Internetová (j)elita: Pán křesťanské mládeže

15. 08. 2011, autor: Jarda Sauer
V seriálu Internetová (j)elita jsme vám zatím představovali věci spíš k údivu. Je tedy čas se trochu posunout a seznámit se s člověkem, který v sobě kombinuje nenávist a vtip. Co na internetu vyvádí člověk s přezdívkou Ofca?
Internetová (j)elita: Pán křesťanské mládeže


V seriálu Internetová (j)elita jsme si doposud představovali hlavně lidi, pro které je výraz "podivín" ještě laskavou lichotkou. Dnes se z tohoto kurzu lehce odchýlíme a představíme si člověka, z jehož projevů vám buď pukne bránice smíchy nebo se vám otevře kudla v kapse...

Přiznávám, že rád čtu blogy. Ale je strašně málo těch, které mě baví natolik, že se při jejich čtení směju. Ovšem autor, který pod jménem Ofca vede blog, nazvaný Web křesťanské mládeže, mě dostává do kolen už několik let. A nenechte se zmást tím názvem - s křesťanskou mládeží onen blog souvisí stejně jako s lekcemi vyšívání ozdobným stehem. Tedy nijak.

Co o Ofcovi víme? Je to mladý muž z Brna. Žije se svojí matkou a babičkou. Pracuje. Hraje na kytaru v punk/hardcore kapele. Je vegetarián. A už od prosince 2005 obohacuje web svými úvahami, které část čtenářů určitě bude považovat za vtipné. Což je dobré. A nikdo je nebude považovat za korektní a vyvážené, což je ještě lepší.

Stejně jako každý mladý muž, i Ofca se samozřejmě často věnuje úvahám o ženách:

"Kurva, chodit po městě v tomhle vedru je fakt rizikový, venku je to totiž samá svině, co sem Vám snaží vnutit nějaký produkty a kozy. Teda jasně, nesnaží se Vám vnutit kozy, jen ty kozy sou všude kolem a to je fakt zlo."

nebo:

"Kua, neznamená, že když nemám mařku, tak su teplej... Všude máte slabý, malomocný mařky, který sou posraný z kdejakýho cigána, furt by jen prcaly a ovládaj je shluky dementních hormonů. To se pak nesmíte divit, že si o mě matka myslí, že sem teplej."

I vy můžete do světa vykřičet svoje názory - třeba když se stanete fanoušky prochlapa.cz na facebooku!


Ofca je rovněž svědkem toho, jak střední generace prohrává souboj s
technologiemi (jde o zápisek o tom, jak jeho matka instalovala tiskárnu):

"Kurva, když sem jí říkal, ať na to nehrabe, ať tam nic neinstaluje, že když to na ten počítač neumím nainstalovat já, tak to nezvládne ani ona, zajisté
neposlechla. Takže si tam musela celá chytrá instalovat hovna, který sou jí absolutně k ničemu... To už pak ani nevim, jak se to stalo, ale při následné hádce a uplatňování své pravdy, začínám kopat do počítače a tím ho odrovnám úplně. Takže počítač nejede, já sem s matkou rozhádanej jak prase, harddisk v piči a všechno v piči."

Jako většina mladých mužů, i Ofca se rád pochlubí historkami, spojenými s vylučováním:

"Kurva, není nic horšího než když sedíte na pohovoru a chce se Vám chcat. To sem se z toho málem posral, teda né doslova, ale posral bych se z toho pochcání, protože to bylo fakt hrozný. Ženská se Vás tam ptá na milion pičovin, Vy si furt překrucujete nohy, nenápadně tlačíte na péro a držíte, co to de, protože to je fakt hrozný, když se Vám chce při takové příležitosti chcat. Ještě před budovou říkám, "Kurva, odskoč si někam ke stromu", ale pak si říkám: "Né, Jakube, nebuď buzna, vydržíš to", no a tím sem posral celej pohovor. Tím, že sem se choval jak nervózní buzna, co málem neudrží moč."

