Mapy a 3D? Samozřejmě!

01. 07. 2011, autor: prochlapa.cz
Chlap, ten dojede kamkoliv chce, s mapou i bez ní! To je jasná věc. Ale co byste řekli tomu, když vám někdo dá v jedné stránce ty nejdetailnější mapy na trhu, do toho streetview a 3D virtuální prohlídky po celé ČR?
Mapy a 3D? Samozřejmě!

Vycestujte ve 3D s nadupanými aMapami! Vychytávky pro motoristy, očíslované cyklostezky, přehledné turistické trasy pro pěší turistiku a 3D virtuální prohlídky mnoha zajímavých míst České republiky, které nenechají v klidu vaši drahou polovičku, a se kterými šikovně zlákáte na výlet i tu dlouho odmítající vyvolenou! Nebo si prostě naplánujte výlet s kamarády...

Jsou tu nové aMapy.cz nabité novinkami, které ocení motorista, sportovec, výletník, romantik i záletník, prostě každý chlap, který se nebojí jít do něčeho nového.

Co tedy můžete čekat? Všechno, co potřebujete na cesty. Motoristovi se budou hodit nejpodrobnější mapy městské džungle, a to konkrétně Prahy, Brna, Ostravy, Plzně, Liberce a Českých Budějovic. Podrobně jsou zpracovány také mapy ostatních míst republiky, které jsou vystavené na platformě Google API a jeho mapových podkladech, doplněné o další detailnější mapovou vrstvu. Při plánování cesty si můžete měnit požadovanou trasu pouhým přetažením myši a srovnávat tak její různé délky.

Pokud jste pykající motorista bez řidičáku nebo se vám nepodařilo po včerejší dlouhé noci vystřízlivět, pravděpodobně oceníte nově zaznačené mimoměstské zastávky autobusů, které jsou v ČR pouze v aMapách. Sportovně založené určitě potěší očíslované cyklostezky a přehledné turistické trasy.

Pokud se chystáte naplánovat romantický výlet nebo na dovolenou pro celou rodinu, vyzkoušejte unikátní 3D virtuální prohlídky po více než 4000 zajímavých místech v Česku i v zahraničí. Poskytnou vám zajímavé tipy na výlety a snadno tak zjistíte, do čeho jdete a co vás v cíli nemine. Věřte, že vaše virtuální plánování nadšeně ocení i vaše žena, když jí dovolíte nahlédnout!S virtuálními prohlídkami můžete cestovat prstem (nebo v našem případě spíš myší) po mapě i v zahraničí. Ve 3D jsou k vidění exotická místa Itálie, Chorvatska, Egypta a dalších destinací, které slibují vyhlídky na parádní odpočinek.

Kromě virtuálních prohlídek můžete procházet ulicemi z pohledu chodce díky klasickému street view, které v dnešní době pokrývá Prahu a Středočeský kraj, Brno, Ostravu, Olomouc a většinu dálničních tahů.

S aMapami lze plánovat i další aktivity jako jsou schůzky s klienty nebo přáteli. Samozřejmostí je zobrazení bodů zájmu, tj. místní vybavenosti, kulturních zařízení, úřadů, škol a čerpacích stanic až po restaurace a firmy, kterých je v aMapách přes 400 000.

Zapomeňte na nudné listování v papírové mapě a nespoléhejte jen na automatické zapnutí navigace. Prohlédněte si předem virtuálně, kam jedete. Naplánujte si cíl s aMapami! A doufáme, že vám aMapy.cz napomohou ke spoustě vydařených výletů!

(PR článek)

VYBÍRÁME
Pořiďte si bojovou ruku jako Robocop!

Pořiďte si bojovou ruku jako Robocop!

10. 06. 2011, autor: Petr Michl

Pokud vám k pocitu sucha a bezpečí ve ztemnělém podchodu nestačí vlastní fyzická kondice ani pepřový sprej, měli byste uvažovat nad touto brutální vychytávkou na předloktí.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Mazda 3 se vznětovým motorem pod kapotou je povedené auto pro každodenní použití. Prodejní statis...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.