Není třeba TV estrád – máme Peake a naší vládu

07. 01. 2013, autor: Daniel Javorský
Šimek a Grossman, Bohdalová a Dvořák, nebo Izer a Dobrodinský. Ve šlépějích těchto komických es jde i nová dvojce na scéně, Peake a Nečas...
Není třeba TV estrád – máme Peake a naší vládu

Byl rok 2010, holky z VeVerek se svlékaly pro kalendář, u Nuseláku stál mamutí model Dinosaura a na scéně populární komiky se rýsovala nová trojice, John-Peake-Bárta. Šlo jim to výborně. John přidal na dramatičnosti. Ještě aby ne, když jeho dlouholetým scénáristou byl mistr světa v kamarádění a v běhu ve tmě Roman Janoušek.

Peake dodala jakousi líbivost. Není královnou krásy, ovšem je o třídu pohlednější, než třeba Vlastička „Slavík“ Parkanová, která vládla populární zábavě před touto komickou trojicí, přičemž hitparády vedla svým líbivým zpěvem před partou vojáků. Byla dokonce nominována na Českého Slavíka, ovšem byla diskvalifikována, podobně jako Jára Cimrman ze souboje o Největšího Čecha, především proto, že by to s největší pravděpodobností vyhrála, díky čemuž by Lucka Bílá nemohla všem říct, že všechny láskuje, a že jsou všichni strašně fajn.

No a třetím do party byl Víťa Bártů, který měl dlouhou dobu našlápnuto jako módní policajt se vzděláním zootechnika v chovu kohoutů. Dlouhou dobu se o něm i spekulovalo jako o novém frontmanovi Bambini Di Praga, ovšem i přes výborný soprán, který jakoby naznačoval ošklivou nehodu v dolní části svého těla, se však Superguru rozhodl, že v svou Velkou trojku neopustí.

Nicméně musel. Stejně jako John. Když klaun totiž přestane být vtipný, není o něj zájem. Proto se Peake od těchto dvou kluků, kteří jí pomohli ke slávě, trhla a na veřejnosti se od nich ostře distancovala, přestože všichni vědí, že třeba s Víťou Bártovým byla největší kámoška.

Ovšem teď nebohá holka hledá, s kým by excelovala a vrátila na obrazovky ČT24 zase trochu zábavy. Povedlo se jí to v uplynulém měsíci, kdy obnovila komickou tradici a svého sparingpartnera nalezla v Nečasovi. Ten udělal takový předvánoční žert, když Peake, která má znalosti o obraně státu na úrovni pantofle Saši Vondry, jmenoval Ministryní obrany, načež jí po pár peakosekundách zase odvolal. Standing ovation! Celý národ tleskal a hospody toho byly plné. Opravdu to bylo možná stejně tak zdařilé, jako Paroubek se svými marťany. Na takový vtípek nerudný národ čekal.

Zhrzelá Peake pak požádala svůj putovní cirkus s vysokým faktorem tvárnosti, aby se přestal kamarádit s modroptáčníky a knížaty a pokusil se o pobavení národa na vlastní pěst tím, že zábavnou parlamentní společnost rozpustí. Ovšem chyba lávky. Na scéně se objevil drak Šmak české zábavy, Pepík Dobešů, který svou ukecaností a prostostí šel ve šlépějích estrádního velmistra Felixe Holzmanna. A právě toho se Peake bála. Bála se, že konkurz na dvorního premiérova šaška vyhraje právě Mluvící Bobeš, a tak 3.1.2013 otočila. Prý už bylo dost zlé krve a po shlédnutí Dallasu na Markíze si řekla, že usmíření je možné.

Stránky Českého rozhlasu například od té doby plní velký headline „Nechci živit naděje lidí“, což vysvětluje vše. Tahle show ještě nekončí, což se dozajista příčí televizím Pětka a Smíchov, které si budou muset na chvíle slávy počkat. Jak už bylo řečeno, většinu české zábavy obstarává zpravodajská televize ČT24...

VYBÍRÁME
10 způsobů, jak se stát politikem

10 způsobů, jak se stát politikem

06. 04. 2010, autor: Jakub Lízal

Máte žaludek na to, stát se kolegou Paroubka nebo Topolánka? Dobrá, zde je pár nápadů, jak mezi naši politickou elitu bez obtíží proniknout - buďto se chytíte a budete v balíku jako Obama nebo zmagoříte!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
11. 01. 2013, Uživatel: Broňál
Reagovat

Hodně povedený.Vlastně takovej návod na to,jak se z těch dobytků nezbláznit.Mít z toho prdel!


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Znovuoživení značky Alpine se povedlo, nyní se sportovní vůz odkazuje k úspěšné závodní historii ...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.