Škola balení: Kde se seznámit

07. 02. 2011, autor: Matěj Kučera
Jsou šťastlivci, kterým ženy prostě samy padají k nohám, většinou se však muž musí trochu snažit, aby získal srdce té, jež se mu líbí. V našem novém seriálu vám prozradíme, jak na to!
Škola balení: Kde se seznámit

 

Navázali jsme spolupráci s Michaelem LeGalantem, člověkem, jenž se potom, co ho podvedla dlouholetá přítelkyně, rozhodl jednou provždy zjistit, proč někteří muži až překvapivě snadno získávají srdce přitažlivých žen - i když nejsou bohatí a fyzicky extra atraktivní. Své poznatky shrnul do příručky „Jak na ženy“, z níž vám budeme pravidelně přinášet úkázky. Dozvíte se, jak ženu oslovit, zaujmout, získat si její přízeň. Začínáme místem seznámení.

Dostávat se do častého kontaktu s opačným pohlavím je nutným předpokladem pro zlepšení schopností svádění. Pokud se chcete seznamovat se ženami, musíte se začít pohybovat v místech, kde se pohybují ony. Vynechejme teď diskotéky, kde je x dalších kluků, kteří vám budou konkurovat. Míst k seznámení je spousta.

"Dobrým místem je knihovna se spoustou vysokoškolaček."


V prvé řadě je třeba si ujasnit, o jaký typ ženy máte zájem. Pokud hledáte duchovně založenou partnerku, začněte navštěvovat kurzy jógy či meditace, toužíte-li po přítelkyni s atletickou postavou, vydejte se do posilovny (nebo alespoň do restauračního zařízení vedle posilovny). Dobrým místem je knihovna se spoustou vysokoškolaček, které už bývají navečer unavené a potřebují pauzu... Vyplatí se také chodit na kurzy tance; muži, kteří umějí tancovat, ženy přirozeně přitahují. Vtip je prostě v tom, pohybovat se v lokalitách, kde budete mít co nejvíc "materiálu" k potenciálnímu skórování.


Dále se vám nabízejí obchody nebo prodejny rychlého občerstvení, kde se můžete začít bavit třeba i s obsluhou. V McDonald’s a jiných zahraničních firmách je personál zpravidla vyškolen tak, aby se choval k zákazníkům co nejuctivěji, a milá slečna, která kolem desáté dopoledne nemá za kasou moc co dělat, je na oslovení ideální. Minimálně pro trénink.


Vhodné je v podstatě každé místo, jež vám umožňuje být ve společnosti žen, které chcete, a hlavně - kde máte možnost s nimi vést konverzaci. V případě, že se zajímáte o konkrétní dívku, která vás ještě nezná, zjistěte si, kam pravidelně chodí (restaurace apod.), a začněte tam chodit taky. S vhodným oslovením počkejte minimálně až na třetí čtvrtou návštěvu. Rozhodně nesmíte dát najevo, že dotyčnou sledujete nebo za ní dolézáte! Pokud vás už zná, nechoďte tam sami!

Tip: Vyhrajte v naší soutěži jeden z pěti iPadů!


Pojďme si  dát příklad: Pokud budete pravidelně chodit do knihovny, kam dochází i vaše vyhlédnutá slečna, bude pro vás daleko jednodušší ji oslovit - jednak proto, že vás bude od vidění znát, bude k vám mít důvěru (nebude vás považovat za vlezlého úchyla) a díky pohybu ve společném prostředí se vám nabídne i řada skvělých možností k hovoru.

Můžete také zkusit navázat kontakt, přátelství či vztah s nějakou jinou ženou, která pravidelně navštěvuje stejné místo, jako vaše vyhlédnutá vyvolená. Tím v očích vaší vyvolené automaticky stoupnete v ceně. Jednak uvidí, že v jednání se ženami máte zkušenosti, a jednak začne toužit po tom, co má někdo jiný - pro většinu lidí je to kupodivu běžné.

Poznámka: Žena, se kterou se kvůli balení jiné dívky "na oko" seznámíte, vůbec nemusí být tou nejhezčí ze všech přítomných. Jednak je to relativní, a jednak se mužské a ženské vnímání atraktivity dost liší.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Škola pokeru začíná!

Škola pokeru začíná!

