Blog: Udělám cokoli. Sežeru prasečí koule a vyprázdním se na požádání.

15. 02. 2013, autor: Filip Rakovan
Jsem zhnusený, říká Filip Rakovan. Zahlédl jsem část nového televizního pořadu a zlomil jsem nad námi – a tím myslím nás lidi, hůl.
Blog: Udělám cokoli. Sežeru prasečí koule a vyprázdním se na požádání.

Co všechno jsme schopni udělat pro peníze? Moment, otázka by měla být položena jinak, protože pro peníze klidně vyrazí darebák s nožem v ruce do parku. Ale co všechno jsem schopen udělat, abych vypadal jako debil, a možná někdy v závěru vyhrál nějaké peníze? Tedy předpokládám že jde o peníze, protože jinak to už vůbec nechápu…

Takže k soutěži Pekelná výzva, která jde na Primě. Moderátorka Pazderková, které jsem si až doteď vážil jako „blbé blondýny“ z Na stojáka, tedy vtipné komičky s neutuchající schopností improvizovat, uváděla soutěž, ve které jsem zahlédl dva pány, kteří seděli na záchodech, měli odpovídat na soutěžní otázky a hlásit se měli tak, že začali močit, což aktivovalo světelnou signalizaci.

Tedy mělo signalizovat, neviděl jsem, zda to fungovalo, já jsem bednu okamžitě vypnul. Pokud se budu chtít podívat na močícího chlapa, nemusím tím ztrácet čas u televize, ale počkám si, až dorazí mé tekutiny na závěr mých močových cest.

ČETLI JSTE: 10 důvodů, proč nešetřit peníze

Nejsem žádný svatoušek, a rozhodně nejsem ten typ člověka, který by od mládí jedl na sterilně upravených talířích a před použitím veřejné toalety kabinku desinfikoval pěti litry sava. Naopak, mám za sebou různé, řekněme pokusy a hodně se jich vztahuje do doby, když jsem jako teenager působil v rockové kapele. Ale to by bylo patnáct a sám pro sebe to období nazývám jako rumové. V třiceti bych se vymočit do televize asi nešel. Z principu, nerad ze sebe dělám vola a mám svou hrdost a důstojnost. Když močit, tak kde chci a kdy chci, tedy kdy potřebuji.

Jak jsem se pak dočetl, - viděl jsem toho velmi málo, ve skutečnosti jsem se vážně díval asi dvacet sekund – v dalším kole soutěže prý účastníci měli při odpovědích na soutěžní otázky konzumovat prasečí pajšl a tím získávat bonusové body navíc.

Kopýtko, ouško, oko,  taky žaludek, varlata, kůži i se štětinami, vepřovou vagínu. Zase se vrátím do mládí, když jsme na vesnických zabijačkách ochutnávali kde co, včetně „první polévky,“ což nebylo nic jiného, než voda z necek (alkohol, hecování od kamarádů i řezníka, no nevyzkoušejte to a netvařte se jako drsňák). Jasně, jde o to, že tohle „maso“ není většinou nijak chuťové špatné, odpuzující je vědomí, co je to za části těl a za orgány.Jde mi ale o to, že bych se cítil jako póvl, když bych přistoupil na skutečnost, že se nechám před televizními kamerami buzerovat, abych takové lahůdky jedl s příslibem bodového ohodnocení.

Co dál tam soutěžící dělali nebo nedělali nevím, nijak jsem po tom nepátral a nezajímá mne to. Co mne ale zajímá je skutečnost, že jsou lidé ochotní ze sebe dělat šašky a sami sebe shazovat a zbavovat lidské hrdosti.

DOPORUČUJEME: 16 nejvíc sexy televizních rosniček

Nikdy jsem si nemyslel, že filmová fikce ze scény v Zoolenderovi (hlavní hrdina, model Derek, tam na požádání skáče a vříská jako opice, jen protože mu to producent řekne) stane realitou.

Rozumím tomu. Asi. Je mnohem těžší pracovat, přicházet s nápady, projekty, podnikatelskými záměry, riskovat s jejich realizacemi, snažit se získat peníze usilovnou prací nebo klidně schopnostmi či talentem, než se přihlásit do televize a dělat ze sebe vola.

Co bude příště – najdou se individua, která si nechají v přímém přenosu doslova a do písmene pro korunu vrtat koleno?

 

SDÍLEJ:
facebook
Poslat známému
Tisknout článek
VYBÍRÁME
Jak ztratit přátele a zůstat úplně sám

Jak ztratit přátele a zůstat úplně sám

09. 01. 2009, autor: admin

„Trochu jiná“ romantická komedie, která je docela průměrná.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
28. 02. 2013, Uživatel: Mirek
Reagovat

Plně souhlasím, oni si páni pořadatelé myslí, že my obyčejní lidi jsme ubohý a jsme jim podřízeni protože nám mávají penězi před nosem a my poslušně uděláme jakoukoli prasárnu za almužnu. Něco podobného jsem viděl na satelitní televizi a je to hnus. Kdybych měl chcípnout hlady tak bych ty jejich tzv. lahůdky nesežral, ale nacpal bych je do chřtánu těm pořadatelům. Když chtějí ti pracháči někomu pomoci tak mají těm potřebným ty peníze dát a ne si z nich dělat srandu a otroky co udělají všechno a ponižovat je. Oni už neví co samejma roupama dělat tak si vymýšlejí pičoviny a ještě to davají do televize. Sami by to nesežrali tak skoušejí nás. Potřebovali by pořádně těžkou práci aby věděli jak chutná vydělaná kačka. Pak by už neměli chuť vymýšlet hovadiny a vážili si víc peněz.


img
17. 05. 2018, Uživatel: Patricia Carvalho
Reagovat

Hledali jste možnosti financování pro vaše podnikání, nový nákup domů, výstavbu, půjčku na nemovitosti, refinancování, konsolidaci dluhů, osobní nebo obchodní účel? Vítejte v budoucnosti! Financování nám usnadnilo. Kontaktujte nás, protože nabízíme naše finanční služby za nízkou a cenově dostupnou 2% úrokovou sazbu za dlouhé a krátké období půjčky. Zúčastněný žadatel by se měl obrátit na další úvěrové postupy na adrese: patriciacarvalho@seznam.cz


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Test pětidveřového Mini byste klidně mohli začít i skončit větou: „jde jen o nataženou klasiku“, ...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.