Reportáž: Poprvé v bordelu - s černoškou!

31. 01. 2011, autor: Pavel Schneider
Černá kráska se pode mnou vzpíná, cení zuby a vyráží zvuky, které jsem nikdy předtím od žádné české ženy neslyšel... Jaké to je, být poprvé v bordelu?
Reportáž: Poprvé v bordelu - s černoškou!

Navštívit klub, kde se ženy prodávají za peníze, hezky si tam užít a něco o tom napsat? Nabídka, kterou mi dal šéfredaktor prochlapa.cz, mi zněla lákavě - a tak jsem ji přijal. Přiznávám, že už před delší dobou; k provedení jsem se nějak nemohl odhodlat. Ale před pár dny to konečně vyšlo: Debata v hospodě se dvěma kumpány se protáhla a s přibývajícím množstvím molekul alkoholu v našich krevních řečištích se v nás probudily nízké touhy. Nikdo jim nechtěl zbytečně odolávat.

"Tak hele, vybereme nějaký prachy a vyrazíme do toho bordelu ve Slezský," prohlásil nejvíc opilý a proto nejstatečnější kamarád František. Středně vysoko postavený manažer nadnárodní firmy byl brunátný v obličeji a sháněl se po měkkých drogách, jež podle něj mají příznivý vliv na to, jak dlouho dokáže souložit bez vyvrcholení. Josef, můj druhý společník a zároveň vědecký pracovník Akademie věd ČR, beze slova sáhnul do náprsní kapsy a nenápadně podal Františkovi zelený balíček pod stolem.

"Vybereme nějaký prachy a hned vyrazíme do bordelu," navrhuje kamarád.

"Konec srandy, pánové, poslední objednávka a mažte domů, bude jedna!" Dvacetiletý pikolík měl ještě mlíko na bradě a nebýt toho, že nás alkohol otupil, určitě by si takhle drze nevyskakoval. Vysvětlili jsme mu, co je to úcta ke starším, na korunu přesně vyrovnali účet a vyrazili do mrazivé ulice. Mně lehce bušilo ve spáncích. Bylo jasné, že den D je tu. Jestli mí zlatí kamarádi cestou nevyměknou, zasunu ve svých šestadvaceti letech svůj penis poprvé do prostitutky.

reportaz-poprve-v-bordelu-a-s-cernoskou-02Za půl hodiny už jsme po schodech scházeli do vesele osvětleného nočního klubu, který František vybral. Dům vypadal stejně jako všechny ostatní v ulici a od jeho interiéru už nás dělily jen leštěné kovové dveře. Prošel jsem jimi do temné chodby a ztratil tak poslední šanci, jak se z dobrodružství této noci na poslední chvíli vyvlíknout. "Teď se to teprve rozjíždí," poučil mě a Josefa Franta a usedl na strategicky výhodné místo pod dívkou v bikinách, která se obtáčela kolem tyče. Josefovi a mně jakožto nováčkům trpělivě vysvětloval, jak to v těchto podnicích funguje. Vypadalo to tam jako v obyčejném baru, kde si majitel ujel na červených žárovkách. "Kdyby nechali vyčistit koberec, začalo by se možná o vykřičených domech smýšlet s větší tolerancí," pomyslel jsem si ještě při pohledu na podivné obrazce všude na zemi, ale to už jsme jako skoro jediní hosté byli v obklíčení místních zaměstnankyň.

Tip: Vyhrajte v naší soutěži jeden z pěti iPadů!

Byla jich pestrá směsice. Hubené i tlusté. Upravené i lehce zanedbané. Exotičtější kusy, které si mezi sebou něco měkce šišlaly, i dívky hovořící nezaměnitelnou pražštinou. Několika ucházejícím jsme dovolili přisednout si. Na stole se zjevila láhev tuzemského sektu. Nikdo z nás radši nepátral po tom, s jakou marží pro majitele je zde k mání. Srkali jsme ten hnus, chválili dívkám jejich pracovní úbory a rozhlíželi se.

reportaz-poprve-v-bordelu-a-s-cernoskou-03Slova se opět ujal František, který si z kónické cigarety potáhnul nejvíckrát a tak se po zásluze těšil nejlepší náladě. "Já a mí kamarádi nepůjdeme s každou špínou," pronesl k chichotajícím se ženám bodře a prohlížel si jednotlivé kandidátky s klidem koňského handlíře. Josef se mezitím zapletl do rozhovoru s dívkou, která ještě před chvílí tančila kolem tyče. Šeptal jí něco hučivě z asi tří centimetrů do očí. Když jsem zaslechl něco o společné chaloupce na břehu řeky, rychle jsem se odvrátil. Josefův specifický humor nemohla tato od pohledu nekomplikovaná osoba nikdy pochopit.

