Prague Pride 2012 aneb Je výhodné býti homosexuál

14. 08. 2012, autor: Dalibor Žák
Festival oslavující teplouštví zase rozehřeje na celý týden českou metropoli. A ještě se k tomu přidává otázka romských gayů. Kam naše společnost spěje?
Prague Pride 2012 aneb Je výhodné býti homosexuál

Pokud se tento týden budete pohybovat Prahou, dejte si velký pozor, kde a pro co se ohnete. Může se totiž klidně stát, že vám v řitním otvoru zaparkuje úd nějakého nadšeného příznivce Prague Pride 2012.

Jak tak koukáme na program akce, za všechno asi mluví tento odstavec:

"Kromě oslavy lidské rozmanitosti a liberální atmosféry hlavního města, chce Prague Pride 2012 představit LGBT komunitu v celé její pestrosti. Festival představí život romských gayů a leseb v rámci bloku Romano Tatipen (Romské teplo) v NoD Gallery nebo zdravotně hendikepovaných s odlišnou sexuální orientací. Již tradičně bude součástí programu Prague Pride i sekce Transgender me, letos v centru Dox. V rámci festivalu Prague Pride se bude konat rovněž mezináboženské setkání věnované pohledu různých náboženství na téma odlišné sexuální orientace."

Udělejte si na to názor sami. Já doporučuji se pro jistotu na pochod připravit (hodit by se mohl třeba velmi vhodně upravený automobil Hyundai Zombie Survival Machine s radlicí).

Výzva pro organizátory:
Nesnažte se společnosti namluvit, že je homosexuální orientace normální. Není!

A ještě výzva pro čtenáře:
Nestyďte se za svou heterosexuální orientaci! To, že jste normální, z vás nedělá horšího člověka!

K tématu najdete hezký obrázek na stránkách marsarms.com, který raději nebyl doprovázen komentářem:

Quo vadis Prague?

pozn.: Autor je hrdý heterosexuál

VYBÍRÁME
10 způsobů, jak se zbavit milenky

10 způsobů, jak se zbavit milenky

07. 05. 2011, autor: Matěj Kučera

Mít milenku může být fajn, ovšem pokud hrozí, že dojde k prozrazení, je třeba to s ní rychle a nekompromisně skončit. A jelikož zbavit se ženské může být leckdy těžší než ji získat, pár dobrých rad určitě neuškodí!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
14. 08. 2012, Uživatel: Ferenz Futurista
Reagovat

To je ale zase dementní článek s nulovou hodnotou. Hlavně mě nadzdvihla ta nablblá závěrečná koláž - kde jsi kdy viděl v Česku takovýhle vojáky? Maximálně při ústupu v roce 1939 nebo 1968. Tohle není web pro chlapy, ale - podle tebe - nejspíš asi pro nějaký hovada bez názoru...


img
14. 08. 2012, Uživatel: Pavel
Reagovat

Slušně homofobní. Tady má někdo problém...


img
14. 08. 2012, Uživatel: Jirka
Reagovat

Autor je hlavne hrdy kreten


img
14. 08. 2012, Uživatel: janaj
Reagovat

Pane Žáku, můžete jen doufat, že Váš syn bude také heterosexuál, ale, kdoví, že...!?


img
14. 08. 2012, Uživatel: Václav
Reagovat

A presne kvuli takovejm homofobnim kecum takovy pochody vznikaj....a dobre, ze tak....nekdo nema rad buzny, nekdo kreteny...a doufejme ze nebude mit jen syna, ale i dceru homosexualni....at mu to poradne v ty hlave zamotaj :D


img
14. 08. 2012, Uživatel: vzteklej pes
Reagovat

LOL! Jak se tu zase vylejvaj uražený buzeranti... Jak tak koukám na net, tak prochlapa je asi jediná redakce, která se ke Gay Pride odmítavě vyjádřila, všichni se jinak bojej i usrat, ačkoli určitě potichu říkaj, že je teplouši serou. Ještě si počkám, co napíše D-fens.


img
15. 08. 2012, Uživatel: Václav
Reagovat

Nejsem ani urazenej a ani buzerant, jen nejsem homofob...se svoji sexualitou jsem vyrovnanej a proto muzu v klidecku gay a lesbi lidi podporovat v tom je ta siila a jak se vii silnejsi pes mrda klidne i toho vztekliho...:* BTW: obcas me sere vykroucena "buzna", obcas vymastenej heterak, vylizana krava, obcas prochlapa.cz, obcas vzteklej pes, porad vlada, ....obcas seru sam sebe.....takze ze nekdo rika potichu ze je "teplousi serou" jeste nic neznamena.....a autora sice neznam, ani bych nechtel....ale typoval bych ho na hrdeho bisexualniho masturbanta :D


img
15. 08. 2012, Uživatel: Drtikol
Reagovat

Já nejsem homofob, ať si lidi šukaj s kým chtěj, jistě to má co do sebe (pun not inteded). Nemám problém s odlišnou sexuální orientací, ale mám problém s tím, když z toho někdo dělá ideologii a to je právě případ Pride. Jsem proti diskriminaci menšin, ale ještě víc jsem proti diskriminaci většiny řvoucí menšinou.


