Čtyři nejhloupější koníčky a zájmy

28. 03. 2012, autor: Daniel Javorský
Někdo chodí na fotbal, někdo zase zahradničí. Na tom není nic špatného. Cvičit ale na soutěž v bučení, nacházet neobvyklá místa k žehlení nebo obarvovat psy? To už je trochu jiná káva.
Čtyři nejhloupější koníčky a zájmy

Každý jsme jiný. Někdo má rád holky, někdo zase vdolky. Někdo rád nakupuje, někdo se zase rád kouká na šikovná a kutilská řešení Přemka Podlahy. Na problém koníčků jsme se ale podívali z jiné strany. Hledali jsme pro vás nejdivnější hobby, které jsou určeny jen pro ty nejzvláštnější existence, které pobíhají po planetě Zemi. No a vyšlo nám z toho tohle:

Bučení

Před třiceti lety by si chlapi v hospodě klepali na čelo. Taková blbost! Jak někdo může brát jako koníček napodobování zvuku krávy? Dnes však díky internetu víme o mnohém z podivných aktivit, které lidstvo dělá, a mezi nejblbější patří právě bučení.

Bučení

V Americe jde dokonce o zábavnou soutěž, ve které vyhrává ten, kdo bučí nejvěrohodněji. Redakce Prochlapa.cz tak trochu uvažuje o tom, že by podobnou soutěž uspořádala. Vhodné prostory a vhodný počet kvalitních soutěžících by se mohl najít v poslanecké sněmovně. V horní i dolní komoře.

Čančání psů

Začne to nevinně a většinou u ženské populace planety. Koupíte jí roztomilého pudla. Bydlí s vámi doma, žena pro něj plete kostýmky a mazlí se s ním, jako s vlastním synem. Pak to vygraduje. Čokl jde do postele s vámi. Vždyť se v košíku u dveří musí bát! To není možné ho tam nechat. No a jak se vztah mezi ženou a psem začne prohlubovat, je konec.

Čančání psů

Ty nejhorší případy pak vypadají jako z nějakého nízkorozpočtového hororu, kdy je pejsek obarven zcela nepřirozenými barvami, přičemž si panička myslí, že to je pro něj to nejlepší. Obden mu myje a ničí jinak absolutně termoregulačně dokonalou srst, každý týden jde na zastřihávání srsti, piluje mu nehtíky, plete další a další kostýmky, přičemž si pejsek uzurbovává čím dál tím větší kus postele. V tu chvíli je však potřeba zásah. Pejsek do boudy na zahradě a paninka k psychiatrovi.

Sbírání

Sbírka čehokoliv jiného než jsou zářezy na autě symbolizující trefené cyklisty nebo zátky od piva je prostě divná. Po Spojených státech však pobíhá chlapík, jehož sbírka je überdivná. Je na úplně jiném levelu, než jsou všichni ostatní. Je to na podobné míře divnosti, jako kdyby Rolling Stones začaly koncertovat songy Ivety Bartošové. Jen si to představte. Jste Paul Luke a v baru nabalujete nějakou šťávu a potřebujete ji dostat do svého bytu. Plno lidí láká na sbírku motýlů, ti movitější na sbírku vozů značky Ferrari. Jenže vy jste Paul Luke, takže vaše zvací věta bude znít: „Slečno, mohu vám u mě doma ukázat sbírku lahví od mlíka?“ Je jedno, že v mléku je plno vitamínů a vápníku, díky čemuž jsou vaše kosti extrémně silné.

Sbírání

Je absolutně jedno, že mléko má také dobrý vliv na metabolismus a díky vlivu na spermie jste übersamec. I přes všechny klady se nelze divit, že slečna uteče. A tak jdete, jako nebohý Paul Luke, zpátky domů sám, abyste vzal smetáček a oprášil svých poctivě vybumbaných deset tisíc lahví od mléka.

Extrémní žehlení

Výzvou může být všechno. Koneckonců třeba jeden výrobce energetických nápojů se podporou extrémních a velmi zajímavých sportů zabývá, proto čekáme na dobu, kdy se do centra zájmu oné Salcburské společnosti dostane i extrémní žehlení. Obyčejní lidé hledají místo k žehlení, odkud je nejlépe vidět na televizi, či odkud lze alespoň z minimální ozvěnou poslouchat rádio.

Extrémní žehlení

Extrémní žehliči se však nezaleknou vůbec ničeho. Žehlí na skalách, na stromech, na vlacích, prostě všude. Jejich revírem je… je vlastně úplně všechno. Žehlí v autě, na kole, při skoku padákem, při jízdě na řece. Je pak jen otázkou času, kdy se nějaký extrémní žehlič dostane i do vesmíru.

To je z naší tour po divných koníčcích asi tak všechno a my pevně doufáme v opak, než v co doufáme většinou u každého článku – doufáme, že jsme vás ničím neinspirovali!

VYBÍRÁME
Jak správně zapálit doutník?

Jak správně zapálit doutník?

06. 04. 2009, autor: Jarda Sauer

Jednou z nejzbytečnějších věcí, kterou můžete udělat, je špatně si zapálit dobrý drahý doutník a zbytečně ho tak poškodit.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
28. 03. 2012, Uživatel: Frenzy
Reagovat

"nebo obarvovat psi"? To myslel autor vážně? Možná bych autorovi doporučil, aby se zabýval studiem mateřského jazyka a ne koníčky druhých.


img
01. 04. 2012, Uživatel: RT
Reagovat

Mě by spí zajímalo co má autor proti cyklistům?Je to sport jako každý jiný a možná ještě tvrdší.


img
02. 04. 2012, Uživatel: Daniel Javorský
Reagovat

Co mám já proti cyklistům? Já nic =). Sám kolo vlastním a teď dokonce plánuju Tour de Sázava po sázavských hospodách. Žádná zášť tedy mezi mnou a kolem nepanuje, to sis musel splést =) /DJ/


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Vymyslet dobrý název auta není nic jednoduchého. Zatímco některá auta se snaží působit svým názve...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.