Ebenová bohyně

František na mě zuřivě koulel očima a trhavými pohyby hlavou ukazoval na druhý konec místnosti, kde se zjevila dlouhonohá bohyně s pletí v barvě ebenového dřeva. Černošky mě vždycky lákaly, leč kromě několika letmých doteků zahraniční spolužačky z fakulty - byla z Beninu - jsem u nich nikdy žádné větší štěstí neměl. Zkušený přítel právě váhal nad nabídkou jedné z drobnějších profesionálek, která mu nabízela, že s ní může jednat i trochu drsněji, než je zvykem, když se černá mamba vydala naším směrem.

Černošky mě vždycky lákaly, ale až do dneška jsem neměl štěstí...

Obvykle jsem při jednání s děvčaty v superminisukních ostýchavý, ale Happy, jak se nám anglicky představila, působila velice vyrovnaně a rozvážně, takže jsme se brzy dohodli, že s ní odejdu na pokoj. Josef dál hučel do go-go tanečnice, jíž už začalo docházet, že ze společného bydlení u vody asi nic nebude, a František vyjednával detaily dohody se submisivní prsatou blondýnkou. Happy se zvedla, řekla: "Follow me" a já za ní šel.

V lehce odpudivém a opět do červena laděném pokoji s velkou bílou postelí a malým sprchovým koutem jsem si umínil netlačit na pilu a vytáhnout z Happy odkud je (z Nigérie), jak se jí v Praze líbí (docela ano) a kolik zvládne za šichtu zákazníků (rozhodně rozuměla, ale odpověděla něco v tom smyslu, že v zimě je tu fakt zima). Pak jsem od ní dostal ručník a otázku, jestli se nechci osprchovat. Chtěl jsem.

Bez gumy za pětikilo

Vzdálenost mezi sprchovým koutem a postelí byla asi tak tři metry, takže jsem přes poloprůhledné sklo viděl, jak se moje favoritka svléká z šatů. Okamžitě jsem měl erekci a nezbavilo mě jí ani to, když se mi zdálo, že si Happy nějak moc podrobně prohlíží moje svršky. Byl jsem lehce omámený a naprosto bezstarostný.

Dokončil jsem očistu a s pulsujícím penisem stanul před ní. Seděla jen v miniaturních bílých kalhotkách a podprsence na kraji postele. Měla doširoka roztažené nohy a ještě větší oči než předtím u stolu. Čekal jsem, že začne hodnotit moji výbavu, určitě měla s čím srovnávat, ale udržovala oční kontakt. Zaklonila se, opřela se o lokty a s ještě víc roztaženýma nohama čekala, až se osuším.

Zahodil jsem osušku a chytil jí rukou pevně mezi nohama. Někdo by mohl přísahat, že prsa jsou ta nejvíc sexy část ženského těla, ale já do téhle množiny nepatřím. Kalhotky se rozepínaly po straně. Hrál jsem si s ní rukou, pak se otočila a nabídla se mi zezadu. Už to nešlo dál odkládat. Dostával jsem do ní pořád hlouběji a jedna moje část přitom ještě stačila přemýšlet o tom, jak může být profesionálka tak těsná. Pak začala černá kráska vyrážet zvuky, které jsem od žádné české ženy nikdy předtím neslyšel. Já jsem nevyrážel nic.

Tip: Staňte se našimi fanoušky na facebooku!

Položil jsem si ji na záda a pokračovali jsme. Byla hodně hubená a to se zřejmě projevilo na jejích prsou. Když jsem jí strhnul podprsenku, byl jsem jejich konzistencí mírně zklamán. Pořád ale bylo hodně sexy to, jak se vzpínala a cenila na mě svoje dokonale bílé zuby. Orgasmus přišel, když jsem si uvědomil, že celá voní zvláštní nasládlou vůní.

Ještě jednou jsem se s ní potom pokusil navázat rozhovor, ale došlo mi, že to, že jsem s ní právě souložil, žádné společenské bariéry nezbořilo. Takže mě ještě vykouřila bez prezervativu za příplatek 500 korun, já jsem se ještě jednou opláchnul a zaplatil celkem 2200 Kč. Beze slova někam odešla.

