Opilci za volantem: Neskutečné historky

23. 09. 2011, autor: Robert Kitzler
Rozhodně nejsme advokáti řízení pod vlivem alkoholu. Nelze ovšem popřít, že s alkoholem je často legrace a ta nemusí zmizet ani na silnici… Třeba pokud jedete na motorizované ledničce na pivo, nebo v autíčku panenky Barbie.
Opilci za volantem: Neskutečné historky

 

opile-historky_01Nejhorší šéf - V Číně mají šéfové u svých zaměstnanců respekt. Rozhodně to tedy platí o muži, který šel po práci popít s desítkou svých podřízených. Zhang Fei, viceprezident jedné továrny ve městě Changchun, ke svému „překvapení“ po několika hodinách zjistil, že je příliš opilý, aby řídil. Popravdě na tom byli stejně i jeho kolegové, ale v tu chvíli se projevilo, kdo je šéf. V Číně je za řízení pod vlivem alkoholu pěkně mastná pokuta a navíc můžete skončit na půl roku ve vězení, které je všechno jen ne fešácké. Zhang Fei už nechtěl volat korporátního řidiče ani nechávat auto v centru města, a tak zapřáhl, co bylo po ruce. Sedl si do vozu a desítka spolupracovníků ho odtlačila  pět kilometrů domů. Tomu říkáme těžká šichta od rána do večera!

opile-historky_03bcSynku, přestaň mutovat, povezeš nás domů – Na fotce zobrazená Heather Choulos nenabízí ke svému půvabu i dostatek rozumu. Ona, její přítel a třináctiletý syn byli na večeři v pizzerii. Dospělí ke kulaté pochutině vypili i láhev vína a jako odpovědní lidé uznali, že v tomto stavu nemohou řídit. Zde ale s uvážlivým jednáním končíme. Odebrali se na zadní sedadlo jejich Land Roveru a donutili syna, ať je odveze domů. Chlapec nikdy předtím neřídil a nebyl z velkého teréňáku rozhodně nadšený. Nedostalo se mu ani žádných řidičských rad, protože matka roku se v tu chvíli věnovala sexuálním hrátkám. Potomek tak bezradně jezdil v protisměru a na vrcholu své frustrace zastavil a odmítal jet dál. Pochopitelně si toho všimla policie a žena skončila s obviněním z ohrožení dítěte.

Když se stanete fanouškem prochlapa.cz na facebooku, policisté vám body strhávat nebudou! Snad...

opile-historky_06Rodina ochmelků – Tahle historka z Nového Zélandu je doslova neuvěřitelná. Čtvrt hodinu po půlnoci byl policisty zastaven patnáctiletý mladík, který tzv. nadýchal - a s půl promile překročil více než dvakrát limit pro mladistvé (ano, v zemi ptáka Kiwi si mohou přihnout i nezletilí). Poté, co s ním všechno sepsali na policejní stanici v Timaru, zavolal své matce, aby ho vyzvedla. Problém byl v tom, že při cestě na stanici zastavili s hladinkou i ji, tentokrát s téměř 0,8 promile alkoholu v krvi. Ani to ovšem nebyl konec lihové pohádky. Žena volala svému partnerovi, ale ten už byl ve  tři ráno zadržen pro řízení pod vlivem alkoholu na jiném místě. Tomu se říká žíznivá rodinka!


opile-historky_04Lednička na pivo je nejlepší auto – Znáte hustější dopravní prostředek než pojízdnou ledničku na pivo? My ne a myslíme si, že její řízení je s upíjením spojeno tak nějak ze své podstaty. Přesně tento názor zastával i muž z australského města s poetickým názvem Noosa. Bohužel to ale neplatilo pro policisty, jež ho na tomto šikovném udělátku s ne tak úplně malým objemem 50 kubických centimetrů odchytili. Hrozí mu teď pokuta a odebrání řidičského průkazu. Jeho právník staví obhajobou před soudem na tom, že lednička není dopravní prostředek - i když má přidělaná kolečka a spalovací motor.


opile-historky_05bNekraďte dětem hračky Panenka Barbie je ztělesněné zlo. Nejen, že její nesmyslné křivky deformují představy mladých dívek o ženském těle, Barbie vozítko může dostat do pěkných trablů i dospělé. Přesvědčil se o tom čtyřicetiletý Paul Hutton, kterého růžový mini kabrioletek lákal natolik, že ho zcizil své dceři a jezdil na něm v okolí svého domu v Essexu. Nepochybně k tomu mohlo přispět i nějaké to promile alkoholu v jeho krvi. Poté, co ho zastavili policisté, bylo zaděláno na průšvih. Zkouška prokázala jeho na první pohled zřejmý stav a napomohla mu k tříletému zákazu řízení. Pokud se podivujete nad přísností trestu, tak vězte, že vyplývá z toho, že Paul byl chycen opilý za volantem i předtím v posledních deseti letech – tříletá stopka řízení je pak automatická. Usvědčený otec čtyř dětí se posléze svěřil tisku, že je totální blbec – nezbývá než souhlasit.

S řízením pod vlivem měl problémy i jeden náš spolupracovník. Přečtěte si jeho skutečný příběh - chlast za volantem!

VYBÍRÁME
10 způsobů, jak řídit pod vlivem

10 způsobů, jak řídit pod vlivem

23. 03. 2010, autor: Jakub Lízal

Pokud si rádi zajdete s kamarády na pivko, ale domů se nedostanete jinak než autem, musíte tu a tam risknout jízdu v opilosti. My vám poradíme, jak se při kontrole vymluvit, abyste nepřišli o papíry.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
Hnědooká sexbomba Krystal Webb
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Nový Ford Focus ST kombinuje potěšení z jízdy na klikatých silnicích s přesvědčivým výkonem na zá...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.