10 věcí, za které se chlap nemusí stydět

24. 02. 2012, autor: Dalibor Žák
V současné době získal pojem "muž" poněkud jiný a mnohdy velmi přiteplený frikulínský rozměr. Moc dbá o svůj zevnějšek a vůbec; nechová se jako chlap.
10 věcí, za které se chlap nemusí stydět

Správný chlap by měl být tak trošku zvíře a ne metrosexuální šemal (převzato z anglického "shemale", kdy nevíte, jestli je to ženská nebo chlap), který tráví tři hodiny denně před zrcadlem, aby byl při nákupu luxusních hadříčků v butiku frí, kůl a yn. Takový jedinec se dá klidně přirovnat k ženě, protože ho nepřesvědčíte, aby si na veřejnosti prdnul nebo aby se s vámi koukal na fotbal. Za co se tedy jako správný chlap rozhodně nemusíte v reálném světě stydět?

Máte chlupy na prsou, na zádech a vůbec všude

Vždyť je to symbol mužství, tak proč to zdlouhavou (a především bolestivou) depilací odstraňovat? Buďte hrdí na to, že když si sundáte tričko, vypadáte skutečně jako pán tvorstva a ne jako vaše sousedka s jedničkama. Holí se jen cyklisté a metrouši.

Narostlo vám břicho

No a co? Proč se stydět za to, že vám chutná? A vůbec, několik studií dokazuje, že je lepší být při těle než hubeňour. Máte energetické zásoby, lépe odoláváte povětrnostním vlivům a především není snadné vás dostat do kolen.

10 věcí, za které se chlap nemusí stydět

Nosíte několik dní to samé oblečení

Pokud se zrovna neválíte ve vlastní špíně, není přece potřeba se dvakrát denně převlékat do různých úborů a podobně. Jedno tričko to pár dní vydrží a dokud na sobě nemá dva tři fleky od kečupu a majonézy, pořád se to s ním dá zvládnout. Kdo se s tím také má prát a žehlit, že? Trenky s lampasem také neřešíme, protože se na veřejnosti neobnažujeme. Takže dokud není vepředu sluníčko a vzadu škrtátko, vše je o.k.

Jezdíte starým autem

Někteří považují auto za symbol postavení ve společnosti, ale všichni víme, že čím naleštěnější a větší auto, tím menší, ehm... mužství a sebevědomí. Nejlepší je stará šunka s pořádným motorem. Nejste na silnici pro ostudu a bude vám jedno, když to někde oboucháte. A především vám bude fuk, když vám nějaká slečna trošku okope interiér, zatímco ji budete na zadním sedadle klátit.

10 věcí, za které se chlap nemusí stydět

Máte ošklivou ženu

Přefiknout pohlednou prsatou kočku umí každý, ale uspokojit opotřebovanou ženu, která už má to nejlepší za sebou, to je úkol jen pro pořádné chlapy a samce.

Když dáte "troják"

Návštěva restauračního zařízení se občas vymkne kontrole. Ale když pak dáte kompletní "troják" (pozvracíte se, pomočíte se a poděláte se najednou), budete mít aspoň na co vzpomínat a s kamarády se tomu pak ještě mnohokrát zasmějete. Tedy, pokud se vám to nestává povážlivě často...

Spíte v divadle

Vy jste ženu nepřemlouval a varoval jste jí, že večer dávají fotbal. Protože ale dbáte na pohodu u rodinného krbu a nechcete poslouchat její křepčení, to divadlo přežijete. Můžete si v zadní řadě zdřímnout a fotbal pak dokoukáte v noci ze záznamu.

10 věcí, za které se chlap nemusí stydět

Máte starý mobil

Co pak k životu potřebujete tu nejmodernější "vychytávku"? Stará nokia s anténou také udělá stejnou práci a navíc v ní vydrží baterka 14 dní a můžete s ní vzít někoho po hlavě. Také ukážete ostatním, že vám záleží na jiných prioritách než je blikající dotykový displej s úhlopříčkou 10". Vy totiž máte 10 palců jinde...

Máte malý penis

...a když nemáte, svět se taky nezboří. Buď umíte zahrát velké divadlo i s malým kašpárkem, nebo se dokážete z problémů obratně vylízat. A malé nářadí má i spoustu výhod. Jenom si teď nemůžeme na žádnou vzpomenout.

Jíte maso a nedržíte dietu

Proč byste také něco tak nesmyslného dělali? Nemá cenu si upírat pořádný steak a pivo a když si odpoledne uděláte kafe, vůbec se nestyďte ponořit do výhodného kilového balení nutely prst a pěkně ho pak olíznout. Prostě si v kuchyni dělejte, co chcete, protože je to vaše kuchyně. Když se tělo ozve, poslechněte ho a nevymlouvejte se jako holka na to, že to má moc kalorií a podobné nesmysly. Zkrátka, žijte jako chlap!

VYBÍRÁME
Jak poznáte, že už jste starý

Jak poznáte, že už jste starý

25. 08. 2011, autor: Jarda Sauer

Jistě, každý z nás se stále duchem cítí na sedmnáct, ale skutečnost je přeci jen jiná. Podle čeho poznáte, že čas bezstarostného mládí už máte dávno za sebou? Zde máte odpověď!