Domů za ženou

U našeho stolu chcípnul pes. Hrozen kšeftuchtivých kněžek lásky zmizel, František spal v boxu s hlavou zvrácenou dozadu a s Josefem už zůstala jen slečna, která to má ráda tvrdě. Přisedl jsem a žíznivě dopíjel třetí láhev šampaňského na stole. Platit jsme museli jen jednu (nakonec byla za téměř lidových 250 Kč), protože zatímco jsem si rozšiřoval obzory, Josef vyhrál dvě láhve v jakési tombole. Ani on, ani Franta si žádnou ženskou nevybrali.

Akademický pracovník Pepa chtěl znát podrobnosti, manažera Františka moje telegrafické shrnutí přivedlo znovu k vědomí. Na baru se objevila Happy, podívala se naším směrem a usmála se na mě. Místo abych ji ignoroval i já jsem se jako blbec usmíval.

"Jestli Kateřina pozná, že jsem byl v bordelu," říkal jsem se si, "bude zle." Zpytování svědomí bylo ale třeba urychleně odložit, mí kamarádi se měli k odchodu. "Za tři hodiny musím být v práci," prohlásil František, když si kolem krku omotával Josefovu šálu.

Zvedli jsme se, zaplatili a odešli spát za našimi přítelkyněmi a manželkami. V duchu jsem dokázal návaly morálních výčitek ještě jednou odrazit a propočítával jsem, kolikrát za měsíc budu moci do bordelu chodit, aniž bych musel přestat platit sociální a zdravotní pojištění...

Co vy, byli jste v bordelu? Napište nám do komentářů svou zkušenost! A pak si dejte nějakou další reportáž na uklidnění, třeba Nejsmradlavější místa v Praze!


SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Reportáž: Noc na pražském Hlaváku

Reportáž: Noc na pražském Hlaváku

08. 11. 2010, autor: Jarda Sauer

Hlavní nádraží alias Hlavák se v minulých letech stalo synonymem špíny a hnusu. Vyslali jsme mezi bezdomovce a narkomany našeho redaktora!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
21. 03. 2011, Uživatel: mk
Reagovat

hnus


img
27. 03. 2011, Uživatel: pajda
Reagovat

hloupost,vždyt je to krása odreagovat se a nemuset se bát, že vás ve slabé chvíli kamarádka partnerky za kterou tajně chodíte práskne


img
05. 04. 2011, Uživatel: lu
Reagovat

A to vám příjde v pořádku? Zašukat si s děvkou s kdovíjakejma nemocema a pak jít za přítelkyní...jste vážně prase.Když už nemyslíte na to,že byste mohl svojí přítelkyni ublížit,tak aspoň myslete na to,že jí můžete nakazit nějakou pohlavní chorobou !


img
05. 04. 2011, Uživatel: lu
Reagovat

A to vám příjde v pořádku? Zašukat si s děvkou s kdovíjakejma nemocema a pak jít za přítelkyní...jste vážně prase.Když už nemyslíte na to,že byste mohl svojí přítelkyni ublížit,tak aspoň myslete na to,že jí můžete nakazit nějakou pohlavní chorobou !


img
05. 04. 2011, Uživatel: lu
Reagovat

A to vám příjde v pořádku? Zašukat si s děvkou s kdovíjakejma nemocema a pak jít za přítelkyní...jste vážně prase.Když už nemyslíte na to,že byste mohl svojí přítelkyni ublížit,tak aspoň myslete na to,že jí můžete nakazit nějakou pohlavní chorobou !


img
28. 06. 2011, Uživatel: Míla
Reagovat

Byl jsem ve Valašském Meziříčí u Barona v bordelu to vám povím asiatka na ně jsem vždy letěl ... jak ji měla těsnou má žena ji má projetou že by se tam dala strčit flaša od píííva ...


img
08. 07. 2011, Uživatel: Blue
Reagovat

..já byl taky ..ae nějak nic moc. Nestál tak dlouho a tak dobře jako normálně. Asi musím mít tu holku rád. Prostě sex bez lásky mi nic neříká.. Myslím že jako 1 to zkusit dejme tomu.. Avšak víckrát to už neudělám. Jinak k těm nemocem: 1. je to s kondomem.. 2. prostitutky musejí min. několikrát měsíčně chodit na kontroly k doktoru..


