Reebok Fitness Sensation propojí sport a DJs party

08. 06. 2016, autor: Filip Rakovan
Reebok přilákal minulý rok do Prahy na hromadné cvičení jógy dva tisíce čtyři sta účastníků, to je jasný signál, že fitness nadšenci si rádi zacvičí spolu. Tento rok se uskuteční nový koncept REEBOK FITNESS SENSATION, do kterého přibude také les mills a crossfit.
Reebok Fitness Sensation propojí sport a DJs party

Vznikne tak zatím největší fitness festival ve střední Evropě, který si můžete zapsat do kalendáře na 24. – 25. června v pražském SaSaZu.

Značka Reebok jako průkopník a inovátor v oblasti fitness ve spolupráci s JAD Productions přináší do Prahy zcela nový koncept sportovní události, která kombinuje zaběhnutý Reebok Yoga Sensation s dalšími fitness kategoriemi, které nabývají na popularitě v zahraničí. Tisícovky nadšenců si budou moci zacvičit s významnými osobnostmi české i světové fitness scény a poznat nové cvičební metody.

Úžasná atmosféra exkluzivního pražského klubu s doprovodem živé hudby a DJs pak dodají akci náboj, který nelze zažít v žádném fitness centru. „Akce tohoto typu zažívají obrovský nárůst fanoušků po celém světě. I my chceme českým fitness nadšencům umožnit obdobný netradiční zážitek,“ řekla organizátorka akce Kristýna Palečková z JAD Productions. Dvoudenní program rozdělili organizátoři do čtyř nabitých bloků. Ten páteční se jmenuje Fitness Party Hard a odstartuje v sedm hodin večer. Účastníci si při něm vyzkoušejí zejména nový program les mills a pak řadu fitness stylů a ultimátní trénink zápasníků americké UFC.

Večer pak uzavře tajné překvapení. V sobotu se bude cvičit ve dvou paralelních programech. V prostorách klubu SaSaZu se odehraje Yoga Sensation, která naváže na mimořádně úspěšné stejnojmenné akce z předchozích let. Od 9 do 17 hodin povedou lekce přední světoví instruktoři, například Švédka Kristin Andersson s les mills bodybalance, Němka Patricia Thielemann (Spirit Yoga) nebo čeští instruktoři Zuzana Klingrová, Václav Krejčík, Jakub Šamberger a mnozí další. Ve 20 hodin odstartuje Yoga Party Night, která bude svým pojetím jógy spíše netradiční − kombinuje totiž DJ´s party, tanec, cvičení i meditaci.

Večer uzavře Health After Party. Po celou sobotu bude otevřena také venkovní Reebok Free Gym, ve které se budou moct fyzicky zničit začátečníci i pokročilí fitness nadšenci, pro něž jsou naplánovány speciální tréninky. Povedou je Zdeněk Weig, jeden z prvních crossfit koučů v Česku, Američan Joey Scafidi a další. Na programu jsou i funkční tréninky či cvičení zaměřená na Core Effect.

Oficiální program začne v 8.45 a skončí ve 21 hodin, kdy Reebok Free Gym ovládne after party. Vstupenky jsou k dostání na každý blok zvlášť. Na páteční Fitness Party Hard za 690 Kč, na sobotní Yoga Sensation za 990 Kč a na večerní Yoga Party Night za 690 Kč. Ke vstupenkám na sobotní program dostanou účastníci zdarma kvalitní „yogamatku“. Vstup do Crossfit Free Zone bude zdarma. Pro více informací sledujte internetové stránky www.fitness-sensation.cz

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Jak si vybrat „správný“ stůl pro hraní pokeru

Jak si vybrat „správný“ stůl pro hraní pokeru

18. 12. 2006, autor: admin

Výběr „správného“ stolu je prvním předpokladem, aby jste ze hry na konci mohli odcházet vítězně. V pokerových hernách máte na výběr z mnoha různých stolů a je jen na Vás, jaký si vyberete.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Čtvrtá generace Octavie, v novodobé historii, oslaví 60. výročí od představení původního vozu.

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.