Jamie Oliver otevřel první restaurant ve střední a východní Evropě

11. 07. 2016, autor: Filip Rakovan
Praha? Ehm, ne, tu zrovna po debaklu Gordona Ramsaye asi britští kuchaři nemilují, centrem dění je Budapešť. A parterem je Mini.
Jamie Oliver otevřel první restaurant ve střední a východní Evropě

Restaurace Jamie’s Italian, která vznikla na základě spolupráce Jamieho Olivera a jeho italského mentora, šéfkuchaře Gennara Contalda, propaguje jednoduchou a nevázanou italskou kuchyni a po celém světě si získala přízeň milionů lidí díky kvalitním, jednoduchým, lehkým a cenově dostupným pokrmům a přátelské atmosféře.

Oblíbená italská jídla se v restauraci Jamie’s Italian připravují z pečlivě vybíraných surovin, jejichž vysokou kvalitu, naturalismus, udržitelnost, jakož i etický původ – včetně původu zajišťujícího vhodné zacházení se zvířaty – garantuje vlastní přísný systém kontroly. Budapešťská restaurace Jamie’s Italian pracuje s nejlepšími surovinami z Itálie a regionu: restaurace si vyhradila pro výběr dodavatelů a pěstitelů více než 10 měsíců. Při výběru se ve většině případů přiklonili k partnerům provozujícím volný chov a pěstování v bio kvalitě, protože jen ti vyhověli přísným mezinárodním předpisům.

Na základě receptů vyzkoušených a otestovaných v Jamie’s Italian se do menu dostávají fantastická, tradiční jídla s autentickými kořeny, která vytvořil Jamie spolu s Gennarem. V této jedinečné italské restauraci čeká na hosty kromě každodenně čerstvě připravovaných těstovin i zážitková kuchyně a dech vyrážející terasa. „Velmi se těším a jsem nadšen, že v Maďarsku otevíráme restauraci Jamie’s Italian. Budapešť je překrásné město se stále se rozšiřujícím výběrem restaurací – nemohu se dočkat, až budu i já součástí tohoto dění.

V Jamie’s Italian budeme nabízet jednoduchá italská jídla s dobrým poměrem ceny a kvality z nejkvalitnějších surovin. Jsem si jistý, že budapešťská restaurace bude fantastickým prvkem naší neustále se rozrůstající rodiny Jamie’s Italian,“ řekl Jamie Oliver při otevření své restaurace.

Před oficiálním otevřením restaurace fungovala v testovacím provozu, a tak mohli hosté, které pozvala gastronomická skupina Zsidai, vyzkoušet moderní italskou kuchyni mezi prvními. MINI se do tzv. období soft-opening zapojilo také jako britská značka mladistvé a výrazné identity, když pro hosty restaurace nabídlo službu MINI Drive Me Home. Po obědě nebo večeři v restauraci čekalo na hosty 10 vozů MINI Clubman, MINI 5door a MINI Countryman, přičemž mnozí hosté s radostí tuto službu využili. „Klasické Mini, které debutovalo v roce 1959, a jeho další generace, které se od roku 2001 objevují již pod záštitou BMW Group, výtečně reprezentují energický a mladistvý britský styl. Tyto vozy se vždy soustředily na podstatu, na nejlepší zážitek z jízdy a na co nejindividuálnější styl.

Podobně jako MINI, i Jamie Oliver bude v Maďarsku představovat podobné hodnoty. Za posledních 15 let se z MINI stalo vyspělé vozidlo, jeho styl je vytříbenější a charakter uvolněnější a současně uvědomělejší. Model Clubman, který měl premiéru koncem minulého roku, otevírá svoji značku pro ni dosud novým cílovým zákazníkům prémiového segmentu. Velmi nás tedy těší, že i hosté Jamie’s Italian viděli v naší myšlence spolupracovat podobnou fantazii jako my,“ řekl při zahajovacím ceremoniálu Attila Oros, vedoucí značky MINI.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
10 nejvtipnějších toaleťáků

10 nejvtipnějších toaleťáků

24. 08. 2009, autor: Jarda Sauer

Ve společnosti se o tomto tématu moc nemluví, ale my se žádného tabu nebojíme - čím se na wc utíráte vy? Je to běžný toaleťák? Což takhle to změnit a svůj pobyt na záchodě si trochu zpříjemnit?

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Už od prvních minut soboty si dejte na D1 pozor na nové radary. Spuštěny budou v modernizovaném ú...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.