Co si neobléknout na první rande

21. 09. 2011, autor: Jarda Sauer
První rande s novou holkou. Chcete na ní udělat co nejlepší dojem. Ideální by bylo, kdybyste ji natolik uhranul, že by se rovnou začala dožadovat sexu. Dejte tedy pozor na to, co si vezmete na sebe, ať nic nepokazíte!
Co si neobléknout na první rande

 

Když jdete na první rande s novou holkou, můžete se dopustit spousty chyb, kvůli kterým rande skončí fiaskem. Budete smrdět potem. Potáhne vám z pusy. Budete se s ní chtít bavit o politice nebo posmrtném životě. Budete nudný. Anebo ji hned na první pohled odradíte svým zjevem. Přečtěte si o tom, co si na rande v žádném případě neobléknout, řiďte se podle toho - a uvidíte, že úspěch v podobě zaskórování se brzy dostaví!

zaschlé bahno nemají ženy rádyCyklistický dres - Nevěříme, že by tohle někdo z vás byl schopen udělat, ale jistota je jistota. Pokud je smyslem vašeho života otlačovat si varlata na cyklistickém sedle a pod pojmem ideální víkend si představujete dvě stě ujetých kilometrů, možná byste pestrobarevný elastický dres mohl považovat za skvělý randicí oděv. Takže: Ne. Pokud dorazíte na rande v dresu, vaší potenciální partnerce vyšlete hned několik signálů:  Jste sportovec (to je dobře). Budete ji určitě nutit, aby jezdila s vámi (to nechce). O víkendech s ní nebudete koukat na seriály, protože budete se svými šlachovitými kamarády vyjíždět nějaký nesmyslný kopec (to nechce). A je velká pravděpodobnost, že v posteli nebudete úplná hvězda (věřte nevěřte, podle vědeckých výzkumů je mezi náruživými cyklisty mnohem víc mužů s poruchami erekce než mezi necyklisty - a to ta vaše nechce). Výsledek? Další rande nebude, do konce života vám zbydou jen šlapky.

Ne, v teplácích prostě nevypadá dobře nikdoTepláky - Bývaly doby, kdy se v teplácích smělo beztrestně chodit na veřejnosti. Ale to je dávno. Ano, tepláky jsou pohodlné a teplé (ve smyslu hřejivé), ale nikoho na ně nesbalíte. Takže si je nechte na doma k televizi nebo do tělocvičny. Pokud si to nechcete nechat rozmluvit a na rande v teplácích vyrazíte, co to o vás světu říká? Buď jste rádoby rapper (žádná holka, co má víc než osm let základní školní docházky se tím omámit nenechá), sociálně slabý (žádná holka se s vámi ani nezačne bavit) nebo obyvatel romského ghetta (totéž, možná s výjimkou pár idealistických multikulti aktivistek). Ani jedna z výše nastíněných možností každopádně nebude pro vaši potenciální přítelkyni natolik lákavá, aby se vám do těch tepláků chtěla podívat.

Když se stanete fanouškem prochlapa.cz na facebooku, dokážete holku sbalit, i kdybyste byl navlečený v pytli od brambor!

Ne, Gordon Gekko to opravdu neníŠpatný oblek - Chcete vypadat jako Barney Stinson, a tak se rozhodnete se kvůli rande navléci do obleku. Existují dvě možnosti, jak to dopadne: Možná jste zvyklý oblek nosit, cítíte se v něm dobře, vypadáte v něm dobře, a protože jde vlastně o váš pracovní a reprezentační oděv, neváhal jste trochu zainvestovat. Takže máte obleků několik, a všechny jsou skvělé. Je-li to váš případ, gratulujeme. Ale spíš je to jinak: Oblek máte jeden. Koupila vám ho maminka a sehnala ho levně, protože byl už ze třetí ruky. Absolvoval jste v něm taneční, maturitu, pár svateb a pohřbů, jednou se v něm oženíte a možná vás v něm i pochovají. Když se v něm dostavíte na rande, okouzlíte leda tak naivní venkovanku. Každá jiná holka okamžitě pozná, že si hrajete na něco, čím nejste. Že z vás nikdy nebude majitel jachty. A čeká vás přinejlepším sex ze soucitu, ale spíš ani to ne.

