Plamenomet do auta a další dobré nápady

13. 08. 2011, autor: Robert Kitzler
Neustále se ohlížíte přes rameno, nikdy nejdete do práce dvakrát po sobě stejnou cestou a v kapse nosíte nabitou a odjištěnou pistoli? Gratulujeme - jste paranoidní! A my pro vás máme pár výborných vynálezů!
Plamenomet do auta a další dobré nápady

 

Nikdy si nemůžete být dost jistí tím, že vás nepotká nějaké hrozné nebezpečí. A určitě je lepší být připraven na všechno než pak litovat svojí lehkomyslnosti... Představujeme vám výrobky, se kterými vás žádná katastrofa nezaskočí!

bezpecnostni-opatreni/bezpecnostni-opatreni_pro_paranoidni_02Máte padáka? Pokud děláte v korporátním mikrosvětě ze skla a oceli, víte, co je to stresující práce. V čím vyšším jste patře, tím jste pravděpodobněji na vyšší pozici a máte také větší hypotéku, více milenek a psychických problémů. K chorobnému strachu z požáru nebo sebevražedného náletu letadlem pak nemusí být vůbec daleko. Věčně naštvaný kolega s pilotním průkazem odejde na dovolenou a už vám cuká oko. Pro pocit sucha a bezpečí proto potřebujete kancelářský padák! Za běžné situace byste po obdržení padáku v šéfově kanceláři měli tak leda slzy na krajíčku. Pokud vám ovšem šéf předá Evacuchut, mohou vaše slzy značit také dojetí z toho, že do vás investoval 2500 dolarů a chce vás v týmu, i kdyby se měla budova s lomozem sesunout. Jak asi tušíte, jedná se o skladný evakuační padáček.  V případě nebezpečí otevřete okno (nebo rozbijte sklo kancelářskou židli, stejně jste to chtěli už dávno udělat), skočte a nezapomeňte co nejdříve otevírat!

Americký sen bezpecnostni-opatreni/bezpecnostni-opatreni_pro_paranoidni_01

Víte, co je americký sen? Nejsme v USA a nemáme to potvrzené s absolutní jistotou, ale napálit do vetřelce u vašeho domu pár dobře mířených ran z brokovnice se tomu dle nás proklatě blíží. Jenomže, jak odrazí pravý Yankee všechny ty komunisty, přistěhovalce a zombíky, když ho překvapí ve spánku? Pokud je jeho puška zavřená ve skříni, je to k ní z lůžka nebezpečně daleko. Proto je nutné spojit pohodlnost postele a zbraň na dosah v smrtelnou kombinaci. Přesně pro takové případy se hodí tento držák, který střelnou zbraň ukotví na bok vašeho lůžka. Sladké sny!

Neprůstřelný batoh                                                                                                  bezpecnostni-opatreni/bezpecnostni-opatreni_pro_paranoidni_03

Nikdo nechce, aby se jeho dětem stalo něco špatného. Proto nejezdí naše ratolesti na střeše vozu, ale v autosedačce, a nesmí si hrát s páčidlem bez dozoru. Se strachem o jejich zdraví to jde nicméně přehánět. Třeba tím, že jim pořídíte tento neprůstřelný batoh, který prý mimo střelby odolá i útoku nožem. Je to divný nápad hned v několika rovinách. Pokud žijete s dětmi v oblasti, kde reálně hrozí kulka do zad či do týla, měli byste se urychleně přestěhovat. Navíc by bylo dost bláhové věřit, že si někdo dá tu práci mířit jim pouze na záda. Jasně, náhoda je blbec a stát se to může, ale je to, jako kdybychom měli pro jistotu na botách nože od bruslí pro případ, že náhle zamrznou chodníky. Navíc jsme si skoro jistí, že postřelení hrozí především dětem, jejichž rodiče mají u postele výše představený držák na pušku.

bezpecnostni-opatreni/bezpecnostni-opatreni_pro_paranoidni_04Rapex – drtič penisů násilníků - Teď budeme chvíli zlehčovat znásilnění… Děláme si legraci, nic takového bychom neudělali. Tento vynález je nicméně k smíchu. Funkčně ho lze popsat jako pesar se zpětnými ostny. Pokud násilník vnikne do vagíny ženy, na místě omdlí bolestí a jeho penis se změní ve zmrzačený kus krvácejícího masa. Má to ovšem jednu velkou nevýhodu - pro stoprocentní účinek ochrany ho musí samozřejmě žena nosit pokaždé, když vyjde ven. A nebo si ho bude muset zavést těsně před znásilněním. A ani jedna z těchto možností není úplně pravděpodobná, ne?

 

Auto se zabudovaným plamenometem

Kriminalita v Jižní Africe není zdaleka zanedbatelná. Možná i proto se tam investuje mnohem více peněz do ochranných zařízení a často skutečně do velmi extrémních. Některým jedincům nestačí k ochraně auta alarm či okna polepená fólií proti rozbití. Pojďme se podívat na zařízení Blaster. Pokud se bude někdo snažit vloupat do vašeho milovaného vozu, zatímco budete stát na křižovatce, stačí zmáčknout knoflík a po stranách dveří začnou trysky chrlit zapálenou hořlavou tekutinu – správně, jde o plamenomet. Únosy a ozbrojená přepadení aut jsou například v Johannesburgu bezpochyby k vidění mnohem častěji než zástupci romské komunity na koncertech Daniela Landy - jakési opodstatnění to tedy mít bude. Jen je zvláštní, že plameny jdou z obou stran, takže můžou slíznout čumily a blízko stojící auta.                                                        bezpecnostni-opatreni/bezpecnostni-opatreni_pro_paranoidni_05a

Pro uspokojení vašich smyslů přikládáme ještě fotografii auta s "plamenometem" na zádi, trestat se pravděpodobně musí i pokusy o předjíždění

 

VYBÍRÁME
5 věcí, které vás na silnici překvapí

5 věcí, které vás na silnici překvapí

04. 10. 2010, autor: Jarda Sauer

Na silnicích se dějí hrozné a překvapivé věci. Máme pro vás pár příkladů z Čech i Slovenska!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Jak je na tom Peugeot 108 se spotřebou paliva? Výtečně ve městě a na okreskách, ale co ve vyšších...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.