Správný mladý muž se čas od času oddá i snění o tom, čím by mohl za příznivějších okolností být - a Ofca není výjimkou:

"Kurva, chtěl bych hrát někde v divadle, přemejšlel sem nad tím a myslím, že bych byl dobrej herec. Jasně, nevim, jestli bych dokázal zahrát nějaký přesvědčivý výkon, ale kdyby mi dali roli nějakýho rozčílenýho sebestřednýho psychopata, co rozhazuje rukama, na všechny křičí a ukazuje svoji nadřazenost, tak to bych si užil."

Myslím, že to stačí. Na Ofcově blogu je v současnosti přes 2400 příspěvků. Skoro v každém najdete nějakou perlu. Nevím, jestli se Ofca jednou dostane do učebnic - ale do naší síně slávy internetových (j)elit patří každopádně!

VYBÍRÁME
Co nesnášíme: Vlezlé křesťany

Co nesnášíme: Vlezlé křesťany

15. 02. 2011, autor: Jarda Sauer

Mnozí zarputilí šiřitelé božích pravd by si zasloužili tečku. Ale protože jsme v civilizované zemi, nemá cenu sahat k násilí. Přečtěte si, čím nás dokážou různí hlasatelé lásky vytočit!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
15. 08. 2011, Uživatel: kubla
Reagovat

Super počtení. Lidi, jen to neberte vážně, bo by vás (jak říkává) kurva štrejchlo


img
16. 08. 2011, Uživatel: kochanski
Reagovat

Ofca je Bůh!


img
16. 08. 2011, Uživatel: lev
Reagovat

nepochopila jsem, co na tomhle blogu přijde autorovi toho článku vtipné, ale budiž. Ubohá slátanina keců o ničem, každý druhý slovo kurva...(umí ofca i jiná slova??) Ten člověk nenávidí svět, zřejmě má velké bloky z dětství a měl by se jít léčit. Nebo pracovat, aby se tak nenudil. Ovšem jen idiot si neodskočí před pohovorem na wc.. Dá se tu ovšem vysledovat radoby literární styl, ovšem by to chtělo okořenit alespoň špetkou inteligence. Jestli takhle přemýšlí mladá generace, je to hodně smutné. A vracíme zpět k opicím.


img
16. 08. 2011, Uživatel: Raf
Reagovat

ten člověk je sám, nikdo mu nerozumí a zřejmě nemá vyřešenou orientaci :). Já se směji velmi rád, ale máloco z toho co psal mě rozesmálo, možná jiný druh humoru, akorát mi něco pořád říká,že má víc inteligence než se projevuje, ovšem nutno podotknout, že ji velmi dobře skrývá :-)


img
16. 08. 2011, Uživatel: .
Reagovat

"Jestli budu ještě někdy souložit, tak buď s nějakou bezcennou courou, která se na nic nebude ptát (pravděpodobně prostitutka) nebo s člověkem, kterýho budu mít rád. Jinak to nevidím." Heterák a pán tvorstva s vyřešenou orientací nikdy nenapíše, že bude spát s ČLOVĚKEM. A navíc, maminky mají vždycky pravdu :)


img
16. 08. 2011, Uživatel: raf
Reagovat

toho jsem si všimnul také a musím říct,že s tebou dost souhlasím a možná proto není šťastný ve svém žití :-)možná proto musí mít vždy tu nejlepší pravdu a vždy být výstřední,aby si ho konečně někdo všiml :-)


img
16. 08. 2011, Uživatel: .
Reagovat

ale vždyť si jej všímají lidi na ulici, co neví, kde je fabrika... a jednou za měsíc ho oslovi na ulici pěkná holka, chudák která udělá tu chybu, má přeci kozy a hormony a tím je odepsana. Kde se bere tato nenávist k ženám? Nevyřešená orientace (nucení se do heteráka) nebo zneužívání v dětství?


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
Hnědooká sexbomba Krystal Webb
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Továrna už stihla prodat všech 63 plánovaných exemplářů. Astronomická cena začínala na 57 milione...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.