Nejčastější ženské lži

12. 03. 2012, autor: Jarda Sauer
I když máte sebelepší vztah, připravte se na to, že ženským lžím neuniknete. Že by je váš andílek nikdy nepoužil? Tak to se pletete. Lžou skoro všechny a skoro pořád - a navíc to samy často přiznávají!
Nejčastější ženské lži

"To nic" - Ve své podstatě jde o lež, byť to tak na první pohled nemusí vypadat. Ale děje se to prakticky neustále. Jde o jakousi obranu žen před neomaleností mužů, kteří denně něco pokazí či zapomenou. Ať už to jsou narozeniny, nebo jmenná záměna současné a bývalé přítelkyně. Tehdy by měl být samozřejmě oheň na střeše a správný chlap by si takovou situaci rád vyžral až do dna. Jenže žena často nedá vůbec šanci na ventilaci a dělá, jakoby nic. Snaží se, aby to vypadalo, že jí na vás nezáleží. Tak tomu samozřejmě není a je zase jen na muži, aby četl myšlenky a hrál si na psychologa.

"Klidně na ten striptýz jdi" - Cože, přítelkyně nebo manželka vás benevolentně pouští do striptýzového klubu s partou bohémských kamarádů? No není dokonalá? Pokud je to aspoň trochu žena, pak rozhodně ne. Jistě, když ji postavíte před jasnou věc, tak co jiného má říci. Aby si aspoň trochu uchovala tvář, většinou raději svolí. Už to je ale varovným signálem. Raději si před odchodem odpovězte na otázku, zda vám ty dvě hodiny zábavy stojí za několik měsíců uštěpačných poznámek a výčitek.

"Nejsem připravená na vztah" - Když vytáhnete nějakou kost na rande, budete se pravděpodobně oťukávat. Buď to vyjde, nebo to nevyjde. Muži mají ale občas problémy rozeznat negativní signál. Proto, když žena řekne, že zatím ještě není připravená na vztah (obvykle proto, že údajně předtím prošla nějakým krušným), neznamená to, že máte čekat nebo snad ji přemlouvat. Znamená to, že jí nejste zrovna po chuti a nemáte šanci. Když je žena sama a chlap se jí líbí, takovou větu by nikdy nepoužila.

"Já to dneska zaplatím" - V posledních letech sice už je přijatelné, aby za svou útratu v restauraci zaplatila žena. Ale vězte, že žádné se do toho příliš nechce, i když mohou tvrdit něco jiného. Placení je zkrátka stále mužská doména, obzvlášť pokud je to muž, kdo požádal o rande. Pak by měl vždycky přinejmenším nabídnout placení celého účtu. Pak záleží na reakci. Pokud žena protestuje opravdu tvrdě, nechte ji, aspoň ušetříte. Ale taková ta lehká odmítání znamenají jen to, že se žena nechce cítit příliš levně, ale stejně očekává, že to nakonec zatáhnete.

Sexuální lži - Ženy dokáží velmi dobře hrát na ješitnou strunu mužů a přitom samozřejmě musí lhát. Naprosto běžné je to v posteli. Od dívky se tak dozvíte v podstatě to, co chcete slyšet. Například "orální sex dělám s tebou poprvé", "máš nejdelší penis, jaký jsem kdy viděla", "spala jsem jen s několika muži" (vyřčené číslo je vždy nižší než skutečnost a je do značné míry dáno manévrovacím prostorem, který holce dává vaše znalost její minulosti). A to jsme ještě nezmínili předstíraný orgasmus!

Pokud zvládnete angličtinu, podívejte se na tohle video: Ženská odbornice na lži tvrdí, že ženy lžou skoro všechny a skoro pořád:

 

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Lék proti kocovině? Orgasmus!

Lék proti kocovině? Orgasmus!

01. 03. 2009, autor: Jarda Sauer

Vědci potvrdili to, co jsme si mysleli už dávno - že sex je léčivý. Tedy hlavně v případě, když se zmítáte v kocovině.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
23. 03. 2012, Uživatel: Petra
Reagovat

tak já už chápu, proč mi nikdy žádný chlap nevěří, když mu odpovím na otázku, s kolika jsem spala chlapama... všude se chlapům vtlouká do hlavy, že ženský v takový chvíli lžou! :-) ale já opravdu říkám vždycky pravdu! :-) asi fakt budu muset začít lhát... :D


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

L200 se prodává ve 150 zemích světa a je současně celosvětově druhým nejprodávanějším mo...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.