KOMENTÁŘE KE ČLÁNKU
Přidat komentář

img
27. 02. 2012, Uživatel: Temný prorok
Reagovat

Škoda jen, že ti, co by si to měli přečíst, prochlapa nečtou. Ty zajímá jen bulvár a to, které celebrita má nejhezčí účes


img
01. 03. 2012, Uživatel: gregor
Reagovat

To je primitivni clanek. Zajimalo by me jak vypada clovek co to psal a jestli se s tim blitkem ztotoznuje. To by tam klidne mohlo byt napsano:"spravny chlap se nemusi stydet za svoje pachnouci nohy a dech, ktery je podobny jako dech psa ktery zral hovno. Dyt kovbojove taky nedodrzovali poradnou hygienu a jaci to byli chlapi."


img
01. 03. 2012, Uživatel: Sharp
Reagovat

Mno vim že tim naseru asi většinu zdejších "chlapů" ale kde se vzala ta píčovina že fotbal je sport pro chlapy?? :D Ano dříve tomu tak asi opravdu bylo, v dobách Panenky, ale dnes je to sport pro buzny, a bez respektu, od A-Z to sou slečinky :D Přesně opak toho co popisuje autor tu, tak proč sport pro chlapy :D Ale jinak zasmál sem se dobře, hlavně u 3jáka a sluníčka se škrtátkem :D


img
02. 03. 2012, Uživatel: Jarda
Reagovat

Dobrý povzbuzení - pro "nechalpy". :-)


img
22. 03. 2012, Uživatel: Chesus
Reagovat

Respect : Sharp ! :o) Někdo si to tu vzal asi moc k srdci, chce to číst s nadsázkou a pousmát se, že si někdo dal tu práci nás pobavit.


img
19. 04. 2012, Uživatel: Elí
Reagovat

No to si dělate prdel? Jestli je někomu přijemny mit 10 centrimetrovy chlupy a potit se v tom? Jestli potřebujete pomoc při zavazaní tkaničky, když se neohnete přes pupek,he? Jestli se vám postaví z ošklivé ženy, to tedy nevím. Jestli máte ženskou, která vás nutí chodit do divadla, tak vás teda lituju. Nechápu, kdo tenhle članek psal, kdyby tohle všechno tenhle chlap měl, tak je chlupatej, smrdí a ma maly pero? prominte, ale tohle vše dohromady asi nejde, a to nejsem opravdu žádná sebestředná feministka.


img
23. 11. 2012, Uživatel: Milda
Reagovat

No feministka nejseš, ale smysl pr humor taky evidentně nemáš


img
28. 05. 2012, Uživatel: Otakaros
Reagovat

coz pak o to, s nekterými veci by se dalo stotoznit (v prijatelný míře), ale nedělal bych z jedinců, co nejsou líní o sebe pečovat, nějaké slečinky, ona doba se mění.. mě se tyhle typicky chlapské náviky tak trošku hnusili, hlavně u otce, proto si nemyslím ,že bych je musel adoptovat, jen proto, abych byl podle čecháčkovského měřítka "správnej chlap" :D


VLOŽIT KOMENTÁŘNejste přihlášen/a, proto opište text, který vidíte na obrázku níže.
. captcha
CELEBRITY
Celebrity: Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Nabízím práci automechanika, nástup ihned!

Jak je složité najít dobrého řemeslníka? Ehm, velmi... Je...

Celebrity: Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Land Rover postavil kuchyni pro Jamieho Olivera. V autě.

Mobilní kuchyně, to už tady bylo, není to žádná novinka, ...

Celebrity: Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Moderátorka Jana Knížková vysílala z bazénku, ukázala při tom svůdné křivky

Rádio je obvykle záležitostí pouze zvukovou, vizuální asp...

DALŠÍ CELEBRITY
REDAKČNÍ TIP
POSLOUCHEJ RÁDIA ONLINE!
PŘIDEJTE SE K NÁM

Staňte se našimi fanoušky

NEJNOVĚJŠÍ VIDEA
Zobrazit video
Jak zvířata jí své jídlo

Jak zvířata jí své jídlo

Nahlédněte do říše zvířat tak, jak se...

Zobrazit video
Video: A další kompilace ruských bouraček

Video: A další kompilace ruských bouraček

Tohle už je pomalu seriál na pokračov...

Zobrazit video
Video: Ilegální drifty ve městě

Video: Ilegální drifty ve městě

Tihle týpci se s tím nemažou a vodí a...

Autoweb

Kompaktní SUV od Land Roveru přijíždí s velkou modernizací, jejíž pomocí je o hodně lepší. Vyzkou...

Urbanstore

Pořiď si stylové značkové oblečení, boty nebo doplňky se slevou až 80%. Více na UrbanStore.cz.

Delideli

Darujte nádhernou kytici, luxusní čokoládu, kvalitní víno, koš plný delikates či lahodný dort.

Cestuj

Vyberte si z tisíců dovolených v oblíbeném Řecku se slevou až 20%. Volejte zdarma 800 11 11 33.