Silvestrovský článek toho nejlepšího z Prochlapa.cz

31. 12. 2011, autor: Daniel Javorský
Připravili jsme pro vás článek, který je plný stylových songů, vtipů a také nejčtenějších článků, které jste letos četli. Pokud jste nás tedy celý rok zanedbávali, teď je ten správný čas si vše pročíst!
Silvestrovský článek toho nejlepšího z Prochlapa.cz

Vážení chlapáci (a podle infa z FB profilu i vážené slečny), rok 2011 je u konce. Následující hodiny většina z vás propije a ta menšina zkejsne u televizních obrazovek hledíc na sajrajty, které produkují naše slavné televizní stanice.

Plno webů na českém internetu předešlé dny servírovalo své suché články na téma TOP 10 nejčtenějších záležitostí letošního roku. Nicméně my jsme šťavnatý web, který se rád zamýšlí nad tím, jak dělat věci jinak a lépe. Proto v tomto článku bude pár vtípků, videí a pochopitelně i deset odkazů na ty nejlepší články z naší dílny! Přejeme příjemnou zábavu!

Silvestrovský článek by však byl velmi nudný bez nějaké pořádné hudby. Všimněte si hlavně textu...

Začneme však s vašimi nejoblíbenějšími články. Pojedeme od zadních pozic.

10. místo – Co víte o svém spermatu - 63 678 čtenářů

No a co se nestane, hned desátý článek je můj (autor článku) a kdyby tehdejší šéfredaktor nevyhodil jeden zásadní odstavec, všichni čtenáři by věděli, že nesnáším slovo SPERMA. Je opravdu ošklivé, jak svou stavbou, tak úderností i melodií. Nelíbí se mi a tak jsem se po celou dobu psaní článku tomuto slovu snažil vyhnout. Proto se můžete těšit na informace o vaší úderné jednotce, o bělogvardějcích nebo o tom, že většina z nich po kanonádě plave špatným směrem…

9. místo – Divoký orgazmus ve škole - 67 151 čtenářů

V zemi té (údajně) největší svobody se v zájmu osvěty univerzitní profesor rozhodl svým studentům ukázat, jak vypadá ejakulace ženy. Když skončila regulérní hodina, dobrovolníkům dovolil shlédnout milenecký pár v akci, naživo. Jak to tak obvykle bývá, pro profesora tahle akce neskončilo dobře…

Věřím, že se vám první pětina našich nejčtenějších kousků zamlouvá. Neznám vaše čtecí tempo, ale tak pro jistotu, aby na našich stránkách nebylo nudné ticho, tu pro vás mám další song, který se k dnešku tematicky taky velmi hodí!

Jdeme pokračovat v naší psané Silvestrovské show, no a jaký by byl silvestrovský článek bez nějakého vtípku, že? Špatný! Na rozjezd tu pro vás máme jednu milou židovskou anekdotu:

„Tak co, Roubíček, jak se maj?“  „Ále, budu se ženit.“  „Nepovídaj, a koho si budou brát?“  „Sáru Rosenbaumovou.“  „Tu si neberou, ta se vyspala s celým Mukačevem.“  Po čase …  „Tak co, Roubíček, jak se maj?“  „No, voženil jsem se s tou Sárou Rosenbaumovou.“  „Já jich varoval …“  „No, já se byl podívat v tom Mukačevu a vono to není zas až tak velký.“

8. místo – Žhavá modelka a její zarostlá zahrádka - 71 024 čtenářů

Tento článek vyšel letos den před Aprílem a touto informací jsem vlastně zničil půlku pointy. Slečna totiž nemá ani zahrádku, natož aby byla zarostlá… to však nic nemění na tom, že to je opravdu pěkná brunetka s přírodními prsy, které naše odborné čtenářstvo pasovalo na 8. místo nej článků na ProChlapa.cz

7. místo – Nejžhavější holky z českých klubů - 71 879 čtenářů

Po exkurzy poblíž zarostlého křoví přichází příjemná procházka po českých klubech. Naše spojenectví Dvou věží s portálem PartyPlanet.cz přineslo několik fotosetů spoře oděných slečen z českých podniků. Tento přehled akcí pak byl ze všech fotosetů největší čtenářskou atrakcí. Hold pohled na rozjeté sexy kočky prostě láká!

