Nová technologie v kouření, zaměřeno na moderního muže!

28. 06. 2016, autor: prochlapa.cz
Víte, že v Česku kouří přibližně 2 300 000 lidí? Mezi kuřáky navíc převažují muži. Tyto údaje nejsou příliš pozitivní, i přes veškerou osvětu kuřáků neubývá. Pokud patříte mezi aktivní kuřáky a už léta sníte o tom, že s tím přestanete, pak vězte, že existuje řešení. Žijeme v 21. století, které je plné nejmodernějších technologií. Elektronická cigareta je nepochybně jednou z nich.
Nová technologie v kouření, zaměřeno na moderního muže!

Na jakém principu funguje elektronická cigareta?

Přestaňte platit nehorázné peníze za krabičky s cigaretami, obtěžovat své okolí kouřem, neustále se vymlouvat, proč si potřebujete v práci odskočit a při posezení s přáteli v nekuřácké restauraci mrznout venku. Existuje mnohem jednodušší, pohodlnější, zdravější a v konečném důsledku také levnější způsob kouření. Vyzkoušejte elektronickou cigaretu.

V čem se liší od té klasické? Hlavní rozdíl spočívá v tom, že nedochází ke klasickému spalování. Funguje na principu odpařování náplně. Každá e-cigareta obsahuje baterii, zásobník – clearomizer, žhavicí hlavu, náplně – e-liquidy, náustek. Při každém vdechnutí dostane mikroprocesor v e-cigaretě impuls, který vyšle dále žhavícím spirálkám, které zahřívají náplň. V této chvíli se z náplně stává pára, kterou vdechujete.

Jaké náplně do elektronických cigaret?

Náplním do elektronické cigarety se říká e-liquidy, které obsahují aromatické látky. Zahříváním těchto směsí dochází k odpařování syntetické páry, které sice vypadá jako klasický kouř, ale nezapáchá. Ucítíte pouze příjemnou lehkou vůni dle aroma dané příchutě. E-liquidy musí splňovat přísná kritéria zdravotní nezávadnosti. Všechny e-liquidy mají několik variant množství nikotinu, který obsahují. Mezi nejoblíbenější výrobce náplní do elektronické cigarety patří značky Liqua, Dekang nebo Joyetech.

Moderní e-cigareta pro opravdového gentlemana

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet elektronickou cigaretu a jednou provždy zatočit se svou závislostí na cigaretách, vsaďte na to nejlepší, co je na trhu dostupné. E-cigaret je mnoho různých druhů a značek. Je to stejné jako s autem nebo telefonem, nabídka je obrovská, výběr složitý. Dáme vám tedy tip. Vyzkoušejte elektronickou cigaretu Joyetech eGo AIO, která patří k těm nejmodernějším.

Joyetech eGo AIO je vhodná jak pro začátečníky, tak pokročilejší e-kuřáky. Nová generace e-cigaret funguje přináší nová revoluční řešení, díky kterému již například nedochází k protékání náplně na baterii nebo do úst. Lze tedy říci, že eGo AIO má vše hezky pohromadě a je velmi jednoduchá na obsluhu, stačí nakapat e-liquid a začít vapovat. Zákazníci nejvíce oceňují kompaktnost, snadnou manipulaci a elegantní design.

Příjemným zpestřením elektronické cigarety Joyetech eGo AIO je podsvícení e-liquidu za pomoci LED diody, díky kterému snadno zjistíte stav e-liquidů v nádržce. Pokud podržíte tlačítko ve vypnutém stavu delší dobu, můžete přepínat mezi jednotlivými barvami. Kapacita baterie činí 1500 mAh. Jestliže se vám baterie vybije, lze ji snadno dobít za pomoci micro USB portu třeba v práci.

E-kouření vám usnadní život

Silní kuřáci si to často ani neuvědomují, ale prakticky každodenně se musí potýkat s určitými překážkami v důsledku jejich závislosti na cigaretách. V současné době je na většině veřejných míst kouření zakázáno. Když si někde náhodou zapálíte, všichni na vás budou koukat divně. Kouřit nesmíte ani v práci a vaše odbíhání ven se vašemu šéfovi zřejmě moc dlouho zamlouvat nebude. Můžete na sobě mít drahý a značkový oblek, ale pokud bude cítit kouřem, celkový dojem bude někde jinde. Pach cigaret nemají příliš v lásce ženy, zejména nekuřačky. Kouření bývá často předmětem hádek a někdy i rozchodů. Nehledě na jejich cenu a negativní vliv na zdraví.

Zkuste se nad těmito aspekty více zamyslet. Stačí se podívat na webové stránky www. mojelektronickacigareta.cz a vybrat si moderní e-cigaretu, která vás bude bavit.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
31. 07. 2016, Uživatel: Petr
Reagovat

No to je mi novinka. V Česku cca 7 let stará


img
14. 11. 2016, Uživatel: Martin Kouřil
Reagovat

Já zase nedám dopustit na svou e-dýmku! http://www.gallagher.cz/elektronicke-cigarety/elektronicke-dymky/guardian-sub-pipe/


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Hyundai i30 N Project C je lehčí a nižší verzí modelu i30 N. Premiéra proběhne v září na IAA 2019...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.