Sex s úplně opilou holkou? Radši ne...

03. 07. 2014, autor: Jarda Sauer
Alkohol je jistě při dostávání holek do postele mocným pomocníkem, ale nemělo by se to s ním přehánět. S úplně opilou holkou si totiž moc skvělého sexu neužijete...
Sex s úplně opilou holkou? Radši ne...

 

Když holku trochu přiopijete, máte mnohem větší šanci s ní zaskórovat. To je staletími prověřená pravda. Alkohol prostě funguje, a pokud ho budete své vyhlédnuté krasavici servírovat s mírou, bude všechno v pořádku. Ale když se vám nalije moc, tak vás nic hezkého nečeká. Jen nedorozumění, problémy a po všech stránkách neuspokojivý výkon. Jen si přečtěte shrnutí toho, jak se sex s úplně opilou holkou může pokazit – a pokazí!

Nebudete jí rozumět, co chce – Pokud má vaše vyvolená vyjadřovací schopnosti utlumené alkoholem, klidně může dojít k tomu, že prostě nepochopíte, co po vás chce. Takže ona bude mumlat „Něžně mě líbej,“ a vy uslyšíte „Mám strašnou chuť na anální sex.“ Pak na vás bude zbytečně naštvaná – a čí to bude vina?

Otěhotní – Na otázku „Bereš prášky?“ vám našrot opilá holka odpoví pohrdlivým zamručením. A i když by vám kdykoliv jindy bez kondomu ani nepodala ruku, teď si na něj rozhodně nevzpomene. Což je sice dobrá zpráva pro váš sexuální prožitek, ale taky se může klidně stát, že za devět měsíců budete napsaný v něčím rodném listě a po zbytek života si kvůli alimentům nekoupíte ani noviny.

Staňte se fanouškem prochlapa.cz na facebooku a holky vám samy polezou do postele - i za střízliva!

Pozvrací se, nebo aspoň stráví spoustu času na wc – Na žaludečních problémech není nic romantického. A i když je vám romantika ukradená, přeci jen není úplně žádoucí, aby vám opilá slečna při jízdě na koníčku pozvracela obličej. Nebo nedejbože provedla ještě něco horšího, v čem by figurovaly povolené svěrače. Přiznejme si, že kvalita sexu by takovými událostmi spíše utrpěla.

Bude jí smrdět z pusy – Alkohol má spoustu pozitivních vlastností, ale i pár negativních. Například, že když ho někdo vypije víc, je z něj výrazně cítit. A zkuste odvádět kvalitní sexuální výkon, když se z úst vaší milé řinou výpary zelené nebo božkovského pseudorumu. Ano, jde to vyřešit. Například jí tu pusu můžete něčím vhodným ucpat (vy už přijdete na to, čím), nebo zvolíte polohu, při níž bude obličej partnerky od toho vašeho co nejdál. Ale stejně je to nemilá komplikace.

Sex s úplně opilou holkou? Radši ne...

Dlouho se neudělá – Dobře víte, že když vy souložíte trochu pod vlivem, trvá vám to déle než za střízliva. To je prostě medicínský fakt. Ale stejně jako mužům, snižuje alkohol citlivost i ženám. A snadno se vám pak může stát, že vy už dávno budete mít hotovo a partnerčin orgasmus bude ještě v nedohlednu... Záleží jen na vás, jestli se na ni vykašlete, nebo se pokusíte o nějaký maratón s nejistým výsledkem. Experti by tuto sitauci nazvali „pěkná polízanice.“

Usne – Zejména pokud opilou holku budete zpracovávat v nějaké nenáročné pozici (misionář je vhodným příkladem), vystavujete se nebezpečí, že navzdory všem vašim snahám vytuhne a usne. Co s tím? Rozhodně to neberte jako nějaký výsměch vašim dovednostem. Je sex se spící dívkou pod vaši úroveň? Fajn, běžte spát taky. Potřebujete sex? Tak v klidu dodělejte, co máte rozděláno. Ostatně jestli je vaše partnerka i za střízliva v posteli dřevo, tak asi ani nepoznáte rozdíl.

Ráno si nebude nic pamatovat – Pokud je opilou holkou vaše stálá přítelkyně, asi to není problém. Pokud jste ale sbalil nějakou cizí holku, a ta se teď v kocovině probudí v neznámém pokoji  vedle neznámého muže, je docela možné, že začne hlasitě ječet. A kdo ví, jestli vás ještě nenařkne ze znásilnění...

S opilými holkami jsou prostě jen problémy. To radši sbalte tlustou holku, překvapí vás!

VYBÍRÁME
Jak poznáte, že už jste starý

Jak poznáte, že už jste starý

25. 08. 2011, autor: Jarda Sauer

Jistě, každý z nás se stále duchem cítí na sedmnáct, ale skutečnost je přeci jen jiná. Podle čeho poznáte, že čas bezstarostného mládí už máte dávno za sebou? Zde máte odpověď!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Angličani vyhnali svůj vůz opět na Ring a vylepšili vlastní rekord téměř o tři vteřiny.

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.