27. 05. 2010, autor: Jarda Sauer

Vydělávat hraním pokeru může každý. I vy! Prochlapa.cz vám přináší školu pokeru, díky které můžete zanedlouho hrát na obstojné úrovni!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
07. 02. 2011, Uživatel: Miro_CZ
Reagovat

Zajímavej článek, na tuhle knížku jsem kdysi narazil na netu a přečetl pár stránek. Přítelkyni mám ale stálou už přes rok takže jsem zatím neměl potřebu zkoušet uváděné finty pro sbalení, ale po určitý transformaci se dají nápady používat i při flirtu a tomu podobnejch věcech a tam hlásím úspěch :) Jinak (a to je hlavní) CHVÁLÍM za konečně slušně zformátovanej článek. Konečně pár souvislejch řádků který nejsou rozdělený na 8 stránek jako většina článků v novém designu webu. Design je pěkný a celkově povedený, ale překlikávat si v každým článku po přečtení 5 řádků nebo zkouknutí jednoho obrázku na další stránku je únavné. Doufám, že další články budou formátovaný taky takhle :)


img
07. 02. 2011, Uživatel: Jarda Sauer
Reagovat

Miro, díky! A co se formátování týče...uvidíme, co se dá dělat:-)


img
09. 02. 2011, Uživatel: Míša
Reagovat

Chlapi, obávám se, že otřepanými a rádoby drsňáckými citáty a dalšími věcmi, které autor doporučuje, spoustu z nás leda tak odradíte.


img
10. 02. 2011, Uživatel: Lojza
Reagovat

to misa: ja si myslim, ze to nejsou drsnacky citaty. naopak mi to celkem dava smysl :)


img
13. 02. 2011, Uživatel: riki
Reagovat

Nijako nevinikám,ale na akúkoľvek krásnu ženu stačí málo - veľa trpezlivej komunikácie,kde vzťah ani len nespomeniete!


img
23. 02. 2011, Uživatel: daniela
Reagovat

Vážení pánové, obávám se, že to, co se v "návodu" píše, jsou úplně bludné pánské představy. Na tohle kdybych někde narazila, tak se ani nepozastavím, protože mi uhned dojde, že jde jen a jen o pouhé sbalení za účelem jednorázového užití si. Ovšem, pokud tohle má být cílem, pak to jistě může u určitého typu žen možná zabrat (ale s těmi inteligentními bych moc nepočítala):-))))))))))))))))))))


img
01. 03. 2011, Uživatel: Lucie
Reagovat

Souhlasím s Danielou. Rekla bych, ze pokud se zena vámi nechá sbalit, tak to je zkrátka pro to, ze se vámi nechat sbalit chce. Pokud nechce, tak si múzete vyzkouset kazdý tip v té knize a stejne se nikam nedostanete :-)


img
13. 11. 2012, Uživatel: Tehir
Reagovat

Když má chlap spoustu kamarádek, je to podle ženských promiskuitní debil se kterým se může seznámit tak maximálně sběratelka venerických chorob. :) Ale zkuste to.


img
13. 11. 2012, Uživatel: Tehir
Reagovat

Když má chlap spoustu kamarádek, je to podle ženských promiskuitní debil se kterým se může seznámit tak maximálně sběratelka venerických chorob. :) Ale zkuste to.


img
19. 08. 2014, Uživatel: skliky
Reagovat

Začít oblbovat nějakou holku v McDonaldu chce opravdu kuráž. V lepším případě vás pošle do pryč, v horším to udělá její přítel, který se vrátí ze záchoda :-) Dneska už se přece všichni seznamují jen na internetu. Vlezu na http://nejlepsiseznamka.cz ,vyberu si jestli chci holku ze seznamky na vážný vztah, nebo něco na chvilku a domluvim si rande. Proč to komplikovat na nejít rovnou ke zdroji?


img
19. 08. 2014, Uživatel: skliky
Reagovat

Sorry, ta doména byla http://www.nejlepsiseznamky.cz . To nejsem ani schopnej opsat správně :-)


img
05. 08. 2015, Uživatel: Franta
Reagovat

https://frantasauce.wordpress.com/ Podívejte, co se mi stalo, mám i tak šanci se seznámit?:-) Možná budu muset využít vaše techniky.


img
09. 09. 2016, Uživatel: petr
Reagovat

http://e-rande.cz/


img
09. 10. 2017, Uživatel: Renda
Reagovat

Já jsem se senzámil s přítelkyní na výletě na bruslích, protože hledala na aplikaci mevyo.com, někoho kdo by s ní jel, tak jsem ji napsal, a hned to tam mezi námi zajiskřilo :-)


img
10. 10. 2017, Uživatel: Daniel
Reagovat

Co to je za aplikaci? Nějaká seznamka?


img
11. 10. 2017, Uživatel: Renda
Reagovat

Ne ne je to aplikace, kde lidé hledají parťáky na sport, cvičení, deskové hry prostě na cokoliv


img
12. 10. 2017, Uživatel: Daniel
Reagovat

Super, už mám domluvené plavání s nějakou slečnou :-)


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Jeden by si myslel, že aféra dieselgate, kterou odstartoval koncern Volkswagen, je už u konce. Os...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.