5 celebrit, které byly bezdomovci

04. 06. 2012, autor: Daniel Javorský
Ještě před tím, než John Woo, Sly Stallone a další zbohatli, museli žít na ulici. Dnes jim však nic takového nehrozí.
5 celebrit, které byly bezdomovci

John Woo

Režiséra filmů Operace: Zlomený šíp, Tváří v tvář nebo Mission Impossible 2 zasáhla v jeho dětství v Číně velká katastrofa. Když Hong Kong na Vánoce roku 1953 postihl požár, krom padesáti tisíc dalších domů plameny sežehly i dům Woových.

John Woo

Shořely všechny jejich věci a neměli vůbec žádné peníze. V důsledku toho se ze sedmiletého Johna stal bezdomovec. Po roce stráveném na ulici se však Woovi postavili na nohy a kariéře čínského režiséra nemělo co bránit.

Harry Hudini

Podle mnoha názorů byl Hudini nejlepším kouzelníkem ze všech. Před začátkem své magické kariéry však dvanáctiletý Harry opustil svou rodinu a začal se potloukat po ulici. Svou cestu započal ve Wisconsinu, až skončil v New Yorku, kde dlouho marně hledal práci.

Harry Hudini

Nicméně jeho několikaletá cesta se vyplatila. Možná i jeho zážitky, kdy byl bez domova, potloukal se po ulicích, byl kapsářem a spal v parcích, mu pomohly stát se nejuznávanějším kouzelníkem světa.

Carmen Electra

Nádherná modelka a herečka s irskými, německými, mexickými a čerokíjskými kořeny při svém stěhování do Los Angeles také neměla na růžích ustláno. Kráska, původním jménem Tara Leigh Patrick, přijela do LA s balíkem úspor, aby zde rozjela svou kariéru herečky a modelky.

Carmen Electra

Nicméně začala chodit se špatným chlápkem, který jí o všechny její úspory okradl, díky čemuž neměla holka bez práce a zázemí na nájem a jídlo. Na nějaký čas se z ní stala pouliční holka, než potkala zpěváka Prince, změnila si jméno na Carmen Electra a začala na nás vystrkovat prsa v Playboyi a Pobřežní hlídce.

Sylvester Stallone

O Sly Stallonovi toho bylo napsáno mnoho. Jeho dětství bylo smutné. Rodiče se rozvedli a on žil u alkoholického táty. Mladý Sylvester Stallone byl pěkný grázl, několikrát byl vyhozen ze školy a když si jeho matka ve Philadelphii našla nového muže, přestěhoval se k ní. Po absolvování školy se přestěhoval do New Yorku, kde žil tvrdý život. V pozdějších rozhovorech přiznal, že v tu dobu byl zlomený a přespával na autobusových zastávkách.

Sylvester Stallone

Na jídlo si pak vydělával drobnými pracemi v barech. Tedy až do té doby, dokud se nenachomýtnul k natáčení filmu The Party at Kitty and Stud’s, porno snímek, dnes známý jako Italský hřebec. No, ideální debutový snímek to sice nebyl, Sly si však vydělal dostatek peněz, aby mohl začít pořádnou kariéru a dostal se z ulice.

Charlie Chaplin

Ani rodák z Londýna neměl ve svém dětství na růžích ustláno. Dříve, než se stal dětským komikem v mnoha varieté a cirkusech a mnohem dříve, než se stal filmovou ikonou začátku minulého století, byl dlouhý čas bez domova. Žil s matkou, která trpěla silnými psychickými problémy, které byly spojeny s tragickou smrtí jejího manžela. Nebyla schopná se usmát a už vůbec nemohla nikde pracovat. Říká se, že počátky Charlieho komického talentu se nesou už od dob, kdy se doma snažil rozveselit svou matku.

Charlie Chaplin

Poměrně dlouhou dobu žili v absolutní chudobě a jeden čas i bez vlastního domova. Nicméně Charlie Spencer Chaplin už jako osmiletý začal vystupovat v londýnských kabaretech a zbytek jeho příběhu znáte. Stal se komikem obrovských rozměrů. Svými vtipnými gagy doháněl lidi k šílenství. I přestože byl napovrch veselý, tíhu svého dětství si nesl pořád s sebou. Legendární se stala jeho věta: „Miluju procházky při dešti, protože nikdo nemůže vidět, že brečím.“

VYBÍRÁME
Jak dřív makaly slavné hvězdy?

Jak dřív makaly slavné hvězdy?

15. 02. 2012, autor: Dalibor Žák

Megan Fox, Johny Depp nebo třeba Madonna vždy nebyly těžce vydělávající světové celebrity a v dnešním článku se dozvíte, jak ještě v nedávné době tvrdě makaly na živobytí.

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář
Tento článek ještě nikdo nekomentoval. Buďte první.
VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Vymyslet dobrý název auta není nic jednoduchého. Zatímco některá auta se snaží působit svým názve...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.