Jak žijí celebrity: Travolta v hangáru a Hanks v kanceláři

11. 06. 2015, autor: Roman Dubský
Chtěli byste bydlet na letišti nebo v letadle? Pokud jste americká filmová hvězda, tak ano!
Jak žijí celebrity: Travolta v hangáru a Hanks v kanceláři

Achy ty (nejen) hollywoodské hvězdy... Většina z nich si potrpí na luxus a svůj majetek dávají na odiv mimo jiné i nemovitostmi. Obrovské vily v nejdražších lokalitách světa patří ke standardům, ovšem někteří jsou ještě dál, leckdy až za hranice vkusu. Třeba domy Naomi Cambell, Toma Hankse a Johna Travolty vyvolávají spíše rozpaky než obdiv.

Jedna z nejúspěšnějších modelek světa, Naomi Cambell, je známá svou náročností, o čemž dobře věděl i její přítel Vladimir Doronin, ruský miliardář, kterému se často přezdívá moskevský Donald Trump. Aby měl Naomi blíže u sebe, Doronim neváhal poblíž Moskvy postavit supermodelce futuristický dům silně připomínající vesmírnou loď. Stejně futuristický interiér čeká na návštěvníky i vevnitř budovy. Avšak ani tento nákladný dům není zárukou pro trvalý závazek, což brzy zjistila i sama topmodelka. Hvězdný pár totiž na jaře 2013 prošel drsným rozchodem, když vyšlo najevo, že Doronim už nějakou dobu pokukuje po Naomině mladší kolegyni, čínské modelce a bývalé čínské miss Luo Zilin (25). Možná se tak brzy dočkáme dalšího unikátního domu.

Velmi netradiční příbytek si zvolil známý hollywoodský herec John Travolta. Svůj monumentální obytný komplex na Floridě připomínající napůl hangár a napůl terminál letiště dokonce pojmenoval Jumbolair. Herec byl už od dětství posedlý létáním a prý si vždy přál mít svoje letadlo na zahradě, do kterého by mohl kdykoliv naskočit a vznést se do nebe. Sen si nakonec herec splnil do puntíku, neboť si svůj hangár skutečně doplnil o letadlo, řídící věž i ranvej, které jsou mu ihned i dispozici. Ve své sbírce má i veteránský Boeing 707, který se vyráběl v letech 1958 - 79. Naštěstí jeho manželka má pro druhou polovičku velké pochopení, a tak mu celý letecký projekt, který je vyšel v přepočtu na 95 mil. Kč, schválila.

Nejmonstróznější příbytek má však americký oscarový herec Tom Hanks, který si v roce 2010 pořídil dům stojící na vyvýšeném kopci odděleně od ostatních domů. Objekt byl postaven v roce 1966 a nachází se v Pacific Palisades, jedné z nejzámožnějších obytných oblastí na světě. Cena domu činí v přepočtu neuvěřitelných 490 mil. Kč! Celý komplex o rozloze 1 350 m2 spíše připomíná obří kancelářské budovy než útulný obytný dům.  Podle realitních makléřů šlo tehdy o nejdražší pozemek s domem v celém Los Angeles, kterému se žádný svou cenou nepřiblížil. Dům o pěti patrech má údajně 4 ložnice a 5 koupelen, aby dokázal uspokojit potřeby těch nejnáročnějších majitelů.

zdroj: kanál Fine Living

Jak žijí celebrity

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Jak funguje olympijská pochodeň?

Jak funguje olympijská pochodeň?

10. 04. 2008, autor: admin

Moderní doba si žádá své i na poli donedávna okupovaném osvědčenými dřevěnými pochodněmi...

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Vymyslet dobrý název auta není nic jednoduchého. Zatímco některá auta se snaží působit svým názve...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.