Pokus: Vzrušuje holky násilí?

27. 12. 2010, autor: Jarda Sauer
Nevíte, jak svou novou holku konečně dostat do postele? Náš reportér to zkusil přes násilí. Tedy přes sledování násilí!
Pokus: Vzrušuje holky násilí?

Zdá se vám, že krev, rvačky a zápasící chlapi nejsou zrovna receptem na noc plnou sexu? Tak to je veliký omyl. Ženy si to možná ani neuvědomují, ale prostředí podobné souboji tuleních samců o právo na páření je ve skutečnosti nesmírně přitahuje!

Nedávno jsem si našel novou holku. Na tom by nebylo ještě nic tak zvláštního. Je hezká, milá a je mi s ní dobře. I to je ještě úplně v pořádku. Co ovšem v pořádku není, je její odmítání. Některé ženy prostě nechápou, že muž má své potřeby. I ony jistě mají chuť, ale tak nějak si to stydí připustit, a tak se vlastním nedůvtipem stávají obětmi nevěry. Chudák chlap je pak za toho špatného - a přitom se jedná jen o nedostatek porozumění.

Jak ale originálně přilákat pozornost samičky, aby se její program přepnul z pozice "medvídek a mazlení" do polohy "chci být zvíře a chci se zakousnout"? V multikině určitě ne. V nákupním centru na vás zapomene úplně (a popravdě, nabitá peněženka není zrovna to, čím bych mohl holky lákat). Opít ji? Možná, ale člověk by pak neměl na co vzpomínat. Vstoupil jsem tedy na pole neorané a sehnal si dva lístky na Judgement Day - galapředstavení ultimátních zápasníků. Co jiného by mělo účinkovat, když ne útok na nejnižší pudy?

Milá se nejprve vzpírala, ale relativní blízkost místa konání ji nakonec přesvědčila. Jenže v tu dobu už jsem zase začal pochybovat já. Směrem k místu konání se trousily davy namakaných borců, co mají ramena přes celá záda. Že by chyba? Ještě mi ji tam nějaký alfa samec přebere a já si ani netroufnu nic namítnout... Naštěstí jsem se mýlil. V hale byli sice muži v převaze, ale čím blíž kleci, tím se poměr i krása žen zvyšovaly.

A superluxusní kočičky už přivádějí do oktagonu první borce. Milá sedí napjatě a trochu se bojí, ale začíná se zvolna: Rváči se v kleci celá tři kola válejí v koutě po zemi a nic velkého z toho není. To je dobře, neboť násilí se musí dávkovat pozvolna! Probíhají další zápasy a vidím, jak moje společnice ztrácí ostych.

Je to tady! Když  to v jednom z následujících zápasů vypadalo, že borec svému soupeři přetáhl nosní dírky přes hlavu, ucítil jsem, jak mě milá chytla svou nečekaně horkou dlaní za ruku. A už ji tam nechala. Program měl spád; ruka mé milé se potila čím dál víc. Cukala sebou při každé ráně a zdálo se mi, že s každým zápasem se ke mně tiskne těsněji a těsněji.

Absolutní vrchol večera nastal v předposledním duelu. Bijci se k sobě vesměs chovají s úctou, ale tady nějaký velkohubý chalan vyhlašoval, jak si přiveze hlavu mého nového hrdiny "Háši" Hamršmída v igelitce domů na Slovensko. Celá hala ho nenáviděla, a tak, když ho po pár vteřinách "Háša" sundal, nadšeně jsme všichni řvali a milovaná se mi vrhla kolem krku. Okamžitě se rozhoduju a navrhuju, že na poslední zápas se vykašleme a půjdeme ke mně domů. A ona? Souhlasí! Souhlasí!!!

Sotva zaklaply dveře mého bytu, začali jsme ze sebe rvát šaty jako borci v aréně a za moment už jsme se svíjeli na posteli v ložnici. Páky na ruce a kousání nebyly výjimkou, takže jsme za chvíli byli zpocení jak po pořádné bitce. Vydržel jsem celá tři kola, ale už to vypadalo, že se blíží můj soudný den... Ta holka je skvělá. Teď už si nemůžu stěžovat vůbec na nic a čeká mě s ní jistojistě krásná budoucnost. Třikrát sláva ultimátním zápasům! A vy ostatní si z toho vezměte poučení!

Doporučujeme vám i naše interview se zápasníkem "Hášou" Hamršmídem - Rozhovor: Michal Hamršmíd, mistr světa v MMA!

 

 

 

petr-baresPetr Bareš se jako jeden z mála redaktorů dokáže živit jak psaním, tak rukama. Kromě této renesanční multitalentovosti je rovněž pověstný tím, že cokoliv o objemu menším než dvě deci považuje za malého panáka.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
28. 12. 2010, Uživatel: drag84
Reagovat

Gratulujem. ;-)


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Kompaktní SUV od Land Roveru přijíždí s velkou modernizací, jejíž pomocí je o hodně lepší. Vyzkou...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.