace plyne a jaký má o vás zájem. Jenže opak je pravdou.

Každá žena potřebuje u svého partnera trochu záhadnosti. Když jí o sobě nadšeně všechno vyklopíte na první schůzce, ke druhé schůzce už zřejmě nedojde. Odpovídejte tedy krátce, pokud možno dvojsmyslně a hlavně se snažte z téhle role dostat a navodit nějaké jiné téma. Nezapomeňte: Čím víc o sobě mluvíte a čím víc to zní jako váš životopis, místo abyste s ní dělal a zažíval zajímavé věci, tím menší šanci na nějaký vztah máte.

Další ženské triky odhalíte na následující stránce!

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Hrůza! Hubené holky strašně tloustnou

Hrůza! Hubené holky strašně tloustnou

15. 03. 2011, autor: Matěj Kučera

Některé ženy mají ideální postavu od přírody, aniž by pro to něco dělaly, většina se ale musí neustále hlídat, aby se nezakulatila více, než je zdrávo. A občas se to zkrátka uhlídat nepodaří...

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
25. 03. 2011, Uživatel: Jessica
Reagovat

Mě by velice zajímalo kdo tohle napsal a jestli se podle toho řídí. Následně kolik ženských ho za tohle nakopalo do zadnice. Milý autore, měl by sis uvědomit, že tohle nejsou ženské triky. Je to jen jednání, které si vy, jakožto evidentně a soudě dle tohohle článku, vykládáte velmi primitivně. Fakt by mě zajímalo, jak moc Ti tohle zabírá. ;) Perlička nakonec: pokud se ženě pokusíš rozmluvit dopolenou s kamarádkami, tak se stanou dvě věci: jestliže má dost sebevědomí, podívá se na Tebe zpatra s tím, jestli to myslíš vážně, odjede a bude si tam s kamarádkami (a milencem navíc, protože si ji akorát nasral) užívat. A nebo, pokud je jen Tvoji loutkou, se na Tebe pověsí tak, že se ji ještě budeš chtít zbavovat. Budeš si pak připadat jako Bad boy? ;)


img
25. 03. 2011, Uživatel: Frankie
Reagovat

Souhlasím s Jessicou. Pánové, dovolenou s kamarádkami nám v žádném případě nerozmlouvejte, toho se nikdy nevzdáme, to se radši vzdáme vás. Mimochodem, nevadí nám, když si vyrazíte s kamarády, máme tak víc času na sebe a na přátele.


img
25. 03. 2011, Uživatel: Frankie
Reagovat

Souhlasím s Jessicou. Pánové, dovolenou s kamarádkami nám v žádném případě nerozmlouvejte, toho se nikdy nevzdáme, to se radši vzdáme vás. Mimochodem, nevadí nám, když si vyrazíte s kamarády, máme tak víc času na sebe a na přátele.


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Jeden by si myslel, že aféra dieselgate, kterou odstartoval koncern Volkswagen, je už u konce. Os...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.