6 věcí, které ženy mužům závidí

30. 08. 2011, autor: Jarda Sauer
Proč je tak skvělé být mužem? Našli jsme pro vás šest skutečných důvodů. Nemáme na mysli jen obligátní čůrání vestoje. Zde je šest věcí, které prostě my dělat můžeme a ženy nám to závidí.
 6 věcí, které ženy mužům závidí

Důvodů, proč je skvělé být mužem, je spousta. Ale vybrali jsme pro vás šest z těch nejzásadnějších!

Chlapi dokážou cestovat nalehko – Je to nekonečný zdroj partnerských i rodinných hádek. Žena trvá na tom, že i když se jede na víkend na chalupu, musí s sebou mít dva fény, plesové šaty a žehličku, nemluvě o kufru s kosmetikou. Což muže vytáčí. Všichni totiž víme, že na jakkoliv dlouhou dovolenou v jakýchkoliv podmínkách se dají věci sbalit do malého batůžku podle následujícího receptu: Počet triček = počet dní děleno dvěma. Počet trenek a ponožek = počet dní. Kartáček na zuby, deodorant, peněženka, mobil, nabíječka na mobil. Geniálně jednoduché, leč pro ženy nepochopitelné.

Chlap se umí vysprchovat za tři minuty – Taky jste už někdy přemýšleli o tom, co proboha dělají ženy v koupelně tak dlouho? A to nemluvíme o líčení, to je kapitola sama pro sebe. Řeč je jenom o sprchování. Většina mužů prostě vleze do sprchy, osprchuje se a vyleze. Není na tom co vymýšlet a trvá to chviličku. Ale ženy se musejí mazat krémem před sprchováním, pak použít šest různých sprchových gelů, šampónů, balzámů a tělových mlék. A následně ještě krém proti vysychání pleti. Takže hned na začátku dne naberou hodinový skluz - není divu, že nikdy nikam nemohou přijít včas...

Chlapi mají koníčky – Určitě máte něco, čím se ve volném čase bavíte. A ať je to hulákání obscénních nadávek na fotbale nebo pravidelné navštěvování baletních představení, jde prostě o koníčka. Tedy o něco, co 99% žen nezná. A to si neděláme legraci – důkaz najdete na každém novinovém stánku. Časopisy pro ženy jsou o tom, jaké je být ženou. Podobně laděných mužských časopisů, které by dokázaly dlouhodobě přežít, moc není. Právě proto, že muži mají koníčky. Ale zato si můžeme kupovat Hattrick, Zbraně a náboje, Top Gear, Rybářství, Muscle & Fitness, Amatérské rádio... Už chápete?

Staňte se fanouškem prochlapa.cz na facebooku a ženy vám to budou závidět taky!

Chlapi se můžou ožrat jako prasata – Ano, není to sice hezké, ale čas od času se to stane skoro každému. Prostě musíte něco důkladně oslavit. Něčí svatba, dítě, narozeniny, výsledek fotbalu či hokeje, překonání teplotního rekordu – možných důvodů je celá řada. A teď pozor: Jeden klasický citát říká „Pohled na opilého muže je smutný. Pohled na opilou ženu je odporný.“ A tak to prostě je. Můžete se domů doplazit po čtyřech, obalený svými i cizími zvratky, a za dva dny se tomu všichni budou smát. Když tohle udělá ženská, svět se od ní odvrátí a nadlouho získá nálepku asociální alkoholičky. Je to nespravedlivé? Je, ale svět je prostě zlý.

Chlap neřeší vzhled svého kámoše – Představte si svoje tři nejlepší kamarády. Jsou hezčí než vy? Zřejmě nedokážete odpovědět, a to je dobře. Muži v těchto kategoriích neuvažují. Žena potřebuje mít kamarádku, která je ošklivější než ona. Chlap potřebuje kámoše, se kterým je zábava. Kámoše, který mu pomůže se stěhováním, v nouzi mu půjčí prachy a nebo mu dohodí práci. A pak je úplně jedno, jestli ten kámoš má počínající pleš a dvacet kilo navíc nebo jestli se živí jako trenér v posilovně...

Chlap je přesvědčen, že vypadá dobře – Snad neexistuje žena, která by se na sebe podívala do zrcadla a řekla si „No, dneska je to fakt super.“ Ženy jsou prostě se svým vzhledem věčně nespokojené – a to i ty, které vypadají luxusně. Oproti tomu každý muž musí sám sebe obdivovat. V zrcadle vidí namakaného sympaťáka s bělostným úsměvem a obřím penisem, a to navzdory tomu, že v reálu vypadá jako mongolská koulařka. Proč to tak je? Nevíme. Ale rozhodně je to dobře.

Přečtěte si i opačně pojatý článek - co ženy můžou a muži ne?

VYBÍRÁME
Reportáž: Jeden den ženou

Reportáž: Jeden den ženou

18. 01. 2011, autor: Jarda Sauer

Šéfredaktor prochlapa.cz se po jeden dlouhý den musel chovat jako žena. A málem se z toho zbláznil.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
30. 08. 2011, Uživatel: Lukáš K
Reagovat

Dodatek k ""Chlapi mají koníčky"" a právě proto jsou ženský schopný dřěpět na "kafíčku" celej den :-D


img
30. 08. 2011, Uživatel: David Šenkyřík
Reagovat

Důkaz toho, že muži jsou celkově dokonalejší stvoření než ženy.


img
03. 09. 2011, Uživatel: Zdenka
Reagovat

Pekná blbosť!!!! Akurát na koníčky nemám čas lebo mám deti a starosť o rodinu!Ostatné mám v malíčku!!!


img
03. 09. 2011, Uživatel: Martina
Reagovat

Myslím, že každý máme chyby,ať jsme ženy či muži. Co takle si jeden druhého si vážit.....a to vzájemně.......


img
06. 09. 2011, Uživatel: slany_toast
Reagovat

to je ptákovina !! :-D :-D dovedu cestovat nalehko, obvykle se mi všechno vleze do 1-2 báglů, zatímco přítel má obrovskou brašnu :D (nicméně srovnatelně toho máme tak stejně..), v koupelně jsem obvykle 10 minut až 40 minut, přítel JEDINĚ 40 minut, a to i když spěchá. že nemám koníčky, se rozhodně říct nedá, i když to není zrovna fotbal, zabavit se dovedu.... k té opilosti nevim, co říct, protože namazaná už jsem byla hodněkrát a hodně, naštěstí jsem již abstinent, ale nevim, jestli to vypadá odporně, zdálo se mi, že to chlapi spíš přitahuje .. jestli řeším vzhled svých kámošek? no, ani ne, ale to je asi spíš proto, že jich moc nemám. - a ANO, někdy v měsíci jsem přesvědčena, že vypadám dobře - a někdy ne. takže ten poslední bod by jakž takž šel, ale to ostatní - proboha, to je jak napsat článek o tom, "proč je dobré být ženou".... já vidím přednost chlapů v naprosto jiných věcech, například mají logické, racionální myšlení, nenechávají se (většinou) ovládat svými emocemi, jsou stabilní, lze se na ně častěji spolehnout více než na ženy... ztráta času číst tento článek, a ještě větší ztráta času na něj reagovat.


img
12. 02. 2012, Uživatel: Skubi
Reagovat

Proč si radši nečtete Cosmopolitan, když zdejší humor nechápete? A k tomu "ztráta času číst a ještě větší ztráta komentovat" - proč tedy popíšete půl stránky textu? Že vy máte doma kočku??? :-D


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Honda nechala poprvé krátce nahlédnout do interiéru prototypu svého kompaktního elektromobilu. V ...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.