Samsung GALAXY S III reaguje na vaši tvář

10. 05. 2012, autor: Roman Dubský
Navíc ho můžete ovládat hlasem, pohybem a k tomu je tu schopnost nebo přenosu dat pouhým přiblížením k druhému telefonu.
Samsung GALAXY S III reaguje na vaši tvář

Samsung Electronics Co., Ltd. celosvětově představil třetí generaci chytrých telefonů GALAXY S zastoupenou modelem GALAXY S III. Smartphone je vybaven Super AMOLED displejem o velikosti 4,8 palců, což je o 0,5 palců více, než u modelu GALAXY S II. GALAXY S III využívá nejaktuálnější verzi operačního systému - Android 4.0™ Ice Cream Sandwich.

Milovníky focení potěší fotoaparát s rozlišením 8 Mpx a čelní fotoaparát s rozlišením 1,9 Mpx, který uživateli nabízí celou řadu inteligentních funkcí, např. mechanismus rozpoznávání tváře. Mimo to je GALAXY S III napěchován novými technologiemi, které uživateli otevírají svět nepoznaných možností. „Samsung GALAXY S III nabízí maximální uživatelský výhody, které se opírají o využití špičkového hardwaru a zdokonalených inteligentních funkcí,“ uvedl JK Shin, prezident a ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung. „Samsung GALAXY S III nabízí uživatelům chytré a intuitivně jednoduché ovládání. Při jeho navrhování jsme měli na paměti především potřeby, které chtějí lidé nejčastěji uspokojit. Proto tento telefon představuje jedno z nejjednodušších, nejpřirozenějších ovládání, které umožní prožívat každý okamžik skutečně výjimečným způsobem,“ dodal Shin.

Přední kamera telefonu sleduje vaše oči a telefon automaticky ponechá jas displeje neztlumený, abyste mohli pohodlně číst. GALAXY S III je vybaven také funkcí pokročilého rozpoznávání hlasu „S Voice“, takže je schopen naslouchat vašim povelům a reagovat na ně. Kromě toho, že funkce S Voice umožňuje prostřednictvím hlasu vyhledávat informace a komunikovat s přístrojem, nabízí také rozsáhlé možnosti, jak telefon ovládat a zadávat mu pokyny. Když se na telefonu GALAXY S III například spustí budík, a vy byste si raději ještě chviličku přispali, stačí říci „ztišit“.

Při uvedení na trh bude přístroj k dostání v odstínech Pebble Blue a Marble White, později představí Samsung pestrou paletu dalších barevných provedení. Díky 4,8“ HD displeji Super AMOLED nabízí Samsung GALAXY S III zážitek ze sledování jasného obrazu na velké obrazovce, a to ve formátu 16:9 a HD kvalitě.

Osmimegapixelový fotoaparát je vybaven závěrkou s nulovým zpožděním, která vám umožní snadněji zachycovat pohybující se objekty bez zpoždění – obraz, který vidíte, je obraz, který pořídíte. Díky funkci „Burst shot“, která okamžitě zachytí sérii dvaceti po sobě jdoucích snímků, a funkci „Best photo“, která za vás zvolí nejlepší z osmi fotografií, poskytuje Samsung GALAXY S III uživatelům při práci s fotoaparátem lepší a atraktivnější zážitek.

Video v HD rozlišení lze pořizovat dokonce i pomocí 1,9Mpx fotoaparátu na čelní straně, který můžete používat k natáčení sebe sama. Vylepšené přisvětlení na zadní straně přístroje dále přispívá k odstranění neostrosti fotografií, ke kterému dochází v důsledku otřesů, a to i za nepříznivých světelných podmínek. Prostřednictvím vyspělé technologie Near Field Communication (NFC) umožňuje přístroj také provádění bezkontaktních mobilních plateb. Tato technologie umožňuje rychlý přenos multimédií, sdílení internetových stránek, polohy a váš telefon může také sloužit jako bezpečnostní karta do zaměstnání.

Pro hráče je zde služba „Game Hub“, která poskytuje přístup k celé řadě her na sociálních sítích, zatímco služba „Video Hub“ zase přináší uživatelům ve vybraných zemích vysoce kvalitní televizní vysílání a filmy.

Samsung GALAXY S III bude k dostání od konce května v Evropě, poté se začne prodávat i na dalších světových trzích. V České republice bude Samsung GALAXY S III v prodeji od 4. června.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
10. 05. 2012, Uživatel: Juraj
Reagovat

Cena ? nevie niekto


img
10. 05. 2012, Uživatel: hgfhfg
Reagovat

cca 15K


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Dacia Dokker je symbolem toho, proč si lidé auta od počátku pořizovali. Ne aby se ukázali, ale ab...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.