img
18. 09. 2015, Uživatel: radsi ne
Reagovat

Podobna zkusenost. Byl jsem dvakrat - jednou s nejakou cikankou (to jsem se dozvedel az ve dverich privatu, ale zustal jsem, byla celkem pekna a ukazalo se, ze mela moc pekny prsa - kousek od Prazskeho Povstani), podruhy to byly dve holky (coz me v inzeratu nalakalo), ale byly to takovy klucici typy, nic moc zazitek (nekde na Ohrade). Ani v jednom pripade jsem se neudelal, prislo mi to proste divne a bez chuti.


img
11. 07. 2011, Uživatel: Bob
Reagovat

Prečo nie, sex s profesionálkou, je niečo iné ako sex normálnou babou. Aspoň vie čo má robiť a nerobí drahoty. Odporúčam zažiť, ale netreba o tom hovoriť pred kamarátmi, lebo nikdy neviete kedy Vás nejaká dobrá duša prezradí priateľke.


img
10. 08. 2011, Uživatel: Millionair
Reagovat

Fuj tajbl....za 5 minut radosti bych fakt aidsku opravdu chytit nechtěl...na to se mám doopravdy rád! Je to hodně krátkozraké si to takto rozdat s cizí osobou. velice mě rozesmálo tvrzení čtenáře, že prostitutky chodí k doktorovi na kontroly...ha, ha, ha :))


img
01. 10. 2011, Uživatel: xxx
Reagovat

Millionair: neviš o čem mluvis...je to nejstarsi remeslo...a ty divky chodi k doktorum...myslis si,že by od tebe nic nechytla? treba tvuj Fuj tajbl :D


img
19. 11. 2011, Uživatel: Jan
Reagovat

Také jsem byl jednou v bordelu....ale nemrdal jsem tam,ani se neoddával jiným vilným zábavám,opravoval jsem tam štětkám počitač.Dobře jsem si s nimi popovídal,ony mě udělaly kafe a koláč a zašily rozpárané kalhoty. Byly docela O.K.,jsou to také lidi...


img
10. 01. 2012, Uživatel: Petr
Reagovat

Asi tak: Kámoš mě vytáhl na nějakou akci,byl to takový zvláštní baráček. Když jsem prošel předsíní po několika minutách čekání, první co jsem viděl byla zrcadla, taneční tyč a kousek od ní TV na které běželo soustavně porno. Dvě holčiny se začaly kolem nás motat, majitelka nám udělala kafe, trochu se zavtipkovalo a šlo se na věc!!! Nový rozvod elektřiny, nové zvonkové tablo, elektrický zámek, bezpečnostní kamery, prostě rutina. :-D A přiznám - neplatí špatně! :-D


img
25. 01. 2014, Uživatel: Ein Kleiner mensch
Reagovat

byl jsem poprvé ve 21 letech, nervozita by se dala krájet, byl to nejdražší podnik široko daleko, když už, tak už, přece.když jsem zazvonil na zvonek, už nebylo cesty zpět. paní středního věku mě posadila k baru a zavolala holky. objednal jsem si mezitím pivo za 80kč. přišlo 8 holek, atraktivní pro mě byla 1, možná 2 jednu jsem vybral, a šli jsme vybrat pokoj. ona chtěla nějaký s vířivkou, ale já byl protentoktát nekompromisní a vzal obyčejný, alespoň jsem jí zaplatil nějaký koktejl za 3 kila. šli jsme na pokoj, poslal mě do sprchy, mezitím se svlékla a pokuřovala na posteli, když jsem se vrátil zeptala se "kouříš?" odpovídám "ne" ona na to "a vadí ti kouření?" odpovídám "ne" ona na to "ještě aby vadilo" a típla cigáro.vzala kondom, nasadila mi ho a začala kouřit. nebylo to ono, ale co už, pak jsme vystřídali pár poloh, ona dost výrazně přehrávala, hekala až řvala,na její věk - údajně 28 to nebylo moc profi, po uplynutí hodiny jsem se osporchoval, oblékl a vytratil se jako myška, účet jako kompromitující materiál jsem zamozřejmě roztrhal a zahodil. zpětně uznávám, byla to cenná zkušenost, doporčuji všem


img
11. 03. 2014, Uživatel: Luky
Reagovat

Byl jsem v bordelu už nespočetkrát! Dala by se o tom napsat kniha,ale tím Vás nebudu zatěžovat...má to svá pro i proti! Každý si vždy najde to svoje jako ve všem v životě a kdo bude chtít remcat...tak bude prostě kecat! Nemá smysl nic rozepisovat-vlastní zkušenost v životě vždy naučí nejlépe!!


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

První výhradně elektrický vůz lidové značky je očekáván s velkým napětím – přinese skutečně elekt...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.