Důkaz: Sex je silnější než vězeňské mříže

13. 06. 2011, autor: Robert Kitzler
Není žádným tajemstvím, že snaha ohromit něžné pohlaví je jedním z hlavních tahounů lidského pokroku. Touha si vrznout je pak někdy ještě silnější, naši hrdinové kvůli ní zas a znova utíkali z nacistických táborů i z vězení.
Důkaz: Sex je silnější než vězeňské mříže

 

Muž, který nesčetněkrát utekl z nacistického zajateckého tábora (a pokaždé se vrátil)

o_vse_jsou_muzi_ochotni_udelat_kvuli_sexu_5_

Horace Greasly byl v civilním zaměstnání pánským holičem. To se pravděpodobně neslučuje s úspěchy v bitevní vřavě. Jeho vojenské angažmá ve druhé světové válce bylo poměrně krátké a ve věku 21 let se stal válečným zajatcem na plný úvazek. Fakt prostého bytí v nuzných podmínkách polského zajateckého tábora by většině lidí značně krotil apetit na sex, rozhodně to ale neplatilo pro Horáce.

Ve chvíli, kdy uviděl dceru nerudného velitele zajateckého tábora Rosu Raubach, se beznadějně zamiloval. Skoro rok se spolu pár potají miloval téměř pod nosem tatínka Rosy, který byl možná bez nacistické uniformy milý pán, ale s ní měl vládu nad životem a smrtí svých zajatců. Poté byl ovšem Horace převelen do jiného tábora a celý příběh nabral ještě šílenější rozměry.

o_vse_jsou_muzi_ochotni_udelat_kvuli_sexu_2Horace v cestě k pravidelnému sexu nezastavily ostnaté dráty ani celá zatracená válka. S pomocí kamarádů prokopal tunel, kterým se pravidelně dostával za hranice tábora a do náruče své milé. O naplnění jeho lásky mu šlo více než o útěk, takže se k ránu opět poslušně nepozorován vracel. Toto dělal celých 5 let třikrát týdně!!! Buď byl větší mistr kamufláže než ninja bojovníci, nebo byli tamní strážci totálně tupí. Také nepochopíme, jak mohl ve jménu romantiky přesvědčit své spoluvězně, aby nevyužili podkopaný tunel pro vlastní útěk, což by pravděpodobně vedlo k jeho odhalení. Faktem je, že jediné, co Greasleyho zastavilo, byl konec druhé světové války a jeho osvobození.

 

Láska otevírá vězeňské cely

o_vse_jsou_muzi_ochotni_udelat_kvuli_sexu_4

Příběh nesmírně talentovaného „kriminálníka z povolání“ Stevea Jay Russela, je natolik výjimečný, že o něm byl natočen hollywoodský film s Jimem Carreyem v hlavní roli. Russel popisuje okamžik, kdy jeho oči uzřely spoluvězně Phillipa Morisse jako „chtíč na první pohled“. Skrze sérii machinací a podplácení ho dokázal dostat k sobě na celu a románek mohl začít.

Když byli oba propuštěni, Russel neudržel na uzdě své vychytralé já a začal vysávat společnost, u které zcela bez jakékoliv kvalifikace zastával post vysokého manažera. Po odhalení zpronevěření obří sumy byl opět uvržen za katr pro podvod. A začalo se mu stýskat, jelikož Morris byl stále na svobodě.

o_vse_jsou_muzi_ochotni_udelat_kvuli_sexu_russelRussel dokázal rozehrát šarádu, při které přes telefon ztvárnil soudce a vynutil si snížení kauce, aby se dostal pryč. Opětovné spojení s Phillipem nevydrželo dlouho, protože i šek na zaplacení neoprávněně snížené kauce byl nekrytý. Ve vězení Russel projevil zájem o umění a v hodinách výtvarné výchovy ukradl zelené tempery, kterými si přebarvil svůj mundůr na lékařskou zeleň. Poté se sebevědomou chůzí doktora vyšel z vězení, jako kdyby se nechumelilo. Opět mu pobyt na svobodě dlouho nevydržel … najít ho totiž nebylo vůbec těžké, pokaždé byl u Morisse.

Jeho mistrovským kusem bylo předstírání symptomů AIDS. Přesvědčil velmi důkladnou lékařskou komisi, že umírá, a byl propuštěný na svobodu. Důvěru komise splatil tím, že se vydával za doktora, jenž věznici telefonicky ohlásil smrt Stevea Jay Russela. Oficiálně nebyl mezi živými a mohl začít svůj život nanovo. Jenže místo toho, aby odjel někam do Mexika a tam si užíval se svým milencem, snažil se dalším z řady podvodů obrat o pořádný balík peněz banku. Byl zatčen a krátce poté opět propuštěn poté, co dalším falešným telefonním hovorem předstíral agenta FBI, který nakázal policii, aby ho propustili. Russel byl nakonec dopaden v roce 1998 a odsouzen na 144 let. Asi i kvůli jeho šarmu a nevídanému talentu podvodníka mu je omezen kontakt s lidmi na absolutní minimum.

 

Čínská špiónka příliš sexy pro zatčení

o_vse_jsou_muzi_ochotni_udelat_kvuli_sexu_9

Zatraceně dobrý sex nemusí být jen impulsem pro opakované útěky z vězení, ale od pobytu za mřížemi vás může také uchránit. Své o tom ví Číňanka Katrina Leung – tu najal zvláštní agent FBI J. J. Smith. Byl z ní dokonce tak unešený, že z ní udělal plnohodnotného agenta a v roce 1983 s ní začal i spát.

Pan a paní Smithsovi zní rozhodně jako podezřelá špiónská akční komedie, ale takhle jednoduchá romance agentů to nebyla. Oba byli totiž v tu dobu v manželském svazku s někým jiným a Katrina byla navíc dvojitý agent donášející čínské straně (což nebylo vůbec těžké, protože v jejím popisu práce americké tajné agentky bylo především budování vztahů s čínskými kontakty).  Přišlo se na to až 9 let po jejím najmutí na americkou stranu; odhalující informace získal agent jménem Cleveland a místo svých šéfů to nejprve sdělil Smithovi.

o_vse_jsou_muzi_ochotni_udelat_kvuli_sexu_8Ten prohlásil, že z toho vyvodí důsledky. Neudělal ale vůbec nic, respektive poslal vedení 19 reportů potvrzujících Katrininu bezúhonnost. Agent Cleveland na tuto ignoraci nijak nezareagoval. Tušíte proč? Samozřejmě - protože s Katrinou Leung v tu chvíli spal také a pravděpodobně už jejich pokrok dosáhl 153. strany Kamasútry.

Ve výsledku tu tedy máme dva agenty, kteří nechtějí udat cizí špiónku, jelikož je bohyní postelových radovánek. Trvalo celých deset let, než se objevil v FBI někdo, kdo v tu chvíli zrovna s naší čínskou hrdinkou neobcoval a byl s ní schopný zatočit. V té době už ovšem naši nadržení agenti u FBI zpackali všechno natolik, že Leung raději ani nebyla stíhána, a jejím potrestáním tak byl pouhý vyhazov. 

VYBÍRÁME
Nejdrsnější věznice světa

Nejdrsnější věznice světa

26. 11. 2010, autor: Matěj Kučera

Někteří daňoví poplatníci si stěžují, že nápravná zařízení jsou dneska až nemístně komfortní, existují ovšem také věznice, kde si překročení zákona opravdu pěkně vyžerete!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Navštívili jsme evropské muzeum značky Mazda a nahlédli do její historie. Nejzajímavější exponáty...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.