Ideální pro muže bez sebeúctyTričko s nevtipným nápisem - Na světě není nic lepšího než tričko s nápisem či obrázkem, který je pokud možno vtipný a zároveň urážlivý. A není nic horšího, než když si takové tričko koupíte někde u kolotočů. Představte si sami, že jste holka, a na první rande s vámi dorazí chlapík v tričku s nápisem "Pivo dělá hezká těla," "Sex instruktor, první lekce zdarma" nebo "Suchej tam a mokrej ven, dej nám pámbu dobrej den." V tom nejhorším případě bude na tričku kromě nápisu ještě obrázek od někoho, kdo kdysi maloval kreslené vtipy do časopisu Trnky Brnky. A v tom nejhorším případě z nehorších bude dotyčný mladík mít toto tričko zastrčené v kalhotech. Vzbuzuje to ve vás chuť na sex? No vidíte.

Myslím, že ne, Time.Flanelová košile - Jsou jen dva druhy mužů, kteří mohou dorazit na první rande ve flanelové košili a projde jim to. Za jakých okolností tedy lze v kostkované flanelce přijít? Za prvé: Pokud jste posledních pět let kácel sekvoje někde na hranici USA a Kanady, denně bojoval s medvědy a umíte řídit psí spřežení. Za druhé: Pokud jste Kurt Cobain. Předpokládáme, že ani jednu z výše uvedených možností nesplňujete, tak se neztrapňujte. Ve všech ostatních případech totiž dívky věří v platnost rovnice flanelová košile = buran, a z toho divoký sex rozhodně nekouká. Možná divoké nařčení ze znásilnění, ale to asi není ta věc, kterou vyhledáváte.

Od pohledu drsňákMaskáče - Ano, maskáče jsou fajn skoro ve všech životních situacích. A je jedno, jestli preferujete vzor Jehličí 68 nebo Lámaná skála. Je ovšem pár situací, v nichž se nošení maskáčů opravdu nedoporučuje - a první rande patří mezi ně. Důvod je jednoduchý: Všichni víme, že maskáče už dávno nejsou oděvem, určeným výhradně vojákům. Maskáče nosí kdekdo. Bohužel jde často o lidi, se kterými si spojíte spíš negativní znaménko... Nevěříte? Tak schválně, vzpomeňte si na posledních pět lidí, které jste v maskáčích potkali: Ožralý pankáč, spící bezdomovec, váš kámoš, co si přivydělává dealováním trávy, banda kouřem nasáklých trampů a šestnáctiletí fanoušci airsoftu. Jestli si myslíte, že jakákoliv z těchto rolí způsobí, že vámi vyhlédnutá dívka během vteřiny zvlhne, tak vás musíme vyvést z omylu. Nezvlhne, spíš se promění ve vyprahlou pustinu plnou bodláků.

O dobré rady na prochlapa.cz nikdy není nouze, přečtěte si i článek 6 věcí, které ženy mužům závidí!

VYBÍRÁME
Sex s úplně opilou holkou? Radši ne...

Sex s úplně opilou holkou? Radši ne...

03. 07. 2014, autor: Jarda Sauer

Alkohol je jistě při dostávání holek do postele mocným pomocníkem, ale nemělo by se to s ním přehánět. S úplně opilou holkou si totiž moc skvělého sexu neužijete...

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
15. 10. 2011, Uživatel: Peter
Reagovat

Jsem tak trochu cyklista. A s ničím z toho nesouhlasím.. Možná jen ty šlachy ;)


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Jak je na tom Peugeot 108 se spotřebou paliva? Výtečně ve městě a na okreskách, ale co ve vyšších...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.