6 ženských vlastností, které muži nechápou

09. 08. 2011, autor: Dalibor Žák
Ženy jsou jiné. Přemýšlejí jinak. Mluví v hádankách. A většina mužů dříve či později musí přiznat, že některým ženským vlastnostem prostě nerozumí. Podívali jsme se tedy na zoubek těm nejznámějším ženským podivnostem!
6 ženských vlastností, které muži nechápou

Lámali jste si hlavu nad tím, proč chodí ženy na záchod skupinově nebo proč jim trvá hodiny, než se obléknou? Zjišťovali jsme, zda za tím stojí nějaké tradiční starověké rituály, nebo zda věnujeme zbytečnou pozornost něčemu, co je pro ně prostě přirozené. A aby byly naše informace úplně, vyzpovídali jsme také jednu zástupkyni něžnějšího pohlaví. Požádali jsme ji, aby se ke každé z otázek stručně vyjádřila; pokud možno jednou větou. (A dostat z ní stručné vyjádření bylo právně to nejtěžší z celého článku...)

Nechápeme: Proč je dámská móda tak složitá? Chlap to má od přírody jednodušší – jednotný domácí oděv, jednotný oděv pracovní a jednotný oděv hospodský s tím, že se jednotlivé styly můžou volně prolínat. Obecně má pánská móda lineární uspořádání – od nejméně formálního oblečení  (prošoupané trenýrky s lampasem) přes obecně přijatelné (džíny a čisté tričko) po společenské (jeden obnošený maturitní oblek po otci).

Ženská móda je složitá...

Ženskou módu si ale představte jako terč, kdy uprostřed je centrum, ze všech stran ovlivňované požadavky, které si žádný muž nemůže (a radši ani nechce) představit.  Žena se obléká podle toho, jakou má náladu, jak se chce stylizovat a co má pro nejbližší hodiny v plánu (jdu na lov, nebo budu v ústraní?).

Jen u módy platí následující pravidlo: Zatímco dva stejně oblečení chlapi na párty se s největší pravděpodobností stanou doživotními nejlepšími přáteli, dvě dívky ve stejných šatech a účesech si dříve nebo později vyškrábou oči. Žena totiž z podstaty věci chce být unikátní, zajímavá a přitažlivá, takže to jedněmi džínami a tričkem s velkým výstřihem neodbydete.
Žena vysvětluje: "Stále stejně oblečená ženská se stane terčem kritiky a pomluv, to nemůže připustit!"

Staňte se i vy fanouškem prochlapa.cz na facebooku, naučíme vás o ženách všechno!


Nechápeme: Proč se žena vypravuje déle než chlap? V redakci si nepotrpíme na nějaké módní výstřelky. Jedny džíny nám vystačí na celý podzim a zimu, na jaře je vyměníme za šortky a v přihrádce na trička možná najdeme jedno (maximálně však dvě), které nezesměšňuje Korán či Ježíše. Sáhneme, hodíme to na sebe a jdeme. Jak už jste si mohli ale přečíst výše, ženský způsob oblékaní je mnohem propracovanější a blůzička, která se hodila včera, může být dnes totálně out.

Řekněte jí dvě hodiny předem, ať se začne oblékat

Žena obvykle dopředu ví, co si přibližně vezme, ale na rozdíl od nás se chce důkladně upravit, aby nám nedělala ve společnosti ostudu. Dělá to vlastně pro nás! Nezapomeňte taky, že ženy většinou mají obrovské množství všemožných hadříků, které rámcově spadají do její představy oblečení pro danou příležitost. Je potřeba si to všechno vyzkoušet. A pokud si pamatujete na kombinatoriku, s větším počtem prvků roste počet možných kombinací.

Tolerujte proto její delší přípravu na cokoliv. Politicky korektně ji upozorněte, že jsou dvě hodiny do odchodu, ona se začne připravovat a vy si ještě v klidu můžete zahrát pár misí v Call of Duty.
Žena vysvětluje: "Ženská se pozná podle kabelky a nehtů. Chlap se pozná podle ženský."


Nechápeme: Proč žena potřebuje tolik bot? Nám stačí kanady do terénu a kecky kamkoli jinam. Žena samozřejmě potřebuje k oblečení kombinovat i vhodnou obuv a univerzální bota pro ženy neexistuje.

Pro ženu neřešitelné trauma

Jestli někdo máte přítelkyni, která si vystačí s třemi páry bot, můžete se považovat za nejšťastnějšího muže na světě, protože je vaše dívka neuvěřitelně skromná, rozhodná a přímočará. Asi ale uznáte, že k večerním šatům se šněrovací kožená bota moc nehodí, a jemňoučké jarmilky si zas nevezme na výlet do hor. Jako chlap se musíte smířit s tím, že normální žena potřebuje k životu víc bot než vy. Ale přeci jen - pokud má v botníku víc než deset párů, tak už to začíná být podezřelé...
Žena vysvětluje: "Boty jsou, stejně jako kabelka, módní doplněk a nehodí se ke všemu."

Další tři vysvětlivky k použití a pochopení vaší přítelkyně najdete na následující straně!

VYBÍRÁME
Jak přežít nakupování s přítelkyní?

Jak přežít nakupování s přítelkyní?

03. 08. 2011, autor: Jarda Sauer

Podle mnoha mužů je společné nakupování s přítelkyní hororovým zážitkem, srovnatelným s nějakou menší genocidou. Poradíme vám, jak tuhle patálii přežít bez závažnější psychické újmy!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
09. 08. 2011, Uživatel: Anonim
Reagovat

Tak tohle mě hodně pobavilo.O nejdelšim a nejhlasitějšim prdu? To v životě žádnou ženskou neslyšela probírat, ani o tom mluvit. Nevim jestli to byl vtip, ale jestli to některý řeknete tak vám akorát tak vlepí.Docela by me zajimalo co si predstavujete pod 'intimnosti' (v tom článku)?


img
12. 08. 2011, Uživatel: Jitka
Reagovat

:-DDD Tak to u nás doma jsem já chlap a můj přítel ženská.....já jsem upravená za 5minut,ale kolikrát se ON převléká,kombinuje....a těch triček a košil co má ve skříni....kam se na něj hrabu....:-DDD


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Kontrola technického stavu patří mezi stěžejní momenty při výběru ojetého vozu. Zákazník musí mít...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.