Reportáž: Sex s masérkou na Srí Lance

31. 05. 2011, autor: Pavel Schneider
Vyjet si s přítelkyní na Srí Lanku? Proč ne. Ale i na společném zájezdu si můžete potají užít sexu s povolnou masérkou – stejně jako náš spolupracovník, který se nechal přesvědčit, aby vám celý příběh popsal!
Reportáž: Sex s masérkou na Srí Lance

Fanatičtí věřící pokládají morálku za něco od Boha. Ti umírněnější si myslí, že jde o něco stejně přirozeného jako sací reflex. Jsou ale i takoví, kteří na morálku nevěří - a jejich pobyt na tomto světě je díky tomu o mnoho veselejší. Hrdě přiznávám, že patřím mezi ně!

Vyrazit si s přítelkyní na tři neděle na Srí Lanku vypadalo jako dobrý nápad. Konečně, perla Indického oceánu má co nabídnout všem. Je tu nejen průzračný oceán, dechberoucí příroda a plantáže čaje odrůdy Orange Pekoe, ale i slušná kuchyně a v zamřížovaných Wine Shopech hektolitry pálenky arak za směšné ceny.

Co na Srí Lance ovšem nikdo nenabízí, jsou sexuální služby. Ne že by jich snad bylo při cestování ve dvojici nezbytně třeba, ale když se stane něco špatného a vaše dívka je kvůli cizokrajné infekci čtrnáct dní chabrus na spodek tak jako moje Monika, začnete morálka nemorálka dávat dohromady alternativní řešení.

"Už to vypadalo na pokaženou dovolenou, ale pak jsem v průvodci našel něco zajímavého..."

Nejsem ještě úplným nadčlověkem, a tak mi bylo přece jen žinantní ptát se domorodců, kde je v jejich rodném městečku bordel a jaké taxy se v něm dají očekávat. Navíc Monika navzdory namnoženým bakteriím brousila po zapadlých uličkách vždy vytrvale se mnou. Už už to vypadalo na dovolenou, zkaženou nenaplněným chtíčem, když mé oči v průvodci Lonely Planet padly na heslo “masáže”.

"Ájurvédské masáže," píše se v té nepostradatelné příručce, "stejně jako celá ájurvéda, pohlíží na člověka jako na celek. Ájurvédská masáž je několik tisíciletí známou technikou k relaxaci celého organismu. Bohužel mnoho masážních center na Srí Lance je v poslední době pouhou zástěrkou pro nabízení sexuálních služeb," zoufá si v ní autor - strážce dobrých mravů Joe Cummings - a já se v duchu ďábelsky raduji.

Přestože jsem naprosto fit a zatím jsem všechny nabídky k namasírování vytrvale ignoroval, začínám se před Monikou s mírným hekáním protahovat v kříži. "Večer si zajdu na masáž, ty místní měkký postele mě úplně rozlámaly," utrousím mezi řečí, ale ukazuje se, že plány vymyšlené narychlo a ještě k tomu penisem mají často slabiny. Monika chce přirozeně jít se mnou. Doufám, že heslo “masáže” nečetla. Průvodce už jí raději nepůjčuju.

Štěstí přeje odvážným, opakuju si, když vcházíme po leštěné mramorové podlaze do recepce domu, na kterém je napsáno Ayurvedic Spa. Objednávám dvakrát běžnou místní kúru a platím na srílanské poměry závratných 50 dolarů. S uspokojením zaznamenávám, že Moniku její masérka odvádí jinam než mě. Veškeré oblečení odkládám do igelitového pytle a dostávám bederní roušku. Snažím se nemyslet na všechny ty, kdo už ji v tomto kvartálu měli na sobě...

"Poznávám, že mám co do činění se zkušenou mrchou..."

Po deseti minutách v potní komoře už jsem zřejmě rozpálený na tu pravou teplotu, protože si mě maličká Srílančanka odvádí do látkovými zástěnami oddělené buňky s masážním lůžkem. Děvče se jmenuje Piyumi, má souměrný obličej a možná i všechny zuby. Je to na první pohled milá holka. Dokonce se ani moc nebráním, když mi do hlavy vmasírovává nejmíň deci nějakého navoněného oleje. Její hlavní číslo ale začíná až ve chvíli, kdy se po masáži hlavy, krku, trupu a rukou dostává k tříslům.

