Pravdivý příběh: Chlast za volantem – část třetí

01. 12. 2010, autor: Jarda Sauer
Pravdivý příběh našeho spolupracovníka pokračuje. Chlast za volantem ho dostal nejdřív do cely a teď i do nemocnice...
Pravdivý příběh: Chlast za volantem – část třetí

Stalo se vám, že nějakej váš známej řídil pod vlivem, chytili ho policajti a vy jste mu na to řekli "Dobře ti tak vole, si kretén," načež po nějaký době chytili vás a naměřili vám dvakrát tolik? No, tak jste holt taky kreténi a dobře vám tak. Stejně jako mně, dvojitýmu kreténovi. Tady je můj příběh:

Nestihli jste předchozí část? Tady je! Chlast za volantem - část druhá

Nasedli jsme do auta a vydali se na Bulovku. Uvelebil jsem se v sedačce a dumal nad větou, kterou bych s krásnou policajtkou navázal rozhovor. Dumám dumám, koukám na ubíhající cestu a nic kloudnýho mě nenapadá, tak se uchyluju k cigárku za uchem a ptam se, jestli bych si nemoh zakouřit. Otázka se ale setkala s odpovědí začínající na bohužel, tak jsem se vrátil k zamlžování okýnka a dumal dál, když najednou policajt zepředu hlásí, že jsme píchli.

Fakt? Přišlo mi to zvláštní, píchnout zrovna na Plzeňský. Policajt stočil volant pod vjezd do Mrázovky a zastavil. Si v prdeli panáčku, tohle jsou BDSM fízlové, co tě tady teď seřežou, přišijou ti napadení a když se budeš bránit, střelej tě do palice a ještě se vyřáděj na tvý mrtvole! Ne ne, tohle jim nedovolim.

Co by udělal MacGyver... Vytáhnul by si pásek, sundal si boty a udělal by si provizorní bolaso. Co když se pletu? Co když si začnu sundavat pásek a roštěnka si to špatně přebere? Nebo naopak? Koukej, policajt šel ven, sundej si pásek a pěkně jí švihni přes prdelku, ty kanče! Tak? Bude to? "Chcete si ještě zapálit? Zapálíme si." Policajtka se natahuje s ohněm a já lituju, že nemam ty pouta. Ve filmu to vždycky vypadá hrozně drsně, když si člověk zapaluje s poutama na rukou.

richard-donat-portretKdyž policajt nased zpátky, zeptal jsem se ho, jestli nechce píchnout. Zdálo se mi, že se zatvářil uraženě, tak jsem se zasmál, opravil se a zeptal jestli chce pomoct. Odvětil že ne, že si pro mě přijede jiná hlídka a zapálil si taky. A tak tam všichni tři sedíme, kouříme a já v duchu vrtim hlavou nad absurdností situace. Majáčky na levoboku, vidim starý známý z první hlídky. "No, tak snad někdy jindy," mrknul jsem na policajtku a vystoupil.

Když jsem si přesedal do druhý káry, sednul jsem si policajtovi na čepici. Moc nadšeně se nezatvářil, ale bylo na něm vidět, že chápe, že už tam neměla co dělat, kor když je vzádu prd vidět. Když jsem se z ní zvedal, měl sem zase chuť zavtipkovat, nasadit si jí na hlavu a říct třeba "Zatýkám vás!" ale nechal jsem to plavat. Pokračujeme v cestě na Bulovku a v autě panuje dobrá nálada.

Dozvěděl jsem se, že Bulovka je momentálně jediná stanice, kde se dělaj testy krve. Začal jsem polemizovat nad počtem policejních aut, řítících se v tuhle chvíli ze všech stran Prahy do jednoho bodu, vezoucích rozličný případy od zfetovanejch dětí, hrajících si na GTA, po dědečky, co jen tu malou štamprdličku měli a začal jsem se bát fronty na záchod.

Jeli jsme po magistrále a já zrovna vyjadřoval lítost nad ztracenym časem, kterej nám všem můj fuckup zabral, když jsem si najednou uvědomil, že projíždíme Holešovicema, kde žije moje bejvalá se svym kolouchem, za kterýho mě vyměnila. Už to všechno brzo bude rok, vole. Ucejtil jsem, jak se mi propadnul hrudník. Ve chvíli, kdy jsme projížděli kolem rohu, kde jsem venčíval jejího čokla, mi vystřelil prostředník a s hlasitym ťuknutim a mym zvoláním "kurvo" se přilepil na okýnko. Policajti se na mě otočili ala co děláš panáčku, potřebuješ ránu taserem?, tak jsem se omluvil, vysvětlil jim, že se jedná o tik-pozůstatek z tragický události, oddech jsem si a pokračoval v rozboru probíhající noci.

Přijíždíme na místo. Cajti mně nechali vychcat se do křoví vedle baráku, což bylo celkem přátelský gesto, díky kterýmu dovnitř vcházim uvolněnej a s úsměvem na rtech, jenž vystřídal dosavadní škleb, kterej se mi v posledních minutách jízdy vytvořil z plnýho měchýře...

V příštím díle se Richard kromě jiného i svlékne - a to se teprve začnou dít věci.  Čtěte Chlast za volantem - část čtvrtá!

 

richard-donat2Richard Donát je náš externí spolupracovník a tak trochu potížista. Ale každé jeho vyprávění stojí za to! Kvůli možným problémům s vyšetřováním si přál vystupovat pod pseudonymem a trochu upravit fotku; rádi jsme mu vyhověli.

 

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
02. 12. 2010, Uživatel: doubas86
Reagovat

super četba, nešly by ty díly dřív?:)


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Nový Lexus ES není jenom převlečená americká Toyota Camry, ale luxusní koráb, který vás přenese d...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.