Samsung GALAXY S III reaguje na vaši tvář

10. 05. 2012, autor: Roman Dubský
Navíc ho můžete ovládat hlasem, pohybem a k tomu je tu schopnost nebo přenosu dat pouhým přiblížením k druhému telefonu.
Samsung GALAXY S III reaguje na vaši tvář

Samsung Electronics Co., Ltd. celosvětově představil třetí generaci chytrých telefonů GALAXY S zastoupenou modelem GALAXY S III. Smartphone je vybaven Super AMOLED displejem o velikosti 4,8 palců, což je o 0,5 palců více, než u modelu GALAXY S II. GALAXY S III využívá nejaktuálnější verzi operačního systému - Android 4.0™ Ice Cream Sandwich.

Milovníky focení potěší fotoaparát s rozlišením 8 Mpx a čelní fotoaparát s rozlišením 1,9 Mpx, který uživateli nabízí celou řadu inteligentních funkcí, např. mechanismus rozpoznávání tváře. Mimo to je GALAXY S III napěchován novými technologiemi, které uživateli otevírají svět nepoznaných možností. „Samsung GALAXY S III nabízí maximální uživatelský výhody, které se opírají o využití špičkového hardwaru a zdokonalených inteligentních funkcí,“ uvedl JK Shin, prezident a ředitel divize IT & Mobile Communications společnosti Samsung. „Samsung GALAXY S III nabízí uživatelům chytré a intuitivně jednoduché ovládání. Při jeho navrhování jsme měli na paměti především potřeby, které chtějí lidé nejčastěji uspokojit. Proto tento telefon představuje jedno z nejjednodušších, nejpřirozenějších ovládání, které umožní prožívat každý okamžik skutečně výjimečným způsobem,“ dodal Shin.

Přední kamera telefonu sleduje vaše oči a telefon automaticky ponechá jas displeje neztlumený, abyste mohli pohodlně číst. GALAXY S III je vybaven také funkcí pokročilého rozpoznávání hlasu „S Voice“, takže je schopen naslouchat vašim povelům a reagovat na ně. Kromě toho, že funkce S Voice umožňuje prostřednictvím hlasu vyhledávat informace a komunikovat s přístrojem, nabízí také rozsáhlé možnosti, jak telefon ovládat a zadávat mu pokyny. Když se na telefonu GALAXY S III například spustí budík, a vy byste si raději ještě chviličku přispali, stačí říci „ztišit“.

Při uvedení na trh bude přístroj k dostání v odstínech Pebble Blue a Marble White, později představí Samsung pestrou paletu dalších barevných provedení. Díky 4,8“ HD displeji Super AMOLED nabízí Samsung GALAXY S III zážitek ze sledování jasného obrazu na velké obrazovce, a to ve formátu 16:9 a HD kvalitě.

Osmimegapixelový fotoaparát je vybaven závěrkou s nulovým zpožděním, která vám umožní snadněji zachycovat pohybující se objekty bez zpoždění – obraz, který vidíte, je obraz, který pořídíte. Díky funkci „Burst shot“, která okamžitě zachytí sérii dvaceti po sobě jdoucích snímků, a funkci „Best photo“, která za vás zvolí nejlepší z osmi fotografií, poskytuje Samsung GALAXY S III uživatelům při práci s fotoaparátem lepší a atraktivnější zážitek.

Video v HD rozlišení lze pořizovat dokonce i pomocí 1,9Mpx fotoaparátu na čelní straně, který můžete používat k natáčení sebe sama. Vylepšené přisvětlení na zadní straně přístroje dále přispívá k odstranění neostrosti fotografií, ke kterému dochází v důsledku otřesů, a to i za nepříznivých světelných podmínek. Prostřednictvím vyspělé technologie Near Field Communication (NFC) umožňuje přístroj také provádění bezkontaktních mobilních plateb. Tato technologie umožňuje rychlý přenos multimédií, sdílení internetových stránek, polohy a váš telefon může také sloužit jako bezpečnostní karta do zaměstnání.

Pro hráče je zde služba „Game Hub“, která poskytuje přístup k celé řadě her na sociálních sítích, zatímco služba „Video Hub“ zase přináší uživatelům ve vybraných zemích vysoce kvalitní televizní vysílání a filmy.

Samsung GALAXY S III bude k dostání od konce května v Evropě, poté se začne prodávat i na dalších světových trzích. V České republice bude Samsung GALAXY S III v prodeji od 4. června.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
10. 05. 2012, Uživatel: Juraj
Reagovat

Cena ? nevie niekto


img
10. 05. 2012, Uživatel: hgfhfg
Reagovat

cca 15K


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Test pětidveřového Mini byste klidně mohli začít i skončit větou: „jde jen o nataženou klasiku“, ...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.