Jamie Oliver otevřel první restaurant ve střední a východní Evropě

11. 07. 2016, autor: Filip Rakovan
Praha? Ehm, ne, tu zrovna po debaklu Gordona Ramsaye asi britští kuchaři nemilují, centrem dění je Budapešť. A parterem je Mini.
Jamie Oliver otevřel první restaurant ve střední a východní Evropě

Restaurace Jamie’s Italian, která vznikla na základě spolupráce Jamieho Olivera a jeho italského mentora, šéfkuchaře Gennara Contalda, propaguje jednoduchou a nevázanou italskou kuchyni a po celém světě si získala přízeň milionů lidí díky kvalitním, jednoduchým, lehkým a cenově dostupným pokrmům a přátelské atmosféře.

Oblíbená italská jídla se v restauraci Jamie’s Italian připravují z pečlivě vybíraných surovin, jejichž vysokou kvalitu, naturalismus, udržitelnost, jakož i etický původ – včetně původu zajišťujícího vhodné zacházení se zvířaty – garantuje vlastní přísný systém kontroly. Budapešťská restaurace Jamie’s Italian pracuje s nejlepšími surovinami z Itálie a regionu: restaurace si vyhradila pro výběr dodavatelů a pěstitelů více než 10 měsíců. Při výběru se ve většině případů přiklonili k partnerům provozujícím volný chov a pěstování v bio kvalitě, protože jen ti vyhověli přísným mezinárodním předpisům.

Na základě receptů vyzkoušených a otestovaných v Jamie’s Italian se do menu dostávají fantastická, tradiční jídla s autentickými kořeny, která vytvořil Jamie spolu s Gennarem. V této jedinečné italské restauraci čeká na hosty kromě každodenně čerstvě připravovaných těstovin i zážitková kuchyně a dech vyrážející terasa. „Velmi se těším a jsem nadšen, že v Maďarsku otevíráme restauraci Jamie’s Italian. Budapešť je překrásné město se stále se rozšiřujícím výběrem restaurací – nemohu se dočkat, až budu i já součástí tohoto dění.

V Jamie’s Italian budeme nabízet jednoduchá italská jídla s dobrým poměrem ceny a kvality z nejkvalitnějších surovin. Jsem si jistý, že budapešťská restaurace bude fantastickým prvkem naší neustále se rozrůstající rodiny Jamie’s Italian,“ řekl Jamie Oliver při otevření své restaurace.

Před oficiálním otevřením restaurace fungovala v testovacím provozu, a tak mohli hosté, které pozvala gastronomická skupina Zsidai, vyzkoušet moderní italskou kuchyni mezi prvními. MINI se do tzv. období soft-opening zapojilo také jako britská značka mladistvé a výrazné identity, když pro hosty restaurace nabídlo službu MINI Drive Me Home. Po obědě nebo večeři v restauraci čekalo na hosty 10 vozů MINI Clubman, MINI 5door a MINI Countryman, přičemž mnozí hosté s radostí tuto službu využili. „Klasické Mini, které debutovalo v roce 1959, a jeho další generace, které se od roku 2001 objevují již pod záštitou BMW Group, výtečně reprezentují energický a mladistvý britský styl. Tyto vozy se vždy soustředily na podstatu, na nejlepší zážitek z jízdy a na co nejindividuálnější styl.

Podobně jako MINI, i Jamie Oliver bude v Maďarsku představovat podobné hodnoty. Za posledních 15 let se z MINI stalo vyspělé vozidlo, jeho styl je vytříbenější a charakter uvolněnější a současně uvědomělejší. Model Clubman, který měl premiéru koncem minulého roku, otevírá svoji značku pro ni dosud novým cílovým zákazníkům prémiového segmentu. Velmi nás tedy těší, že i hosté Jamie’s Italian viděli v naší myšlence spolupracovat podobnou fantazii jako my,“ řekl při zahajovacím ceremoniálu Attila Oros, vedoucí značky MINI.

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
10 nejvtipnějších toaleťáků

10 nejvtipnějších toaleťáků

24. 08. 2009, autor: Jarda Sauer

Ve společnosti se o tomto tématu moc nemluví, ale my se žádného tabu nebojíme - čím se na wc utíráte vy? Je to běžný toaleťák? Což takhle to změnit a svůj pobyt na záchodě si trochu zpříjemnit?

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Auto dnes může stát víc než byt, to není nic neobvyklého. Dát ovšem za auto částku, za kterou by ...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.