Sex s Tarantinem: Onanie a cucání prstů

29. 06. 2011, autor: Jarda Sauer
Tenhle příběh pravděpodobně brzy obletí svět: Obyčejná holka, kterou Quentin Tarantino sbalil na party, detailně popisuje postelové výkony slavného režiséra! Stojí to za přečtení!
Sex s Tarantinem: Onanie a cucání prstů

Před pár dny rozeslala jedna holka svým kamarádkám mail, v němž popisuje svou sexuální zkušenost s režisérem Quentinem Tarantinem. Příběh je to dobrý, vtipný a nic nezastírá. A co víc – autorka jeho pravdivost podpořila i fotkami. Tak se začtěte a poznejte, že i když je někdo slavný a ultrabohatý, pořád to z něj ještě postelového boha neudělá!

Středa, 1. června 2011
Moje kámoška Nicki mi ráno oznámila, že večer půjdeme na party v Beverly Hills, kde mají být nějací hráči Yankees. Dost mě to zaskočilo – jednak jsem nevěděla, že party se konají i ve středu večer (prostě nejsem dost cool) a jednak mi došlo hezké prádlo a už tři dny jsem si neholila nohy, takže jsem na party nebyla vybavená. Nakonec jsem se ale rozhodla s kámoškama jít.

Večírek se rozjel. Navzdory tomu, že byla středa, byly všude kolem mě coury v mini šatech a připadala jsem si jak v nějakém nočním klubu v Las Vegas. První hodinu jsem měla vztek sama na sebe, že jsem tam vůbec šla. Pak jsem se bavila s jedním hráčem Yankees a trochu jsem ho zkritizovala, takže když odcházel, řekl mi, že jsem lesba. Ale těžko mu to mít za zlé, protože jsem na sobě měla kalhoty.

"Viděla jsem, že na party dorazili Jamie Foxx a Quentin Tarantino..."Pak jsem viděla, že na večírek přijeli Jamie Foxx a Quentin Tarantino. Super. Další dva lidi, kterým budu úplně ukradená. Uklidila jsem se do kouta, jedla hot dog a psala smsky. Asi za hodinu jsem si chtěla nalít drink – a zjistila jsem, že stojím vedle Quentina a že mi sám nalívá džus. Nemohla jsem se ovládnout a vypadlo ze mě: „Určitě vám to říká každej, ale já strašně miluju film Gauneři. Viděla jsem ho, když mi bylo jedenáct, a je prostě hustej!“ Zasmál se, poděkoval mi, vyměnili jsme si pár zdvořilostních frází a byl to celkem fajn pokec, než se stalo tohle:

Quentin: „Takže, když se ti líbili Gauneři, jaký další moje filmy máš ráda?“

(Tahle samolibost mě naštvala, a tak jsem na něj začala být trochu drzá)

Já: „Jééé... Víš, třeba Kill Bill mě moc nebral.“

Quentin: „Cože? Jak to myslíš? Jednička nebo dvojka?“

Já: „No, vlastně oba. Prostě mě nezaujaly.“

Quentin: „Wow. Nemyslím, že mi tohle někdy někdo řekl do očí. Navíc o mých klíčových filmech.“

Já: „Možná proto, že je sám označueš za klíčové. Neměl by to stanovit spíš někdo jiný?“

Quentin: „Hele, máš názor a nebojíš se ho říct. To se mi líbí.“

V tenhle okamžik mi Quentin dal ruku kolem pasu. Všechny moje kámošky na nás zíraly, jako by mi právě vyrostla druhá hlava. Mě to zaskočilo. Jsem opravdu hodně necool a šokovalo mě už to, že se se mnou někdo slavný vůbec baví. Quentin si začal povídat se mnou i mými kámoškami a já se snažila tvářit, jako by to bylo normální.

Zničehonic mě začal olíbávat. Fakt. Nekecám. V cizí přeplněné kuchyni se nechám líbat a osahávat od Quentina Tarantina. Pak se jdeme projít, znovu líbačka, pití, pokec... Věřte mi, nechlubím se – ostatně viděli jste někdy, jak Quentin vypadá, ne?

Za nějaký čas za námi přišel Jamie Foxx. Mě ignoroval a na Quentina vybafl: „Yo, QT, jseš ready vyrazit?“ Quentin se na mě podíval a zeptal se, jestli chci zajít k němu domů. Ehmmm... Kurva, jasně že chci! Odjíždíme obřím SUV a myslím na dvě věci: 1) Líbat se s Quentinem je super historka, ale v žádném případě mu nedám. 2) Je to režisér, co dělá hodně drsné filmy, a existuje velká šance, že mě znásilní a zabije – a já ještě nejsem připravená umřít! Ale co už, jsem v autě a jedeme...

