Jak přežít nakupování s přítelkyní?

03. 08. 2011, autor: Jarda Sauer
Podle mnoha mužů je společné nakupování s přítelkyní hororovým zážitkem, srovnatelným s nějakou menší genocidou. Poradíme vám, jak tuhle patálii přežít bez závažnější psychické újmy!
Jak přežít nakupování s přítelkyní?

„...prostě celé odpoledne strávím tím, že s přítelkyní chodím po obchodech, nosím tašky a připadám si úplně zbytečně. Když se mi něco nelíbí, bere to jako osobní útok. Když něco pochválím, obviňuje mě z toho, že to říkám jen proto, abychom už šli. Nic z toho, co řeknu, její nákupní rozhodnutí stejně nijak neovlivní...“

Dal jsem si tu práci, prošel si pár zahraničních mužských webů a hledal, co píšou o společném nakupování. Citace v předchozím odstavci pochází z jednoho z nich. A asi se nemusíme dlouze dohadovat o tom, že to je prostě špatně. Zvláštní je, že zahraniční weby takové chování mužům skoro doporučují, respektive radí jim, že je třeba zatnout zuby a vydržet. Jenže na prochlapa.cz to vidíme jinak!

Jasně, společným nákupům se asi nevyhnete. Jejich množství a míra utrpení se ale dají omezit. Předně: Neberte s sebou přítelkyni, když si chcete koupit něco na sebe vy sám. Můžete se vsadit, že její vkus je naprosto odlišný od vašeho. Bude vám tvrdit, že nemůžete kombinovat kostky a proužky nebo že je nevhodné, abyste chodil v tričku s vtipným nápisem.  A protože moudřejší ustoupí, skončila by vaše obchodová výměna názorů tím, že zaplatíte mnohem víc peněz za něco, v čem se budete cítit divně a co po prvním nošení založíte hluboko do skříně.

Co když si ale chce něco na sebe koupit ona a vás chce s sebou? Odmítnout možná není úplně šťastné, ale zkuste si dopředu stanovit pravidla. Potřebuje vaše holka nové kalhoty? Půjdete koupit kalhoty a obloukem se vyhnete botám a kabelkám. Má v plánu toho nakupovat víc? Zeptejte se jí upřímně, jestli o vaši pomoc opravdu stojí. Pokud přizná, že vás vlastně jen chtěla týrat (nepřizná), máte vyhráno a nikam jít nemusíte. Pokud řekne, že vás potřebuje coby nosiče tašek (což dává smysl, protože jste silný a schopný), domluvte se, že si v klidu nakoupí, zatímco vy budete postávat v oddělení televizí nebo sedět v blízké hospodě. Jakmile bude mít hotovo, setkáte se a rád jí s taškami pomůžete. Může se ale stát, že na vaší přítomnosti bude trvat... Co pak?

Poradíme vám s jakýmkoliv problémem! Staňte se tedy fanouškem prochlapa.cz na facebooku!


Jdete nakupovat boty? Zahraniční weby radí: Sedněte si v krámu na židli do kouta. Počkejte do doby, než si přítelkyně bude zkoušet aspoň čtvrtý pár. Až pak se k ní připojte a nabídněte svůj názor. Pokud budete přítomen už od zkoušení prvního páru, zřejmě nedokážete dostatečně dlouho předstírat, že vás to opravdu zajímá, a skončí to hádkou.

Prochlapa.cz doporučuje jiný postup: Po příchodu do obchodu jí řekněte: „Miláčku, nenech se nijak rušit. Já si sednu támhle do kouta a budu koukat na ostatní ženský.“ Usmívejte se, aby bylo vidět, že to myslíte jako dobrý vtip (nemyslíte). Uvidíte, že nakonec si nic nekoupí – chvilku si bude nějaké boty zkoušet, ale pořád bude nervózně hlídat, koho právě očumujete. Nakonec vás vyzve k odchodu a příště půjde s kamarádkou. Když vám bude za okukování cizích holek nadávat, řekněte, že jste to přeci dopředu avizoval.

Jdete nakupovat šaty? Zahraniční weby celkem popravdě uváději, že sednout si do kouta znamená v tomto případě riskovat, že v něm strávíte celý den, a že ženy se při nákupu šatů mění v psychotičky. A pak doporučují: Pohybujte se tedy pár kroků za ní, sledujte, co si vybírá a jak se u toho tváří. Až nastane velké zkoušení všeho, co si vybrala, budete aspoň u pár vybraných kousků vědět, jak se tvářit a co říct, abyste podpořil její názor.

Prochlapa.cz říká: Teď není čas na hrdinství. Pokud opravdu nejste domluveni na tom, že se budou kupovat jedny kalhoty, nějak s ní v obchodě přežijte deset minut a pak s křečovitým výrazem ve tváři řeněte, že je vám zle a že musíte na záchod. Tadá! Ona obchod neopustí a vy se vytratíte kamkoliv. Za půl hodiny jí napište, že jste se pozvracel a že si jedete domů lehnout. A klidně si skočte někam na dvě, ona jen tak brzy nedorazí.

Jak nakupovat prádlo? Autoři zahraničních webů jsou z nákupu prádla unešeni. Tvrdí, že ideální je být celou dobu s přítelkyní. Upozornit ji nejprve na nějaký decentnější kousek prádla a pak postupně na ty čím dál odvážnější. Být s ní v kabince a radovat se z toho, jak vypadá sexy.

Prochlapa.cz nesouhlasí. Jestli vaše holka chce koupit sexy prádlo, určitě ji v tom podpořte. Klidně jí dejte i prachy. Ale zároveň  řekněte, že se sexy prádlem je to jako se svatebními šaty – neměl byste ji v něm vidět jen tak někde v kabince, ale až při té správné příležitosti. Takže ať jde bez vás. Uvidíte, že půjde a ještě bude ráda, protože zmínkou o svatebních šatech jste jí právě dokázal, že to s ní myslíte vážně. Večer se těšte na kvalitní sex a kvalitní prádlo!

Máte taky nějaký zaručený tip, jak podobné nákupy přežít? Nestyďte se a pochlubte se s ním!

VYBÍRÁME
Nový ženský výmysl: Šest šestek

Nový ženský výmysl: Šest šestek

28. 07. 2011, autor: Jarda Sauer

Ženy na západě si vymyslely nový systém hodnocení mužů. Určitě časem dorazí i do Česka, tak se na něj radši s předstihem připravte – je to přesně tak podivné, jak byste čekali...

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
03. 08. 2011, Uživatel: trhač
Reagovat

To je jednoduchý. Stačí jí vrazit do ruky balík prachů a pak si můžete dělat, co chcete. Někdy pak na vás uplně zapomene a odjede domu s kamarádkou autobusem, i když máte u obchodů auto. Aspoň můžete s kámošema na pivo a fotbal.


img
05. 08. 2011, Uživatel: Blázen
Reagovat

Tenhle článek je totální kravina.


img
11. 12. 2012, Uživatel: Aether
Reagovat

S panem Bláznem bych si dovolil nesouhlasit, clanek jsem si precetl, zabavil me, zasmal jsem se a rekl bych, ze i neco uzitecneho jsem si odnesl


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
Hnědooká sexbomba Krystal Webb
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Továrna už stihla prodat všech 63 plánovaných exemplářů. Astronomická cena začínala na 57 milione...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.