Návod: Jak si nenápadně ulevit před novou přítelkyní

16. 02. 2012, autor: Dalibor Žák
Znáte to. Zrovna ve chvíli, kdy máte první velké rande a kdy vás po večeři pozve k sobě domů, na vás přijde neuvěřitelná střevní bouře. Ale jak si s tím poradit?
Návod: Jak si nenápadně ulevit před novou přítelkyní

Zákon schválnosti praví, že trávicí systém se zpravidla přihlásí o slovo zrovna v momentě, kdy o to nejméně stojíme – tedy obvykle v autobuse, na pracovním jednání a hlavně na první důležité schůzce s dívkou našich snů. Sice už jsme si řekli, že procesy trávicího systému jsou naprosto přirozené a dějí se u každého, ale zrovna v momentě, kdy se vyznáváte z lásky, není vhodné vypustit zvukový doprovod střev jako fanfáru. To si nechce napotom s kamarády do hospody...

První týdny a měsíce jsou zpravidla z tohoto ohledu velmi kritické, protože dochází k vzájemnému oťukávání. Čím více času spolu ale trávíte, tím je větší rizko, že si budete muset chtě nechtě před přítelkyní ulevit. Průměrný člověk totiž potřebuje upouštět přetlak 14krát denně. Statisticky je dokázáno, že muži si prvně "veřejně" před novou přítelkyní uleví po 2 měsících, ženám to ale trvá až půl roku (chudinky, kam to všechno dávají?).

Návod: Jak si nenápadně ulevit před novou přítelkyní

Když už jste si ale museli po večeři dávat ta pálivá kuřecí křidélka, máme několik tipů, jak vzniklé tělesné pochody maskovat a jak se vyhnout odhalení a tím pošramocení své pověsti jakožto prince na bílém koni.

Hýbejte židlí

V případě náhlého tlaku se jeví jako nejsnazší cesta zahýbání židlí. Židle, pokud je zatížená posunuta po podlaze, vydá obvykle velmi hlasitý zvuk, který unikající plyn přehluší. Doporučujeme si ale včas ověřit akustické vlastnosti židle a podle toho upravit šířku průtoku plynu, aby nedošlo k nežádoucímu, tzv. "zdvojenému efektu".

Svádějte to na psa

Má vaše přýtelkyně psa? Skvělé, je to vaše záchrana! Čím větší pes, tím brutálnější rány si můžete dovolit. Ale opatrně s tím, aby nakonec nezačal kňučet i ten pes.

Návod: Jak si nenápadně ulevit před novou přítelkyní

Pořádně si odkašlejte

Když dva z výše uvedených příkladů nepřichází v úvahu, záchranou vám může být simulace lovení chrchlů. Můžete také zahrát, že se zrovna dusíte brambůrkem, odběhnout si do kuchyně jako že pro pití a tam hlasitě kašlat, zatímco nenápadně snižujete nepříjemný tlak v podbřišku a zase jste nad tím jednou vyzráli. S tím kašláním to ale musíte chvíli tránovat, protože občas může dojít ke zpětné vlně, kdy k úniku dojde zrovna v momentě, když se nadechujete k dalšímu odkašlání.

Sprchujte se

V momentě, kdy se tlak ve vašich střevech nahromadí ke kritické mezi těsně před nekontrolovaným výbuchem, je potřeba radikálnější přístup. Omluvte se, že jste se strašně zpotil a dejte si sprchu. Zvuk padající vody zaručeně přehluší i ty nejzákeřnější střevní exploze. Myslete ale na to, že rozumný člověk se sprchuje jednou za večer, takže pokud půjdete už pošesté do sprchy, vaše nová přítelkyně už začne něco tušit. Pak nezbývá, než jít s nevábnou pravdou ven, jinak si bude myslet, že jste blázen.

Počkejte si, až budou dávat seriály

Poprvé v životě oceníte, že v televizi běží stupidní seriály o návratech do ordinací v domácích zahradách, nebo jak se to jmenuje. Pusťte jí televizi pořádně nahlas, odskočte si na toaletu a radostně můžete započít s přesuny frontálních systémů v podbřišku.

Návod: Jak si nenápadně ulevit před novou přítelkyní

Čekejte, až bude telefonovat

Telefon od její kamarádky, která si právě koupila "upe nejvíc nejlepčí mobílek" ji zaměstná natolik, že přestane vnímat, co se kolem ní děje. Kdyby vedle ní zařval King Kong, neuslyší nic. Takže se v klidu odeberte do kouta, jako že si prohlížíte její rodinné fotoalbum a při každém otočení stránky udělejte to, co musíte.

Utečte ven

Když všechny výše uvedené důvody nefungují nebo selžou, poslední šancí je omluvit se, že jste zapomněl zamknout auto a že musíte rychle ven. Důrazně ji musíte usadit, že ona s vámi nemusí a že zatím může vymyslet, co budete potom dělat. Aby tento plán ale vyšel, musíte si koupit auto. O jednom bychom věděli.

VYBÍRÁME
5 důvodů, proč nám o konci světa nedá nikdo vědět

5 důvodů, proč nám o konci světa nedá nikdo vědět

07. 12. 2011, autor: Dalibor Žák

Věříte, že by nám vláda a astronomové řekli, že se blíží smrtelné nebezpeční z vesmíru a varovali nás dopředu? Jste na omylu. Tady máte důvody, proč se nic nedozvíme.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
16. 02. 2012, Uživatel: vzteklej pes
Reagovat

To já jsem jí to musel říct narovinu hned: "Jo, holka, čekaj tě krušný časy, ale s tim se dá dělat jen jedno - přetrpět to, nebo se přidat." Přidala se.


img
01. 03. 2012, Uživatel: Prd
Reagovat

To je tak těžké zajít na toaletu, udělat co potřebuji a rovnou i spláchnout a nastříkat to pak záchodovým sprejem :-D


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Navštívili jsme evropské muzeum značky Mazda a nahlédli do její historie. Nejzajímavější exponáty...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.