Jsme u Quentinova domu, který je super. Jamie Foxx se svojí holkou odjíždí; i když se s ním chci rozloučit, ani se na mě nepodívá. Quentin mě vede ke svému baru. Všímám si, že zde má automat na fotky a je mi jasné, že se s ním musím vyfotit – aby mi později všichni uvěřili, že jsem s ním byla. Fotky okamžitě schovávám do kabelky a začínáme se bavit o filmech. Pro filmové fanoušky: Bylo to super, ale ostatní tím unavovat nechci.

sex s quentinem tarantinem - fotky

Za chvíli Quentin navrhne, abychom šli do postele – a já začínám panikařit. Ještě chvíli to uhrávám na líbání a hlazení, ale je mi jasné, že to musím nějak rozetnout. Přeci nebudu předstírat, že jsem tak opilá, že z toho omdlévám? A proč mám na sobě ty hrozné neforemné kalhotky o velikosti Kanady? Ještě se mazlíme a Quentinovi se začíná něco dít v kalhotách. Nejde to ignorovat... Bohužel zjišťuju, že Quentin má ten nejmíň atraktivní penis, co jsem kdy viděla (krátký, tlustý, vypadá jako ořech... Skoro je širší než delší. Rozhodně mi ten tvar nepřipadá normální). Snažím se rozdýchat představu, že tuhle věc do mě bude chtít zasunout, když se ke mně Quentin nakloní a řekne: „Hele...“

Znám tahle „Hele.“ Většinou jde o „Hele, mám si brát kondom?“ a pak následuje dvacet minut neuspokojivého sexu. Rychle se snažím vymyslet, jak se z toho vyvléknout, ale následuje ta nejdivnější otázka, kterou mi kdo kdy položil. Quentin Tarantino se mě ptá: „Můžu ti cucat prsty u nohou a přitom si ho honit?“ No, to mě poser...

Dost z vás to možná očekávalo, protože tenhle Quentinův fetiš je docela známý. Ale pro mě to byl šok. Nejsem zvyklá na různé sexuální podivnosti. Pro mě je při sexu nezvyklé i to, když mám hlavu v nohách postele a ne na polštáři. Jednou mě přemlouvali do trojky a já pak hodinu brečela. Takže dotaz na to, zda někdo může cucat moje prsty a přitom si drandit kačera, mě zastihl nepřipravenou.

"Mám nohu v puse onanujícího oscarového režiséra."

Ale zoufalá doba si žádá zoufalé činy – a přišlo mi, že tímhle způsobem bych se mohla vyvléknout z toho, aby mi do vagíny nacpal ten svůj suk. Trochu vyjednáváme o tom, nakolik se budu účastnit honění, a pak s trochou nechuti souhlasím. A tak začalo deset nejdivnějších minut mého života. Mám nohu v puse oscarového režiséra, který přitom sám sebe uspokojuje. Popravdě řečeno to nebylo špatné. Nemusela jsem dělat vůbec nic (což bylo pro mě super, jelikož v posteli jsem dost líná), netrefil mě výstřik žádné tělní tekutiny a hned, jak byl Quentin hotový, jsme šli spát.

Ráno, zatímco se Quentin sprchoval, jsem mu trochu prohrábla věci a zjistila jeho soukromou e-mailovou adresu. Potom si ještě jednou půjčil mou nohu (tentokrát se nezeptal, což mi přišlo nevychované), a pak mě odvezl za mými kámoškami.

Byl to nejbláznivější zážitek, co jsem kdy měla. Taky určitě nejzajímavější. Abyste si nemysleli, že jde jen o výplod mojí fantazie, přikládám ty společné fotky... A ano, Quentin opravdu vypadá jako Frankenstein.

Za redakci prochlapa.cz dodáváme: Zajímá vás, jaké holky velký Quentin balí? Protože na internetu se proflákne všechno, autorkou textu a Quentinovou jednonoční milenkou je prý jistá Beejoli - a tady ji máte na videu, protože před časem byla v televizní soutěži Kolo štěstí!

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Nejlepší válečné filmy všech dob

Nejlepší válečné filmy všech dob

04. 01. 2010, autor: Jarda Sauer

Holky mají svoje romantické komedie, my máme válečné filmy. Na některé se dá koukat pořád dokola, tak jsou dokonalé...Tady máte videa z těch úplně nejlepších!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
01. 07. 2011, Uživatel: Tarantino
Reagovat

Je to peknej uchylak... ale filmy toci dobry :)


img
11. 08. 2011, Uživatel: QT
Reagovat

Mě by zajímal spíš ten scénář, co je pod těma fotkama :)


img
13. 09. 2011, Uživatel: JaMi
Reagovat

Ten scénář na fotce je zajímavější jak celej článek, díky:" dear Chuck Norris" :D


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Angličani vyhnali svůj vůz opět na Ring a vylepšili vlastní rekord téměř o tři vteřiny.

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.