Osm největších hloupostí, které se vyrábějí ze zlata

05. 01. 2015, autor: Daniel Javorský
Rostoucí ceny zlata nebrání boháčům v rozmaru a dál si nechávají na zakázku dělat z tohoto drahého kovu i ty největší nesmysly. Nebo vy byste se snad vyprázdnili do záchodu z 24karátového zlata?
Osm největších hloupostí, které se vyrábějí ze zlata

Zlato je jedním z nejdražších kovů a jeho lesk už od pradávna vábil bohaté lidi jak cumel partu vos. Nicméně právě sortě vysoce movitých lidí začínají docházet nápady, jak své peníze pitoměji utratit a tak se v našem přehledu podíváme na ty nejpitomější věci, které mají co dočinění se zlatem.

Zlatý baťoh
Jasně, už známe spojení slov zlatý padák, ale zlatý batoh? To je vcelku novinka, co říkáte? Konkrétně tento se pořídí za 1650 dolarů, což je cena, kterou si můžou dovolit tak maximálně Kellnerovic nebo Martinovic děcka. Smrtelníkům musí vystačit snadno očistitelné a trapně pestrobarevné batohy.

Zlatý batoh

Zlatý desert
Nepříliš chytrým nápadem je rozejít se s přítelkyní v restauraci. Nicméně pokud vás to v pominutí smyslů náhodou napadne, máme pro vás speciální radu. Počkejte až po jídle a objednejte jí tento dezertík, jehož cena se vyšplhala na 1000 dolarů a příprava trvá celých 48 hodin. Ve chvíli, když si bude blahem olizovat zmrzlinu s příchutí madagaskarské vanilky a bude slastí kňourat u vzácných čokoládových kousků Amedei Porceleana, můžete jí říct, co máte na srdci. S největší pravděpodobností bude stále olizovat polevu z čokolády a zlata a bude se koukat na třpytivý lístek, který je stejně jako lžička, kterou celou tu drahou nádheru dlabe, vytvořen z 18 karátového zlata, a vašemu sdělení nebude věnovat sebemenší pozornost. Tomu se říká rozchod s grácií.

Zlatý dezert

Zlaté boty
Představte si ofajivkovaného frajera, jehož zářivé zlaté botky vypalují oči kolemjdoucím. Jeho boty jsou pro něj středem vesmíru. Nemá hluboko do kapsy a tak se opravdu nebojí vysázet za boty potažené 24 karátovým zlatem 5405 $. Představujete si ho? Ano? Tak tu představu ještě chvilku udržte.

Teď si představte velkého rotvajlera, jak spokojeně se svým páníčkem pochoduje stylem, jakým si to kdysi mašíroval Arnold Schwarzeneger na molu pro kulturisty. Tento rotvajler měl vydatnou snídani, nicméně jeho trávicí systém se nedá zastavit. Na příjemném chodníčku na Vinohradech vyndá svůj obsah střev a za spokojeného švitoření svého ocásku pokračuje v marši.

Tak, pokud si stále pamatujete toho ofajivkovaného frajera se zlatými teniskami, tak si ho představte, jak těmi svými kraksnami za bezmála sto tisíc korun vyšlapuje exkrement, který je velký jako Alabama. Schválně, jestli mají boty, které stály takové hříšné peníze, i funkci samoočišťování. Tipněte si.

Zlaté boty

Zlatý záchod
Víte, viděl jsem už hodně blbostí, ale zlatý záchod patří suveréně k těm největším. Konkrétně tento je v Hong Kongu a je vyroben z 24 karátového zlata. Jeho cena je odhadována na 5 miliónů dolarů a můžeme se domnívat, jaké výhody tento výtvor ze žlutavého kovu má. Snad jedině aby si člověk připadal jako na trůnu?

Zlatý záchod

Zlatý vibrátor
Po dezertu druhá věc, která zaujme druhou půlku obyvatelstva, pro kterou jsou vytvořeny spíše stránky Femina.cz, než ty naše. Každopádně o blbost se jedná, takže je v našem seznamu po právu. 2580 dolarů stojí tento pašák a je vyroben z 18 karátového zlata. Jmenuje se Lelo Yva a podle specifikace u českého dodavatele vydrží až 7 hodin na jedno nabití. Mimochodem v propagačním textu je uvedena všeříkající věta: Perfektní doplněk pro nudnou párty. Pokud nás čtou pracovníci české pobočky společnosti Lelo, rádi bychom takovou párty viděli. Ne, že bychom byli nějak zvědaví, ale chápejte, z pracovních důvodů…

Zlatý vibrátor

Zlatý gril
Čas grilovaček sice už pominul, ale můžeme si zavzpomínat, co říkáte? Představte si pořádnou rožeň, na které se do tmava vyhřívají steaky. Všude syčí tuk, vše nádherně praská, okolím se rozléhá vůně grilovaného masa, mňam. Váš gril je špinavý jak dobytek a přesně tak to má být. Špína se vydrhne a když ne, koupí se nový gril. Pokud ale máte dost těch starých grilů, které si může pořídit každý pobuda, máme pro vás tip. Pokud máte někde po ruce 12 tisíc dolarů, můžete si pořídit gril ze 24 karátového zlata. Jmenuje se BeefEater a právě s ním získává spojení slov "dozlatova upečené", úplně jiný rozměr.

Zlatý gril

Zlatá rakev
Věta: prachy si do hrobu nevezmete, už od dob egyptských faraónů tak trochu neplatí. Stejně jako se nebožtíci fintili, aby na onom světě byli opravdoví fešáci, móda velkolepých hrobů se pravděpodobně vrací. Kupříkladu tato rakev vás vyjde na 381 tisíc dolarů a je kompletně ze zlata. Nicméně pokud jste krátce zauvažovali o koupi tohoto kousku, musím vás upozornit na jednu drobnou věc. Pokud si chcete po smrti skutečně odpočinout, nepořizujte si jí. Dřív nebo později za vámi do hrobky stejně vlezou vaše vnoučata, ze zlaté truhly vás vyhodí a prodají ji na Aukru. Proto není nad dřevěnou klasiku.

Zlatá rakev

Zlaté pilulky
Na konec jsme si nechali sice nejlevnější, ale zato nejstupidnější výtvor, který má co dočinění se zlatem. Určitě jste někdy projížděli milionářskou čtvrtí a vaše přítelkyně říkala: „Jé, ten dům je krásný. A to auto, takové drobné. No a ta zahrada, vidíš jak je krásně upravená? Taky bych jednou něco takového chtěla mít,“ přičemž se na vás otočila s nadějným výrazem. Vy jste pak suše prohodil něco v tom smyslu: „Snad seru zlato, ne?“ … od teď můžete! Ony zlaté pilulky, které mimochodem stojí 425 dolarů, vám v těle udělají takový bordel, že po omezenou dobu budete vylučovat výhradně zlaté exkrementy. Parádní na nějakou pařbu, toto. Společně se zlatým záchodem pak vytvoříte skutečně výbušnou kombinaci!

Zlaté pilulky

VYBÍRÁME
Mexické kartely - co vám cestovka nepoví

Mexické kartely - co vám cestovka nepoví

29. 09. 2010, autor: Matěj Kučera

Co takhle malý výlet do Mexika? Ale ne do toho, kam se může podívat každý běžný turista. Držte si sombréra, nyní vám představíme tuhle středoamerickou zemi z poněkud divočejší stránky!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Nový vůz pokračuje v tradici malých chytrých drobností, které trochu ulehčují nám motoristům živo...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.