5 důkazů, proč je život po třicítce lepší

11. 11. 2011, autor: Dalibor Žák
Bojíte se třicítky jako kritického zlomu ve vašem životě, kdy už všechno začne být jenom horší? Omyl! To nejlepší teprve začíná. Zjistěte, proč má smysl se na třicítku těšit.
5 důkazů, proč je život po třicítce lepší

 

Je s podivem, kolik miužů má z 30. narozenin takový strach. Neuvědomují si, že je ve skutečnosti čeká to nejlepší období života. Na třicítku se můžete rozhodně těšit.

Chápete své silné stránky a slabiny
Věta: "Co na mě čumíš ty dvoumetrový hovado!?" už vám nikdy v hospodě po čtyřech pivech neuteče. Po třicítce totiž konečně dostanete rozum a nepouštíte se do ničeho po hlavě, co by vás mohlo později zatraceně mrzet. Pokud tedy nemáte černý pásek v karaoke, nebo jak se ten sport obsahující kopání do hlav jmenuje, nebudete riskovat. Váš mozek si vybuduje určitou hráz, něco jako má počítač firewall. Prostě a jednoduše vás začne bránit před sebou samým, aby nedošlo k nechtěné destrukci. Říkejte tomu třeba pud sebezáchovy.

narozeninový dort

Vidíte umírat své rivaly a nepřátele
Není nic lepšího než sledovat, jak vaši protivníci stárnou a umírají. Smrt si jednou přijde pro každého a jestli vám ten dědek od vedle pije hlasitou dechovkou krev, již brzy se dočkáte. Také se dočkáte, až si zubatá přijde pro kantorku matematiky, která vás nutila klečet na hrachu, lámala vám tužky, řezala vás pravítkem a kazila vysvědčení. Zároveň se postupně zbavujete svých rivalů a vaše cesta na vrchol dobře placené kariéry je stále volnější.

Den, kdy děti vypadnou z domu, je stále blíž
Ty malé ukřičené bestie, které vysávají každičký halíř z vaší kapsy, vypadnou již brzy z domu. Ani se nenadějete a jsou tu jejich osmnácté narozeniny a vy jim konečně můžete říct, že je potřeba se postavit na vlastní nohy. Můžete jim také vyřídit, ať si z toho nic nedělají, že po třicítce bude zase všechno lepší...

zapatlané dítě

Umíte se lépe ovládat
Určitě si pamatujete na to, kdy jste neznali hranici. Je to určitá fáze, kterou si každý ve věku kolem dvaceti let prochází. Často se to projevuje nekonečným chlastáním, žraním a zdánlivě neskutečnou schopností všechno vydržet. Po třicítce už ale vaše tělo dostane rozum a mozek řekne ne. Umíte přestat v pravý čas a už se vám nestane, že byste šli na jedno a probudili se druhý den před hlavním nádražím mezi bezdomovci bez kalhot a bez peněz. Zároveň dokážete lépe vystupovat na veřejnosti, přestanete jíst jako prase a obecně se zvýší váš společenský kredit.

Jedou po vás všechny ženské. Všechny
Je zvláštní, jak kolem dvacítky, kdy máte spoustu času, se k vám všechny obracejí zády. Proč? Koukají po vyzrálých třicátnících. Věk po třicítce je věkem rozmachu a naprosto epické sexuální přitažlivosti. Máte totiž prakticky stoprocentní záběr a jste dostatečně atraktivní samec jak pro studentky třetího ročníku střední školy zdravotní, tak pro mamku od dvou dětí – stačí si jen vybrat. Důležité je si jen dobře zorganizovat čas, a máte vyhráno. Zaměstnejte proto nějakého Inda, který za vás všechno udělá.

VYBÍRÁME
10 způsobů, jak přijít o práci

10 způsobů, jak přijít o práci

12. 01. 2010, autor: Jarda Sauer

I v době ekonomické krize se najdou opravdoví frajeři, kteří se rozhodnou, že jejich současná práce jim není dost dobrá. Jak o práci přijít a stát se díky tomu legendou? Naučíme vás to!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
11. 11. 2011, Uživatel: komodor
Reagovat

Jako osnáctiletému mi může být líto pouze povrchního pojetí vyhoštění z domu "Ani se nenadějete a jsou tu jejich osmnácté narozeniny a vy jim konečně můžete říct, že je potřeba se postavit na vlastní nohy..". Tak to prostě nechodí!


img
11. 11. 2011, Uživatel: David.p41
Reagovat

Jo to máš pravdu já jsem taky ještě doma doufám že mě to nepostihle hned co udělám matruritu.Snad to vydrží než si najdu práci :-D .


img
13. 11. 2011, Uživatel: Pan Katastrofa
Reagovat

Volové, jsem ve druháku na vejšce a pohoda :D


img
19. 11. 2011, Uživatel: Troník
Reagovat

Hehe a já byl u maminky do 26-ti.. :P Možná když se dostaneš na výšku, splníš podmínku a můžeš "ještě chvíli zůstat" :D Ale znám spoustu jiných co takový štěstí neměli.. :))


img
14. 11. 2011, Uživatel: aliiis
Reagovat

panove mrknete na www.greentex.cz ;-)


img
19. 11. 2011, Uživatel: Troník
Reagovat

Mno, pekný no. Ale nevím jakou to má souvislost s tímhle článkem. :D To jseš určitě ty Aliiis jako Alice Vlčková..(?) A líběj se ti taky chlapi po třicítce?? :)) Ale tak musím říct, až na ten odchod z domu v 18ti (dle statistik zůstáváme doma až cca do 25ti) je článek celkem objektivní. Psal ho někdo kdo po třicítce asi má, protože s těma buchtama v posledním odstavci je to úplná pravda.. :) Dneska je mi 32 a musím říct, že mladý kundice i teenky jsou z toho věku celkem na měkko. Když mě bylo 23 tak na mě srali, jo sem tam se něco, ale teď je to větší pohoda :D Akorát mi zase už tak furt nestojí jak ve 23ech :), ale tak co už, dost jsme si doposud užili.. :))


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Mazda 3 se vznětovým motorem pod kapotou je povedené auto pro každodenní použití. Prodejní statis...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.