Dvě pětiny jsme zdolali a je čas na další dávku humoru. Je sice pravdou, že nevím, co budou večer české televize vysílat. Jsem si však téměř stoprocentně jistý, že už po druhé větě tohoto článku jsme je všechny trumfly.

Teď skočíme do říše hýbajících se obrázků. Následující video je od dvojice komiků Hale & Pace. Pevně doufáme, že takhle dneska nikdo nedopadne!

6. místo – Amatérky hromadně ukazují prsa - 76 431 čtenářů

V komentářích pod články převládá většinový názor, že silikonová prsa jsou hnus a že lepší než fotka napudrované a napomádované plastické holky jsou fotky šťavnatých mladých amatérek. V tomto článku je celkem deset fotografií, přičemž na každé jsou vždy minimálně tři šťávy ukazující svá ňádra dmoucí. Naše redakce pak bude fandit každému čtenáři, kterému se dnes takový pohled naskytne (pokud možno zdarma).

5. místo - Zadečky z posilovny - 79 114 čtenářů

Zadeček v teplákách, zadeček v elasťákách, zadeček v trenýrkách. Zkrátka když má správný tvar a velikost, je těžké z něj nezpustit oči. Když pak takové kočky potkáte v posilovně, po nějaké chvíli musíte mít pocit, že jste za celou dobu procvičili jen své oční bulvy.

Právě jsme překonali polovinu našich nejčtenějších článků a je tu opět okamžik k nějaké zábavě. Začneme vtípkem, který musí trápit většinu obyvatel České republiky.

Transparency International se rozhodlo udělat anonymní test mezi politiky a úředníky na téma korupce. Jedna z otázek byla: "Kolik času potřebuješ, aby sis z úplatků koupil BMW?"  Odpovědi byly následující:  Auditor ministerstva: Tak 6 měsíců,  Poradce ministra: Zhruba 2-3 měsíce,  Ministr: 2-3 ROKY!!!  U ministra se komise zarazila a zeptala se: "Tak dlouho?"  Odpověď ministra: "Hele, netlačte tak na pilu, BMW není zrovna malá firma."

Dalším songem na zpříjemnění čtení bude od grupy Lonely Island, která nahrála s Akonem (ten černoch co si jako mukl psal písničky) song s jehož textem nejde nesouhlasit! Navíc se tematicky hodí k následujícímu článku.

4. místo – Reportáž: Poprvé v bordelu s černoškou - 99 769 čtenářů

Řečeno slovy klasika (Jyrka Paroubek): Kdo z vás to má? Vyslali jsme našeho spolupracovníka do vykřičeného domu, aby okusil kouzlo bohyň lásky. Nikterak jsme ani netlačili na to, aby se vyspal s nějakou exotickou slečnou, ale osud tomu tak chtěl, díky čemuž tomuto článku chybí jen pár přečtení k překonání bájné hranice 100 tisíc čtenářů!

3. místo – 134 orgazmů za hodinu - 106 416 čtenářů

V tomto článku je pár známých i méně známých zajímavostí o blahodárném stavu, který má každý člověk po sexu. Těžko říct, zda jsou dva orgazmy ze minutu reálné, s trochou umu však jde všechno.

No a za pár okamžiků se dozvíte, jaké dva články vás v roce 2011 táhly nejvíce. Ještě před tím tu pro vás mám dva vtípky:

- Co se stane, když spadne do kávy moucha?  Angličan odhodí šálek a odejde.  Američan vyndá mouchu a kávu vypije.  Číňan sní mouchu a vyhodí kávu.  Japonec vypije kávu i s mouchou, protože je zdarma.  Izraelec prodá kávu Američanovi, mouchu Číňanovi a sám si koupí novou kávu.  Palestinec obviní Izraelce z násilného činu hození mouchy do kávy, požádá OSN o pomoc, vezme si půjčku od EU na koupi nové kávy, peníze však použije k nákupu výbušnin, dá si je na tělo a vyhodí se do vzduchu v kavárně, ve které se Angličan, Američan, Číňan a Japonec snaží Izraelci vysvětlit, že je příliš agresivní.

