Jak vychovat z dcery prostitutku

18. 07. 2011, autor: Robert Kitzler
Vychovat dítě je pořádná fuška a extrémně složité je to pak pro otce, vychovávající dcery. Přečtěte si o skandálních hračkách, které můžou kariéru dívek nasměrovat tak leda do bordelu...
Jak vychovat z dcery prostitutku

Vychovávat dítě není žádný med. Jako kdyby nestačila rozhodnutí o té správné škole, zájmových kroužcích, jídlu… Dřív nebo později dojde i na rozhovor o včeličkách a kytičkách. Na sex mají ale děti času dost, ne? Podle některých výrobců rozhodně ne. Podívejte se, co můžete najít v hračkářství nebo dětském oddělení obchodů s oblečením.

 

slapkou_uz_za_mlada_01Striptérská tyč z Tesca - I v Čechách známý obchodní řetězec má v Británii o poznání peprnější sortiment. Předem upozorňujeme, že tyto obrázky nejsou žádná vyphotoshopovaná pohádka ani leták feministek upozorňující na zneužívání mladých holčiček. Tuto striptérskou tyč doporučenou dívkám od 11 let nahoru jste mohli najít v řetězci, kam si chodíte pro rohlíky. A nenechte se zmást, rozhodně nejde o tyč na cvičení. Kdyby se jednalo jen o základní vybavení pro stále populárnějšího pole dancing, asi by do krabice nepřidali podvazek a hrst falešných peněz. Tesco po útoku médií něco takového vehementně popřelo a z hračkářství zboží přesunulo do oddělení sportovních potřeb. Závěrečná douška: popis produktu na krabici vzývá jeho uživatelky k tomu, aby „v sobě osvobodily sexy kočičku“.


slapkou_uz_za_mlada_02Panenky jako šlapky  - Pojďme si na chvíli představit, že nakupujete hračky pro devítiletou holčičku. V košíku už dlí růžový jednorožec a nějaká růžová cetka, ještě by to chtělo panenku. Rozhodně se vyhněte Bratz Dolls – vypadají jako ty nejšpinavější šlapky z Perlovky. Možná si řeknete, že Barbie se svými neexistujícími boky a nelidskou velikostí ňader také není zrovna ukázkovým vzorem a přesto vyrostla spousta jejích dětských majitelek v normální ženy. Třeba je to tím, že panenky mají představovat někoho v dospělém věku. Pokud věříte této logice, vyhýbejte se panenkám představujícím malé holčičky. Odstrašující případ máte tu – dvojčata Roxxi a Phoebi. Ano, mají to být malé dívky a nosí koženého křiváka, krajkové kalhotky, řetězy a nezbytnou flaštičku se sunarem. Nechceme si představit, jaký horor pak musí být pro rodiče nakupovat s dcerkou oblečení, které by si přála.

 

slapkou_uz_za_mlada_03Tanga a push-upka už do školky - „Předchozí ukázky byly jen nějaké podivné úlety, alespoň nikdo dětem nenutí tanga.“ Pokud se takto utěšujete ve snaze odmítnout, jak moc je svět zkažený, je to marné.  Americký řetězec Abercrombie & Fitch k nim přihodil ještě podprsenky ve stylu „push-up“ a chtěl to prodávat 7letým dívkám. Sebevědomí u dětí je určitě důležitá věc, obzvláště když přijdou do první třídy, kde si musí najít místo v novém kolektivu. Těžko ale považovat umělé zvětšení objemu jejich dekoltu za něco vhodného. Poté, co se zvedla vlna kritiky, A&F slíbilo, že už nikdy nebude vylepšovat hrudník holčičkám v prvních ročnících základní školy a změnilo popis podprsenek z „push-up“ na „polstrované a začalo je marketingově cílit na 12leté holky - velikosti prý ale stále pohodlně sedí i 10 letým.

 

spripterkou_uz_od_mladaTetování na bedra ve školce letí - Tetování na bedrech nemá nadarmo přezdívku „tramp stamp“ -  tedy něco jako „označení šlapky“. Nejčastěji ho uvidíte na „něžných ozdobách“ vesnických diskoték někde mezi tangy vykukujícími z bokových riflí a faldy zvanými „madla lásky“. Každopádně to není nic, co byste přáli své dcerce na místech, kde záda ztrácí své slušné jméno. V USA se to ovšem může snadno stát. V automatech s všelijakým neškodným odpadem pro děti, jako jsou barevné hopíky, nálepky s pokémony či jinými pohádkovými hrdiny, je i … falešné tetování na bedra – přímo uprostřed mezi klasikou od Disneyho v podobě myšky Minnie a novodobou předpubertální vymývárnou mozků, Hannah Montana.

 

slapkou_uz_za_mlada_07Školní pomůcky od Playboye - Vaše dcerka není příliš chytrá a její kariérní kroky chcete směřovat do porno průmyslu. Pořiďte ji školní výbavu s logy Playboye. Zajistí ji to popularitu u spolužáků a shovívavost učitelek, které na ni nebudou klást tak vysoké nároky.

VYBÍRÁME
Nejúchylnější menstruační vložky

Nejúchylnější menstruační vložky

24. 12. 2009, autor: Jarda Sauer

Všichni znáte těch pár dní v měsíci, kdy se vaše holka mění z milé osoby v náladového vlkodlaka. Nahlédněte s námi do tajemného a neprobádaného světa menstruačních vložek s křidélky!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Navštívili jsme evropské muzeum značky Mazda a nahlédli do její historie. Nejzajímavější exponáty...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.