Největší postelové rekordy

20. 01. 2012, autor: Daniel Javorský
Věděli jste, kdo je nejstarším taťkou, kdo nejplodnější matkou a kdo má největší penis světa? V tomto článku se všechny důležité informace dozvíte.
Největší postelové rekordy

Sex je oblíbenou kratochvílí všech obyvatel země (tedy krom politiků (ne však Berlusconiho a Paroubka (Jyrka si ale může dopřávat jen díky benevolenci Péti (Péťa mu dopřává jen díky sexy mozku (sexy mozek má údajně proto, že píše sexy knížky (jeho knížky si nikdo nekupuje (baví mě dělat milión závorek))))) a je zcela pochopitelné, že i v matematické funkci, kde se střetává osa Y (váš pašák) s osou X (konečná stanice pulčíků, vystupovat) lze nalézt užitečná data, která, když se sesbírají, je z toho prima článek.

(šéf mi řekl, ať to napíšu sofistikovaně, odborně a bez zbytečných okecávaček… tak snad plním svůj úkol na výbornou, pozn. autora)

Zkrátka, abych se pochlubil, velmi mi udělalo radost, že se alespoň jeden z mých článků objevil v TOP 10 nejčtenějších článků na Prochlapa.cz za rok 2011 (přestože to byl podvod, ten článek vyšel 28.12.10, ale pšššt), kde jsem se pokoušel o milión eufemismů na téma spermie. Tento odstavec je tu tedy jen pro vysvětlenou, kdybyste měli pocit, že je tenhle článek "tak trochu divnej".

Největší kašpárek světa
(a Radek John to není, pozn.red)

Největší postelové rekordy

Největší přírodní těžkotonážní ústrojí současnosti vlastní Jonas Falcon. Jeho skřítek má celých 34 cm a je zapsán do Guinessovy knihy rekordů. Jeho rodiče vždycky věděly, že jejich klouček má velmi nadité trenky. V deseti letech měl jeho vysokozdvižný vozík už celých 20 cm. Svět se to však jeho současnou délku dozvěděl až díky seriálu HBO z roku 1999, který se jmenoval Soukromé penisy: Odhalení muži.

Přestože vystudoval vědeckou univerzitu v Bronxu, vždycky se chtěl stát hercem. Zahrál si epizodní role v Rodině Sopránů, Právu a pořádku nebo i v Sexu ve městě. I přes velikost svého údu však nechce o filmech s lechtivější tématikou ani slyšet, protože by ho to jednak prý nebavilo a také by ho nikdo už nebral vážně. Jeden čas se vysvětlovala velikost jeho kanónu tím, že je synem pornoherce Johna Holmese. Faktem však je, že jeho otec zemřel, když byl Jonas malým klukem.

Největší samice světa

Největší postelové rekordy

Tuto kategorii si můžeme rozdělit na dvě podkategorie. Neoficiální největší samičkou světa byla Ruska Feodora Vassilyevová, z jejíhož Bajkonuru údajně vylétlo v 18. století přesně 69 prcků. Vysvětleno je to tím, že měla 16 dvojčat, 7 trojčat a 4 čtyřčata. Dnes však už nikdo nezjistí, zda to je pravda, nebo starý Vassilyev nezvládal násobilku a v hospodě prostě kecal.

Co však už je potvrzené, je to, že Leontina Albina ze San Antonia v Chile má 55 zdokumentovaných a zaevidovaných dětí, přičemž sama Leontina hovoří o tom, že po světě dokonce pobíhá až 64 svišťů z její výrobny. To je úctyhodné číslo.

Nejstarší kanonýr

Největší postelové rekordy

Indický farmář Nanu Ram Jogi má tak průbojné půlčíky, že má díky nim ve svých 94 letech dítě. Většina lidí v jeho věku přemýšlí o trochu jiných věcech, než je plození dětí. On je však plný entuziasmu a svému nejstaršímu 59 letému synovi zplodil dalšího bratříčka, díky čemuž se počet jeho potomků rozšířil na 22.

Přitom Nanu Ram Jogi už pár let překonává svoje vlastní rekordy. Naposledy to bylo při svém 21 dítěti před 4 lety. Tehdy, stejně jako před rokem, říkal, že ho sex pořád baví a že bude plodit do své stovky. O tom, za jeho čtvrtá žena čeká další přírůstek, zatím nikdo neví. Je však ale docela možné, že v nejbližší době se budou zápisy opět přepisovat.

Jeho tajemství tkví možná ve stravě „Denně vypiju 3 litry mléka a sním půlkila mandlí a půlkila másla.“ Zajímavé, a to jsem na několika na sobě nezávislých studiích četl, že mandle zhoršují sperma… asi by se měli vědci mrknout na farmu k panu Jogimu.

Nejdelší let Bělogvardějců

Největší postelové rekordy

Pokud jste při mém článku o spermiích dávali pozor, dozvěděli byste se, že průměrná rychlost při výstřelu z mužského kanónu je kolem 43 kilometrů v hodině. Palba z kaťuše Horsta Schultze má také podobné číslo, jen jednotky jsou jiné… 43 mil v hodině (68,8 km/h) a z toho by už policisté s radarem nebyli šťastni. Horstovi je však rychlost jeho úderné jednotky k užitku. Díky ní se totiž zapsal do Guinessovy knihy rekordů, jelikož pulčíci z jeho rampy doletí až do výšky 3,6 metru jsou schopni trefit i 6 metrů daleký cíl.

Vůbec bych se nedivil, kdyby si šel Horst s přáteli zahrát paintball a všechny postřílel, aniž by potřeboval zbraň.

VYBÍRÁME
Chcete mít kvalitnější sperma?

Chcete mít kvalitnější sperma?

09. 05. 2010, autor: Matěj Kučera

Už je to tak. Kvalita spermatu se prudce snižuje a stále přibývá mužů, kteří jsou prakticky neplodní. My vám poradíme, co nejlepšího můžete pro svoji drahocennou tělní tekutinu udělat!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
27. 01. 2012, Uživatel: Jarda
Reagovat

:D Dost drsný článek, ale jestli je pravdivý, tak proč ne. Taky by mi nevadilo být v něčem výjímečný. Ale spíš přemýšlím o nejvíce dohraných her na PC (i když nevím jak to budu dokazovat). Zatím si píšu seznam. :)


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Kompaktní SUV od Land Roveru přijíždí s velkou modernizací, jejíž pomocí je o hodně lepší. Vyzkou...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.