Že mám co dělat se zkušenou mrchou mi dojde, když se mi vždycky, kdykoli se mě jakoby mimoděk dotkne i na citlivějších místech, podívá do očí. Zajímalo by mě, jak moc nadrženě vypadám. Za čtrnáct dní na Srí Lance jsem sice asi dvakrát nebo třikrát onanoval, ale to zdravému samci rodu homo jaksi nestačí. Potom o mě Piyumi ještě několikrát jakoby mimoděk zavadí a tělo k ní promluví univerzální řečí.

Ačkoli masáž začala teprve před pár minutami, drží teď ta opálená Barbie můj penis v ruce, lehce jej honí a ještě pro jistotu vyzvídá: "Ok sir? Do you want happy ending? (V pořádku, pane? Budete si přát šťastný konec?) Zdá se mi, že nabídka zazněla zbytečně hlasitě. Monika si svoji masáž právě musí užívat za některým z okolních pověšených prostěradel. Ukazovákem na rtech proto masérku přesvědčím, aby zmlkla, a významně pokývám hlavou.

Piyumi porozumí a začne na mně pilně pracovat ústy. Trochu se strachuju o to, aby jí nevypadla sanice z kloubů. Místní borce asi Šiva s Višnou vybavili menším nářadím a masérka chvílemi vypadá, jako že se dostává na hranici svých fyzických limitů - ale vše zvládá jako pravá profesionálka. Původně jsem měl v plánu svůj orgasmus trochu oddálit, jenže když se to děvče nedočká svého ani po třiceti vteřinách, ztratí svou srílanskou trpělivost a sedne si mi obkročmo na obličej.

Scéna pokračuje pozicí, jejímž pořadím podle Kámasútry si nejsem jistý.  Bez pochyb je, že euroamerická společnost ji označuje jako "šedesát devítku". Detailní pohled na šev upnutých sepraných tepláků v jejím rozkroku šokuje tak, že ztrácím sílu dělat drahoty. Piyumi si utře pusu a šeptem si řekne o tisíc rupií (přibližně 10 dolarů).

Dám jí je a srdečně se rozloučíme, jak se na zástupce dvou rovnocenných národů sluší. Masáž chodidel na rozloučenou odmítám.  Naprosto uvolněný a skvěle naladěný pak dobrých dvacet minut popíjím čaj se zázvorem na recepci. Až pak se objeví i rozjařená Monika. Zjevně o mém malém dobrodružství nemá ani tušení. Naopak nadšeně líčí, jak se nakonec nechala zavřít do jakéhosi Svédán boxu. Vyrozumím, že je to něco jako mobilní saunovací lehátko. No, každému podle jeho gusta!

ANKETA
Je orální sex s exotickou masérkou nevěra?
Není, šel bych do toho!
Není, ale nedal bych to.
Nevěra to je a nikdy bych se toho nedopustil!
Je to nevěra, ale neměl bych s tím problém.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Krátká trička a neposedná prsa

Krátká trička a neposedná prsa

28. 05. 2011, autor: Matěj Kučera

Asi se všichni shodneme na tom, že je velmi vhodné, aby prsaté holky nosily hodně hluboké výstřihy. K zahození nicméně není ani opačná varianta - hodně krátká trička!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
31. 05. 2011, Uživatel: Ondra
Reagovat

Výbornej článek :)


img
31. 05. 2011, Uživatel: sabaot
Reagovat

dobře jsem se pobavil :D


img
31. 05. 2011, Uživatel: ferda-66
Reagovat

srí lanka...hmmm...dobrej napad na dovolenou :-))


img
31. 05. 2011, Uživatel: Honza
Reagovat

Ale vyhulit ti ho mohla i Monča :)


img
31. 05. 2011, Uživatel: eldedkus
Reagovat

Jen jestli Monika nepomlčela při svém nadšení o své (první) lesbické skušenosti... :-D


img
02. 06. 2011, Uživatel: Kuba
Reagovat

Prdel by byla, kdyby Moniku nakládal nějakej masér :D By asi borec potom čuměl, kdyby mu Monika omylem vyklopila, že jí protáhnul díru nějakej snědej borec;-) :D


img
15. 02. 2017, Uživatel: Denny
Reagovat

Kvůli erotický masáži nepotřebuju jezdit na Srí Lanku :-D . Vždycky po výplatě chodim do NOMu v Praze ke slečně Týně - http://www.eroticpraguemassage.com/maserky/1/


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

První výhradně elektrický vůz lidové značky je očekáván s velkým napětím – přinese skutečně elekt...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.