Říká Miloš Zeman pravdu anebo lže?

28. 01. 2013, autor: Roman Dubský
Tak jak je to tedy, je náš budoucí prezident pravdomluvný a to vše kolem jsou jenom pomluvy? Komu máme věřit?
Říká Miloš Zeman pravdu anebo lže?

Tohle není zasmušilý a jízlivý pokus o malou odplatu zhrzených voličů knížete Schwarzenberga za prohrané volby. Tak to prosím nechápejte! Kdyby vyhrál kníže, tak bychom se podívali na něj a na jeho výroky, ale protože prezidentské volby vyhrál Miloš Zeman, řešíme tedy tak trochu jeho. Sledovali jsme volby (a z velké části v redakci se skepsí, že nemáme koho volit, protože jeden či druhý finalista nám vůbec, ale vůbec nejdou pod vousy). Některé výroky budoucího prezidenta nám uvízly v paměti, zejména ve vztahu k tomu, zda se poději ukázaly jako více či méně pravdivé. Takže jak to je - lže nám náš budoucí prezident a nebo ne?

Stop této vládě
Toto sliboval Miloš Zeman na svých předvolebních billboardech. Je pravda, že vládu Petra Nečase zastaví? Jak chce ale Nečasovu vládu jako prezident zastavit, když k tomu nemá pravomoc? Pokud to slíbil, tak to byla …lež.

… se mnou přijde zákon.
Pokud má s Milošem Zemanem přijít zákon, jak sliboval ve svém vítězném proslovu, tak aby budoucí prezident dodržel své slovo a vyvaroval se lži, měla by podle zákona být hodnocena jízda jeho automobilu na Vysočinu. Rychlost 160 km/h totiž naše zákony překračuje a pokud má prezident mluvit pravdu, jistě s k této záležitosti vrátí.

Nebudu jako Jelcin!
V jednom televizním vstupu před volbami Miloš Zeman prohlásil, že on umí pít, že není jako Boris Jelcin proslulý svými alkoholickými excesy. A pak unavený klopítá a padá  - díky bohu za to křeslo, ke kterému doskočil, bylo by nevkusné jít na první televizní vstup se silničním lišejem. Zahraniční media si nemohla nevšimnout a právě za „Jelcinovský“ jeho výstup označila.

Bohdalka mi brečí do telefonu
Miloš Zeman prý prohlásil, že Jiřina Bohdalová, která ho před volbou podpořila, brečí a je vystavena štvanici, jako Martin Dejdar. Bohdalová řekla, že nebrečí a žádné štvanici vystavena není. Takže nám tady někdo lže…?

Kněžna má na zámku nacistické obrazy s hákovými kříži
Není to hákový kříž a není to zámek manželky knížete Karla. Takže jak se dá nazvat prohlášení, které není pravdivé? A jak nazvat člověka, který takové prohlášení použije ke svému vítězství?

Šlouf? Ne!
Miloš Zeman prohlásil, že ukončil s kontroverzním lobbistou a bývalým komunistou Šloufem spolupráci. Šlouf naopak veřejně přiznal, že spolupracoval na prezidentské kampani Miloše Zemana. Tady nám zase někdo věší bulíky na nos!

Nechtěli jsme uplatit Hanáka
Herec Hanák vystoupil proti kandidátu Fischerovi a tým Miloše Zemana to prý pochopil jako možnost využít herce při své kampani. Prý mu nabídli „refundaci,“ kterou Hanák odmítl. Od Zeman jdou zprávy, že mu nic nenabídli, Hanák má prý SMS-ku s nabídkou ve svém mobilu dokazující opak. Že by zase někdo tak trochu lhal?

Tak to je tedy něco… čert aby se v tom vyznal. Máme tady řadu výroků, k tomu jejich popření oponenty, a teď babo raď. Chceme se v tom přehrabovat a třeba nakonec zjistit, že náš prezident lže? Nebo mámedělat jako že nic a věřit, že nepravda je na straně rivalů o odpůrců Miloše Zemana? Co myslíte…?

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Alkoholové hry

Alkoholové hry

05. 03. 2009, autor: Jarda Sauer

Jistě to každý zná: Obyčejné pití může začít nudit - a pak je čas na alkoholové hry. My vám teď představíme tři nejlepší!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
28. 01. 2013, Uživatel: NkD
Reagovat

Je to klasicka stragie, kterou Zeman pouzival jiz drive. Ocernit nepohodlnou osobu i za cenu lzi. Klidne i velke. Necht se druha strana soudi o ocisteni. Jenze soudy pracuji pomalu a kalkulace, ze vyrok (lez) uslysi miliony lidi a podle toho budou jednat a soudem narizena omluva prijde az za dlouho. Neni to poprve a u Zemana ani naposledy.


img
29. 01. 2013, Uživatel: Milan
Reagovat

Autor tohoto článku by se měl buď naučit psát, nebo po sobě články vždy pečlivě zkontrolovat. Tolik chyb (zapomenutých písmen) se jen tak někde nevidí.


img
31. 01. 2013, Uživatel: Jarda
Reagovat

To je tak, když někdo píše rychle. Jě škoda, že volby nevyhrál někdo jiný. Ale zase nemůže nám vládnout anděl. Nějakého člověka zvolit musíme. A mylsím, že nikdo z kandidátů by se tam nehodil víc. Přežili jsme Klause, přežijem Zemana a zvolíme někoho jiného. :)


img
31. 01. 2013, Uživatel: Mirek
Reagovat

Taky by si mohl zopakovat vyjmenovaná slova.....


img
04. 02. 2013, Uživatel: pepula
Reagovat

Teď prý prohlásil, že odvolá Nečase. Tak jestli tohle dokáže, budu uvažovat, že mu jednu s těch lží odpustím.


img
24. 09. 2013, Uživatel: Pavel
Reagovat

Tak trochu jiné zhodnocení: stop vládě: splněno a vliv na to prezident rozhodně měl, se mnou přijde zákon: přišel rozvázali se mu ruce, nebudu jako Jelcin: v tomhle souhlasím excesů bylo dost, ale už se pan prezident srovnal :), paní Bohdalová: Nakonec slavila s panem prezidentem vítězství a částečně tuhle situaci potvrdila, kříže a nacistické souvislosti s manželkou pana knížete: Nesrovnalost a následovala omluva. Nicméně lež to částečně byla, Šlouf: S tím prezident opravdu skončil. Důkazem jsou i události dneška, Uplácení Hanáka: podle mně nesmysl. Jsem rád, že se nejedná o pomstu Knížecích fanoušků :)


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Navštívili jsme evropské muzeum značky Mazda a nahlédli do její historie. Nejzajímavější exponáty...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.