img
15. 08. 2012, Uživatel: James Blond
Reagovat

Ideologii z toho dělá především Kikina a její podržtaškové. Pro všechny normální lidi je to prostě sranda, mejdan a příležitost si za hezkýho počasí udělat hezký den. Jestli to někoho sere, tak ať do města prostě jeden den nejde. Mě zase serou odboráři, tak holt když táhnou městem, tak si udělám jiný program, abych je nepotkal. No.


img
15. 08. 2012, Uživatel: mára
Reagovat

Nemám problém s jinou sexuální orientací druhých. Ať si každej strká péro, kam chce. Ale sere mě, že se z toho dělá náboženství a vnucuje se to násilně ostatním. Nesnažte se mi tvrdit, že tyhle pochody nejsou svým způsobem násilný vnucování.


img
15. 08. 2012, Uživatel: Petr
Reagovat

podle me je autor skrytej teplous..pekne trapny a to sem hetero


img
15. 08. 2012, Uživatel: senderos
Reagovat

Abych se přidal do diskuse. Sám mám teplouše za kamaráda. Bál se mi to říct, protože bych se mu mohl vysmát. Stejně jsem se to dozvěděl odjinud a řekl jsem mu, že pokud se se svým kámošem nebude předemnou volizovat, tak je mi jedno koho jebe. NIcméně k podobným pochodům hrdosti mám taky odpor. Jak řekl jednou Morgan Freeman (sice o rasismu, ale jádro je v podstatě stejné): "Chcete vymítit rasismus? Jo? Tak se o něm přestaňte pořád bavit..." ... nevím, jestli to je doslovné, ale já dneska fakt neznám žádný odpor k teploušům. Nedělám si cíleně kámoše z teploušů, ale kdybych o nějakom dalšim kamarádovi zjistil, že leští bambus někomu jinýmu, rozhodně by to nebyl důvod k tomu abych jím opovrhoval. Proto nevím, proč nám něco musí vnucovat tímhle pochodem... a taky nevím, proč se musejí hrdě promenádovat v Praze... třeba Teplice by byly mnohem vhodnější! :-D


img
18. 08. 2012, Uživatel: samerightsforeveryone!
Reagovat

"Nemám rád slovo homofobie. Vy nemáte strach, vy jste prostě jenom kretén." - Morgan Freeman PS: doufám, že tento citát hovoří za vše PSS: tak odporně homofobní článek jsem ještě v životě nečetl


img
19. 08. 2012, Uživatel: ona
Reagovat

Milý pane autore. Jistě jste chytrý muž, a tak se každou neděli koukáte na otázky Václava Moravce. No, je mi líto, ale moderátor vašeho milovaného pořadu je gay. Když skončí tento pořad, v televizi běží seriály jako Jak jsem poznal vaši matku nebo Teorie velkého třesku, na které se čas od času jistě také rád podíváte. Nejspíš vás zaskočím, ale herci ztvárňující hlavní postavy obou dvou seriálů Barneyho a Shaldona jsou naneštěstí také gayové. A aby toho nebylo málo, večer, když si jako každý den budete chtít poslechnout zprávy, objeví se Karel Voříšek, gay. Že jste si vždycky myslel, že to jsou normální slušní lidé? To také jsou, jenom vy jste naprosto nevzdělaný o LGBT komunitě. Pokud by jste chtěl takovýmto způsobem bojkotovat vše, co zahrnuje gay lidi nebo všechny firmy, co gaye podporují, nezbývalo by vám nic jiného než žít na samotě u lesa a vše si vyrábět sám. Upřímně, bojkotovat by se měl spíše tento váš ohavný článek. PS: Ještě jsem nezmínila Jana Musila, který moderuje snídani s novou nebo Zdeňka Trošku, na jehož pohádky se dívá vaše dcera ;).


img
24. 08. 2012, Uživatel: Martin
Reagovat

Nemyslím, že autora lze obvinit z nějaké nesnášenlivosti vůči homosexuálům. Prostě vyjádřil svůj názor, kterým se postavil vůči módnímu souhlasu s jinou sexuální orientací. Schválně nepíši o toleranci ale o souhlasu. Já sám také dokáži homosexuály tolerovat, ale nepovažuji homosexualitu za normu! A je mi jedno co o tom kdo píše. Vycházím z odlišnosti muže a ženy a ta má jistě svůj důvod. A to je norma. A vy moderně uvažující: Až k vám jednou přijde syn (dcera), že má rád vaši kozičku z chléva, budete se snažit to označit jako normu? Vždyť je to také sexuální odlišnost i když ne tak častá. Tak a teď mě kamenujte


img
25. 08. 2012, Uživatel: ona
Reagovat

Samozřejmě, že heterosexualita je norma, homosexualitu snad nemůže považovat za běžnou normu nikdo, stejně tak ani levorukost, ale to neznamená, že by snad levorukost a homosexualita byli nějaké nemoci. Myslím, že i běžnému, selsky smýšlejícímu člověku musí dojít, že to, na co se nedá umřít, co se nedá vyléčit nebo přenést na někoho jiného není nemoc, ale pouhý přírodní úkaz, proto, proč se nad tímto tématem tolik vzrušovat, já svého levorukého kolegu také nekamenuji.


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Angličani vyhnali svůj vůz opět na Ring a vylepšili vlastní rekord téměř o tři vteřiny.

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.