Internetová (j)elita: Jaroslav Hlad

25. 07. 2011, autor: Jarda Sauer
V novém seriálu vám chceme představovat to nejbizarnější, co se na českém internetu najde. Začínáme těžkým kalibrem - je zde první člen námi vybraného klubu internetových (j)elit, blogger Jaroslav Hlad!
Internetová (j)elita: Jaroslav Hlad

Internet zrodil už mnoho legend. Někteří podivíni se díky němu stali mezinárodně známými, jiní se proslavují aspoň v rámci jednoho státu. V Česku to platí taky - většina z vás asi slyšela o lidech, jako je např. Radek Hulán nebo JUDr. PhDr. Mgr. et Mgr. Henryk Lahola. Naším cílem je představit vám i ty zatím méně známé, kteří si ovšem vaši pozornost plně zasloží!

Zahajovacím borcem bude Jaroslav Hlad, autor blogu na stránkách iDnes. Tento mohutný plešatý chlápek s plnovousem a vizáží harleyáře údajně žije v Brně, je ženatý, bez práce, má sedm dětí a na svém blogu neochvějně útočí na vládu, bohaté a mládež. Abyste si udělali lepší představu, zde je pár jeho myšlenek:

Jaroslav Hlad o svém odporu k současné vládě: "Já, abych se mohl starat o rodinu, ani nemůžu chodit do práce a musí se o nás finančně starat manželka. Naše nejmladší dítě chodí do 1. třídy a nejstarší právě dokončuje základní školu. Na střední nepůjde, protože nechceme, aby tam šel. Chceme, aby šel na učiliště."

Staňte se fanouškem prochlapa.cz na facebooku, je nás už přes pět tisíc!

Jaroslav Hlad o svých sporech s mládeží: "Kam ta republika spěje? Tato generace převezme společnost po nás? S mladýma se často hádám a dojdou jim argumenty, když řeknu, že jsou blbci, co o životě nic neví."

Jaroslav Hlad o své nenávisti k bohatým a podnikatelům: "Znám jednoho bohatýho a ten je sobec, co ani nepůjčí na pivko, když třeba nemáme moc peněz nebo si je zapomeneme doma. Bohatí jsou prostě sobci a chamtivci." A v tématu pokračuje: "Mám manželku, která chodí do práce a její šéf ji prostě šikanuje. Pořád jí říká, že něco dělá špatně, že se s ní nebude párat a že ji normálně vyhodí když se nezlepší. Co si to ta svině dovoluje? Jako to si neuvědomuje, že moje manželka a já máme děti? Mám 7 dětí a moje žena tu práci prostě potřebuje. On je sakra sobec, jezdí si v oktávce když jiní lidi ani nemají na jakákoliv auta!"

Jaroslav Hlad o své představě spravedlivého platu: "Mělo by to být správně tak, aby ten, kdo se nadře nejvíc (třeba někdo, kdo dělá práci na ulici), měl větší plat, než nějakej počítačovej maniak, co hepí u počítače a bere za to 100 000 měsíčně. Nebo třeba podnikatel, který dostává takové peníze jen díky dělníkům."

A nakonec to nejlepší: Jaroslav Hlad coby učitel sexu radí ostatním mužům, jak přivést ženu k orgasmu: "Většina žen jsou dneska už odpaněné, málokdy narazíte na ženu, která je panna. Když jo, tak určitě je důvod, proč o ni nikdo neměl doteď zájem a dejte od ní radši ruce pryč... Začnete tak, že strčíte do vagíny prst. Žená má tam dole dvě díry, vy musíte do té dolů, to je vagína. Začnete pohybovat tam a zpět, druhou rukou začnete dráždit klitoris. Když nevíte jak vypadá klitoris, řekněte ženě, ať vám řekne, kde je to nejcitlivější a ona vám pomůže ho najít. Žena při tom může vzdychat, protože jsou to ženy a některé sebou i trhaj. Tak poznáte, že se jim to líbí. Když budete takhle pokračovat dál a to musíte přijít vy na to, jak vám oboum to vyhovuje nejvíc, tak zažije orgasmus."

A teď přichází klíčová otázka: Může tohle někdo myslet vážně? Může to být skutečný člověk? Bohužel, podle dostupných zdrojů je Jaroslav Hlad fake. Což ovšem nijak nesnižuje jeho zábavnost. Každopádně oceníme, pokud někdo z vás má o panu Hladovi víc informací...   

VYBÍRÁME
Rozhovor: Jak žije europoslanec

Rozhovor: Jak žije europoslanec

20. 12. 2010, autor: Jarda Sauer

Co se děje za zdmi Evropského parlamentu v Bruselu a Štrasburku? Český europoslanec Edvard Kožušník nám to v rozhovoru prozradil!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
25. 07. 2011, Uživatel: zdenekl
Reagovat

LOL jestli tohle není fake tak to je konec :D


img
26. 07. 2011, Uživatel: kubla111
Reagovat

Když začínáte tímhle, kde chcete najít ještě větší (j)elito?


img
26. 07. 2011, Uživatel: Jarda Sauer
Reagovat

Věříme si:-)


img
05. 01. 2015, Uživatel: Filip
Reagovat

Přesně takovéhle názory a tací lidé, formovali naší republiku v padesátých letech... Mrzká lůza líná, která chtěla okrást bohaté a užívat plodů jejich práce, bez práce...


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Test pětidveřového Mini byste klidně mohli začít i skončit větou: „jde jen o nataženou klasiku“, ...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.