Článek, ze kterého vás rozbolí penis

07. 03. 2012, autor: Robert Kitzler
Jak se vám líbí představa, že by vám bez jakéhokoliv umrtvení provedli obřízku a pak ještě penis propíchli... jestli už na vás padají mdloby, radši nečtěte dál. V některých krajích mají holt opravdu drsné mravy!
Článek, ze kterého vás rozbolí penis

V našich končinách je 18 let hranicí dospělosti, z které se nevyvlečete. Jsou ale místa, kde si ji musíte zasloužit a bez bolesti to nepůjde. Podívejte se na brutální „vylepšení“ penisu, primitivní bungee jumping nebo mega drogový dýchánek.

Aboridžinci se s obřízkou nepářou… au

zkou-ky-dosp-losti/zkouska_dospelosti_02a

Počkat s obřízkou až budete teenager, zní strašidelně samo o sobě – přesto to některé kmeny dělají. Aboridžinci nicméně povýšili teror mužských pohlavních orgánů na zcela jinou úroveň.

Pověření členové kmene odvedou 15 až 16leté chlapce na opuštěné místo v buši a pár hodin kolem nich tančí svoje tanečky a mumlají zaříkadla. Je těžké tomu uvěřit, ale prý to má hochy uklidnit. Pak dva muži nebohého jinocha podrží a uříznou mu předkožku. Oběť divných zvyků přitom nesmí vydat ani hlásku či jakýkoliv jiný projev bolesti. To ale není vše. Po týdnu vezmou chudáka opět na výlet a zkompletují svoje dílo - propíchnou penis na šířku. Díra sahající až po močovou trubici se pak ucpe třískou, aby nezarostla. Cílem je, aby moč i sperma vycházely dírkou u kořene mužského pohlavního údu.

zkouska_dospelosti_02Už jste to zpracovali? Cílem operace je primitivní antikoncepce. Oplodnění připadá v úvahu, jen když si pravý muž zacpe svou alternativní dírku, a sperma tak může putovat k cíli tradičním způsobem. Připomínáme, že se nevyužívá žádných anestetik. Veškerými tišícími prostředky je banda Aboridžinců mumlající znova a znova svou děsivou mantru.

Bungee jumping na Vanuatu

vanuatu

Žít si v Oceánii na krásném ostrově obklopeném blankytným Pacifikem zní jako vlhký sen z turistické příručky. Souostroví Vanuatu může být jistě rájem pro turisty, dospívajícím chlapcům se tam ale mohou snadno roztřást kolena. Svoje chlapáctví totiž musí potvrdit zhruba v 8 letech skokem až z 30 metrů vysoké konstrukce, která vypadá dost nebezpečně už ze země.

zkou-ky-dosp-losti/zkouska_dospelosti_01Samozřejmě se nejedná a priori o sebevražednou misi, má to být obdoba bungee jumpingu. Lano z pevného elastického materiálu je ovšem nahrazeno něčím upleteným z vinné révy. Nechceme tu nijak hanět zdroj vína, ale toto využití dle nás porušuje nejeden bezpečnostní předpis.

Vanuaťanům to tak ale nepřipadá. Navíc se pravděpodobně dozvěděli, že bungee jumping provozují v západním světě i břichatí padesátníci s touhou po adrenalinu. Proto rituál ještě vylepšili - střemhlav letící chlapec se stane mužem, až když se dotkne hlavou země. Doopravdy se jedná o zkoušku dospělosti? Nám to přijde spíše jako test nesmrtelnosti.

Více děsivých domorodých rituálů naleznete na další straně!

VYBÍRÁME
10 věcí, které jste nevěděli o penisu

10 věcí, které jste nevěděli o penisu

18. 01. 2012, autor: Matěj Kučera

Je to náš nejlepší kamarád, zdroj radosti a potěšení, někdy holt taky komplexů, každopádně ale parádní věc. Určitě je tedy dobré vědět o penisu pár zajímavých perliček!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
06. 05. 2011, Uživatel: Odranoel
Reagovat

To jsou zvířata. Není divu, že jsou tak primitivní, když mají takové zvyky...


img
15. 06. 2015, Uživatel: Matis
Reagovat

Sú to hlupe mozgy ,hlavne matis kmen,a najhoršie je že sa premnožili aj u nás v europe,su neprisposobiví,horši jak cigani,nemaju ani chut sa prisposobit,a učit novým veciam,čest výnimkam ktoré samozrejme museli chciet,rodokmen sa nedá zapriet,ale da sa rozmýšlat,avšak nie všetci chcú rozmýšlat,mali by ich zvriet na psychiatriu,prípadne poslat naspat do džungle,tam si možu tancovat okolo vatry,,,hua hu,, Ako vravím čest výnimkam,su aj uspešni ludia z tohto pošahaneho kmena opíc,ale je ich velmi málo,aj to asi natrafili len na dobrú ženu,inak sú v piči.


img
15. 06. 2015, Uživatel: Matis
Reagovat

Niektorý potomkovia konkrétne na slovensku, madarsku sa píšu s tkz. tvrdým y MATYS,MATYSZ, atd,vzniklo to za éry pomadarčenia Slovákov,neviem presne z akého dovodu,chceli asi zapadnút medzi madarov,ale sú z toho istého vrhu,indiánskeho kmena MATIS,,tvária sa že su madari,ale niesu,su pošahaný INDIANI,,,a navonok vyzeraju ako cigani niektorý su tmavšej pleti,ale pozor niesu to cigani,su ešte horši,cigáni na nich nemaju ani zdaleka,


img
22. 06. 2015, Uživatel: Matis
Reagovat

Schyzoidne poruchy osobnosti-človek býva typicky uzavretý,zvykne mat málo alebo žiadne vztahy,pretože ich nevyhladáva,ani z nich nemáva radost.Ide o poruchu osobnosti s dedičnými vplyvmi..atd. Velka čast potomkov s kmena Matis ma túto dedičnu poruchu.To maju s tých ich rituálov,celkom iste to tak bude.Im to poškodilo mozog a je to žial dedične,čiže si to zdedia potomkovia,tažko určit do akej miery... Ak poznáte niekoho s týmto menom a priznakmi vyhladajte mu prosím lekársku pomoc.


img
06. 05. 2011, Uživatel: Viero
Reagovat

Datura je lat. durman, kytka, (to co je na fotce), není to halucinogen. Obsahuje mmj. atropin, ten halucinace vyvolává, taky je jedovatý. Atropin je silnější halucinogen než LSD? LSD začíná působit při daleko menších koncentracích (řádově 10-100x menší dávky). V čem je teda ta jeho síla, lepší halušky? Po LSD člověku nehrozí zástava srdce, ale v tom to asi nebude. Autore, při veškerý úctě, míň věř Googlu, je plnej hospodskejch keců. (A to, že je to v angličtině, ještě neznamená, že to je pravda.)


img
08. 03. 2012, Uživatel: Florian
Reagovat

Tak já jsem před operací močového kamene absolvoval 3x Cistiskopii! A vím co je to za bolest pro chlapa!


img
11. 03. 2012, Uživatel: routteer
Reagovat

Ahoj. Možnost stálého měsíčního platu. Zkuste http://pritel007.webnode.cz Vše je zdarma, přečtěte si info.


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Už od prvních minut soboty si dejte na D1 pozor na nové radary. Spuštěny budou v modernizovaném ú...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.