- Dva šneci, taťka a syn, stojí u silnice a taťka povídá: „Hele přejít silnici je jednoduché. Stačí jen přelézt zábradlí, ploužit, ploužit, a když uvidíš dvě světla, jednoduše si stoupneš mezi ně a auto tě mine.“ A tak taťka udělal, co řekl, přeploužil silnici, vyhnul se kolům auta a na druhé straně křiknul na synka. Synek tedy přelezl taky zábradlí, ploužil, ploužil, najednou uviděl dvě světla, dle rad si stoupl doprostřed, nicméně auto ho přejelo a šnek byl na cucky. Taťka šnek jen smířlivě pokýval hlavou a řekl: „Hmm, Velorex, toho už jsem dlouho neviděl.“

Dalším pohodovým songem před zjištěním, který článek byl nejčtenější, bude Fall Into Place od The Apartment.

2. místo – Fotky Martiny Gavriely nehoře bez - 143 310 čtenářů

Na začátku února byla „aférka“ Martiny Gavriely teprve v plenkách. Tehdejší moderátorka VIP zpráv byla nalezena na fotkách, kde pózuje nahoře bez. Dva fotosety ukořistila i naše redakce a už tenkrát vzbudily fotografie pozornost. O pár týdnů později se veřejnost dozvěděla i o odvážných pornofilmech, ve kterých se do sebe Martina nebála strčit cokoliv, co alespoň vzdáleně připomínalo tvar penisu. Následoval očekávaný vyhazov z TV Prima… hold měla si to všechno pečlivě rozmyslet.

1. místo – Chůva připravila chlapce o panictví - 182 138 čtenářů

Absolutně nejčtenějším článkem byla kontroverzní chůva, která zaučila čtrnáctiletého kluka, kterého hlídala. Některé dětské psycholožky a předsedkyně sdružení rodičů by s námi možná nesouhlasily, ale… co je na tom divného? Každopádně jsme rádi, že se vám tento článek líbil a jsme pyšní na počet čtenářů. Sice se nemůžeme rovnat se čteností třeba iDnes.cz, na rozdíl od nich nás ale neplatí politici. Navíc 3 tisíce lidí kliklo na tlačítko LIKE IT a nebýt 98% z 321 komentářů spamových, byly bychom pyšní i na toto číslo.

Každopádně chlapáci, toto je vůbec poslední článek ProChlapa.cz v roce 2011. Věříme, že jste si jej užili stejně tak jako my! I nadále vám budeme přinášet ty nejlepší články, které zajímají české chlapáky. Děkujeme za přízeň a v roce 2012 se budeme těšit na vaše komentáře pod našimi články!

Silvestrovský článek toho nejlepšího z Prochlapa.cz

VYBÍRÁME
Fotky: Martina Gavriely nahoře bez!

Fotky: Martina Gavriely nahoře bez!

07. 02. 2011, autor: Jarda Sauer

Martina Gavriely, moderátorka VIP zpráv na Primě, se před nástupem do televize živila jako modelka - a rozhodně se před fotografy nestyděla! Prohlédněte si fotosety, které nafotila nahoře bez!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
03. 01. 2012, Uživatel: Permon
Reagovat

To, že je článek Žhavá modelka a její zarostlá zahrádka v TOP 10 za celý rok je myslím jistým signálem vyholeným ženám. Nebo ne? :-) Snad si to také přečtou a přehodnotí ty pedofilní návyky....


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
Hnědooká sexbomba Krystal Webb
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Nový Ford Focus ST kombinuje potěšení z jízdy na klikatých silnicích s přesvědčivým výkonem na zá...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.