Nejúchylnější kanibalové - část 3

19. 02. 2010, autor: Jarda Sauer
V závěrečném dílu našeho miniseriálu o nejúchylnějších kanibalech si představíme tři dosud žijící zvrhlé lidojedy, kteří se dokonce stali v jistém slova smyslu celebritami. Nová doba!
Nejúchylnější kanibalové - část 3

Příběhy lidských zrůd se asi nikdy neomrzí, tak si připomeňte lidožrouty z přechozích dílů našeho seriálu Nejúchylnější kanibalové - aspoň budete mít v zásobě pár skvělých historek do hospody! Dnešní trojicí seriál uzavřeme:

sagawaIssei Sagawa (*1949) - Mimořádně drobný japonský intelektuál měřící pouhých sto padesát centimetrů byl posedlý kanibalskými myšlenkami zhruba od svých tří let. V pubertě tyto fantazie navíc nabraly sexuální rozměr a Issei dospěl k názoru, že dokonalého uspokojení může dosáhnout jedině snědením svého idolu - vysoké blondýny nordického typu. V roce 1980 začal studovat na sorbonnském Censier Institute a tam také potkal svou opravdovou "femme fatale" - pětadvacetiletou Holanďanku Renée Harteveltovou. Spřátelili se a začali spolu navštěvovat muzea, koncerty a výstavy. Jednoho dne pozval Issei Renée k sobě do bytu, zastřelil ji a části jejího těla postupně snědl. Místo ubrousku si při tom pod bradu uvázal její kalhotky. Francouzská policie Sagawu necelý týden po vraždě zatkla a na základě rozhodnutí soudní komise o duševní nezpůsobilosti byl asijský lidožrout nejdříve umístěn do azylového centra a poté do blázince ve své vlasti, odkud se díky penězům a vlivu svého otce brzy dostal. Vydal autobiografickou knihu "V mlze," píše články o restauracích do luxusního časopisu Spa a často vystupuje v televizních pořadech.

clauxNicolas Claux (*1972) - Rodina Nicolase Clauxe pocházela z Paříže, ale on sám se narodil v Kamerunu, kde jeho otec tehdy pracoval. Do města nad Seinou se přestěhoval v sedmi letech a už tehdy se projevoval neobvykle citově chladně a lhostejně. Po hádce se svým dědečkem, během níž prarodič zemřel na mozkovou mrtvici, se malý Nico uzavřel do světa morbidních představ a jeho vášní se staly hřbitovy, hrobky a krypty. Během dospívání se zařadil mezi vyznavače gotické subkultury, jejíž temnou image dovedl do krajnosti. Nejdříve vykopával a zohavoval mrtvoly na hřbitovech a poté začal pracovat v márnici, kde poprvé okusil lidské maso. Nejvíce mu zachutnaly lýtkové a stehenní svaly. Clauxova fascinace smrtí vyvrcholila 4. října 1994 zastřelením homosexuálního restaurátora Thierry Bissonniera. Po šesti týdnech policie vraha dopadla a soud jej poslal na dvanáct let za mříže. 12. března 2002, po sedmi letech a čtyřech měsících vězení, byl Claux propuštěn na svobodu. Založil si několik internetových stránek, kde mimo jiné radí, jak nejlépe upravovat maso z mrtvol, maluje obrazy pitev a sériových vrahů a mezi gotiky se stal kultovní postavou.

meiwesArmin Meiwes (*1961) - Meiwesova matka byla krutá a nesnesitelná ženská. Její synek Armin od ní zažíval peklo na zemi a jelikož neměl žádné kamarády, vytvářel si ve své hlavě podivný imaginární svět, v němž stěžejní roli hrály lidožroutské motivy z pohádky o Jeníčkovi a Mařence. V roce 1999 paní Meiwesová zemřela a Armin zůstal sám ve starém ponurém domě na okraji Rotenburgu. Pracoval jako počítačový technik a začal pravidelně navštěvovat kanibalská internetová fóra, kde chatoval s lidmi, jež se opájeli představou, že budou snědeni. Zde se seznámil s třiačtyřicetiletým Bernd-Jürgenem Brandesem a uzavřel s ním hrůznou dohodu. 9. března 2001 po souloži v Meiwesově domě Meiwes Brandesovi usekl penis, osmažil jej na másle s česnekem a pak úd muži společně snědli. Meiwes poté svou oběť zabil, naporcoval a připravil si z ní steaky. V prosinci 2002 jej zatkla policie. Po dlouhých soudních tahanicích nakonec Meiwese německá justice odsoudila na doživotí. Rotenburgský kanibal ve vězení napsal paměti a podle jeho případu byl natočen film.

Pozor, kanibalům se zasvěceně věnoval i jeden díl našeho komiksu Děda a děda!

matej-kuceraMatěj Kučera je Vodnář, což hovoří samo za sebe. Má několik (v podstatě neškodných) úchylek, které zde ovšem nemíní zveřejňovat. Mezi jeho srdeční záležitosti patří mimo jiné bicí nástroje, zen buddhismus, Jägermeister a seriály Chalupáři a Městečko Twin Peaks.

 

VYBÍRÁME
Nejúchylnější menstruační vložky

Nejúchylnější menstruační vložky

24. 12. 2009, autor: Jarda Sauer

Všichni znáte těch pár dní v měsíci, kdy se vaše holka mění z milé osoby v náladového vlkodlaka. Nahlédněte s námi do tajemného a neprobádaného světa menstruačních vložek s křidélky!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Nová výstava Škoda Octavia & Škoda Felicia „60“ v mladoboleslavském Škoda Muzeu připomín...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.